Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Uwaga ciotki, pierwsze zdjęcie Łasiczki z domku :) na razie jeszcze wystraszona, ale coś mi się wydaje patrząc na zdjęcie, że jakby się dziewczynka wyluzowała, leży na boczku. Niech ktoś mądrzejszy oceni to zdjęcie, jest lepiej??? ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/38u1.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/2feu.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7201/2feu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/URL]
  2. Właśnie funia mi powiedziała, że kochany Goliacik jest chory....trzymam za niego kciuki :) Wszystko będzie dobrze, tak czuję :)
  3. To ja już w końcu nie wiem jak jest. Kiedy ja byłam w czwartek, pani mówiła, że jest tak, jak napisałam. :shake: Ale pani nie zajmuje się finansami, więc jest pewnie jak pisze wiolhelm...:( Obiecałam już pomoc Dorze, robię taraz bazarek, przeznaczę jakąś kwotę na spłatę długu Krystyny, ale musi nam coś zostać, bo mamy swoje wyjazdy do psów i nie mogę zostać bez grosza...:( Zobaczę ile się sprzeda.
  4. [quote name='wilczy zew']Sweterek poznanę a gdzje zegarek? :evil_lol: Kiteczek śliczny.[/QUOTE] Nie zdążył założyć po porannej toalecie :lol: Z rana chłopaka nawiedziłyśmy, niespodziewanie :evil_lol:
  5. Dodałam jeszcze jedno zdjęcie :) najładniejsze
  6. Poznajecie ten sweterek? :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/hxcd.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2002/hxcd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/mgzg.jpg/"] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8791/mgzg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/z1ny.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8281/z1ny.jpg[/IMG][/URL]
  7. Acha, nie przemiędliłyśmy tego między sobą :evil_lol: Mam zdjęcia tej kociny chyba, zaraz zobaczę.
  8. No proszę, ładnych rzeczy się dowiadujemy...;) Nigdy o tym nie wspomniał, ale czasem mówił nam, że on wie z pewnego źródła, że Sara, Punia i te ładniejsze nie żyją....hahaha pewnie coś sobie naroił w tej głowie chorej...Do tego jeszcze jedna osoba z tego wątku, teraz już nie będę pisać kto, mówiła mu faktycznie dziwne rzeczy :( a jemu niewiele trzeba niestety, żeby sobie dopowiedział całą resztę... Miałam właśnie dopisać, że funia dzisiaj z piskiem opon ruszyła, bo nie mogła słuchać już jego pieprzenia...:angryy: Kot był już dwa miesiące temu, dzisiaj go nie widziałyśmy i zapomniałyśmy zapytać. Ale zapytamy.
  9. [quote name='ania0112']Super! Matko rana z września? to już pewnie strasznie zapaskudzona, dobrze, ze nowa właścicielka dopilnuje tego :)[/QUOTE] To było zaleczone, opatrzone. Nie zgłosił się na nast wizytę, dlatego tak to wygląda. Nawet nie zapłacił za pierwszą :shake: Ale nie martwcie się, dzisiaj wetka to opatrzyła i nowa właścicielka zrobi z tym porządek :)
  10. To jest jakby jakiś patyczek mały pod skórą, drzazga, którą ciało odrzuca jako ciało obce. Trzeba to usunąć po prostu. Miał się zgłosić idiota, ale nie zgłosił się...
  11. Dzięki ciotki za kciuki, przydały się :) Udało się, z małymi problemami Łasiczka odebrana :loveu: Właśnie pewnie teraz dojeżdża do Warszawy :) Niestety na miejscu zauważyłyśmy z funią, że sunia na brzuszku ma ranę. Pojechałyśmy od razu do naszej wetki i okazało się, że ta rana z września tak wygląda brzydko...Wetka mówiła, że miał się zgłosić do niej na kontrolę, ale nie zrobił tego :angryy: Będzie potrzebny zabieg, ale tym zajmie się już nowa pani. Jest o wszystkim powiadomiona i dopilnuje tego :) Mam zdjęcie Łasiczki z gabinetu :) Funia trzyma za szelki (nie głaszcze ;)), bo sunia chciała zeskakiwać ze stołu...Popatrzcie na tą piękną mordeczkę, nic tylko przytulać :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/57cv.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7469/57cv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/gn4m.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/959/gn4m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  12. Dzisiaj zapłaciłam 55 zł w lecznicy Royal Wet za karmę, którą brały dziewczyny, kiedy zabierały Lili i jeszcze jedną sunię, nie pamiętam imienia. W lecznicy Vita Wet zapłaciłam 40 zł też za karmę. Przekazałam również funi 70 zł na karmę dla Buni. W najbliższym czasie wstawię paragony. Uaktualniam post rozliczeniowy: [B]Wpłaty:[/B] Kryzia - 25 zł Anna S. z Puław - 20 zł Jolanta08 - 30 zł magenka 1 - 30 zł mój bazarek - 84 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiaków-do-16-go-lipca-Zapraszamy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pca-Zapraszamy[/URL]!!! wpłata od mojej znajomej, która jest spoza dogo - 50 zł bazarek sonia71- 100 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248462-WYJśCIOWE-SUKIENKI-torby-dla-psiaków-spod-Skierbieszowa-12-11-21-00?p=21504924#post21504924"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21504924[/URL] bazarek Ali123 - 7,60 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248540-Zakończony-kartki-świąteczne-do-dnia-15-11-2013r-na-psy-ze-Skierbieszowa"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Skierbieszowa[/URL] [B]Razem 346,60 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] transport suni do Leszna - 140 zł (Żułów - Lublin - 60 zł, Lublin - Łódź - 30 zł, Łódź - Leszno - 50 zł) karma dla suni i szczeniaka, którą przekazałyśmy Magdzie - 19,70 karma w Royal Wet - 55 zł karma w Vita Wet - 40 zł karma dla Buni - 70 zł sedalin i szelki dla Pirata (szczeniak jest u Niny25) - 16 zł [B]Stan konta psiaków: 5,90[/B]
  13. [quote name='handzia']Nikt się nie sprzeciwił, więc 72,79 zł w spadku po Daszce (*) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-za-TM-(-Przepraszamy-Daszeńko-(*)-([/URL] przekazuję na leczenie i karmę dla zwierzaków pani Krystyny.[/QUOTE] W takim razie, skoro tutaj sytuacja jest już w miarę opanowana, przeznaczam te pieniądze dla Dory, która ma jeszcze więcej długu :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI[/url]
  14. [quote name='wiolhelm170']Witam w jakiej lecznicy został dług? bo jak ostatnio rozmawiałam w Royal Wet , było 250 zł.Dzisiaj dobra dusza z Wawy wpłaciła troszkę , powinno byćjakieś 190.Chodziło Ci o Royal wet?[/QUOTE] Byłam dzisiaj w Royal Wet. Chciałam zapłacić za karmę dla kotów, ale weci nie chcieli pieniędzy. Pani mówiła, że Krystyna wzięła od nich pod swoją opiekę 14-to letniego psa, spaniela i umorzyli dług za tą karmę w zadośćuczynieniu. Nie wiem dokładnie ile zostało faktycznego długu, bo nie było głównej osoby, która zajmuje się finansami. Ale pani, która ze mną rozmawiała, mówiła, że nie ma z tą fakturą wielkiego pośpiechu.
  15. [quote name='Poker']Wpłaciłam 50 zł[/QUOTE] Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję w imieniu Krystyny :)
  16. Dzięki Ania za kciuki :) Pamiętam, najpierw po dobroci, a potem się okaże jak to się skończy ;)
  17. Zostaje jeszcze ze sznaucerkowtych gruba bambaryłka...Trochę próbowała nas gryźć, ale ona była w grupie i na swoim terenie, więc nie ma co się dziwić. Reszta to wydziczałe Cytrynki...:( Trzymajcie kciuki dziewczyny za nas jutro, o godz. 8 jedziemy (nie bacząc na Ksawerego ;)) po Łasiczkę, a potem maleńka jedzie po lepsze życie do Warszawy :) Strasznie się boję, że będzie nam robił problemy facet :(
  18. Ja nie mam nic przeciwko, choć mój datek był skromniutki :) Tak się cieszę, że Iwcia w końcu się doczekała tego jedynego domku, nadal nie mogę w to uwierzyć :)
  19. Havanko :) Dziękuję bardzo za głos :) Z tego co wiem, to jeszcze w lecznicy facet nie opłacił leczenia Łasiczki (ok 40 zł) być może trzeba będzie zaplacić i być może coś jeszcze wypadnie, więc niech te pieniążki będą :) Tamte psiaki z Kalinówki już otrzymały pomoc :)
  20. [quote name='mari23']dotarło 25 złotych dla zwierzaków Krystyny - za grudzień już, tak więc do wykorzystania jest 4 x 25zł = 100 zł[/QUOTE] Marysiu, jutro Ala wyśle do SHA fakturę z lecznicy Canis. Tam jest do zapłacenia [B]103,75 [/B]zł dokładnie. W SHA jest 100 zł, doślę za chwilę różnicę. Jutro pojadę i zapłacę z tych 70 zł, które mam w spadku po Daszy...za karmę (ok 20 zł, nie wiem ile dokładnie), która była wzięta z lecznicy Royal Wet.
  21. Będziemy próbować wszystkiego, Łasiczka musi się stamtąd wyrwać...Ona jest najłagodniejsza z tych które zostały, nie ma odruchu gryzienia, kochana psina. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy jej nowe zdjęcia, już nie przywartej do ziemi i z szyją wyciągniętą jak łasiczka (stąd jej imię ;)) tylko śmiałej, wyprostowanej lub rozkosznie wyciągniętej na kocyku i pewnej siebie suczynki :loveu:
  22. Mam tylko nadzieję, że "właściciel" będzie chciał oddać :mad:bo w rozmowie telefonicznej już coś marudził. Dzisiaj od rana siedzę i kopiuję wszystkie zdjęcia psów, żeby go udobruchać. Już od dłuższego czasu prosi o nie, bo nie wierzy, że do dobrych domów oddajemy...:angryy:
  23. I jeszcze w całej okazałości :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/97oi.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9461/97oi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...