-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Uwaga ciotki, pierwsze zdjęcie Łasiczki z domku :) na razie jeszcze wystraszona, ale coś mi się wydaje patrząc na zdjęcie, że jakby się dziewczynka wyluzowała, leży na boczku. Niech ktoś mądrzejszy oceni to zdjęcie, jest lepiej??? ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/38u1.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/2feu.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7201/2feu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/URL]
-
Właśnie funia mi powiedziała, że kochany Goliacik jest chory....trzymam za niego kciuki :) Wszystko będzie dobrze, tak czuję :)
-
To ja już w końcu nie wiem jak jest. Kiedy ja byłam w czwartek, pani mówiła, że jest tak, jak napisałam. :shake: Ale pani nie zajmuje się finansami, więc jest pewnie jak pisze wiolhelm...:( Obiecałam już pomoc Dorze, robię taraz bazarek, przeznaczę jakąś kwotę na spłatę długu Krystyny, ale musi nam coś zostać, bo mamy swoje wyjazdy do psów i nie mogę zostać bez grosza...:( Zobaczę ile się sprzeda.
-
Poznajecie ten sweterek? :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/hxcd.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2002/hxcd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/mgzg.jpg/"] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8791/mgzg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/z1ny.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8281/z1ny.jpg[/IMG][/URL]
-
No proszę, ładnych rzeczy się dowiadujemy...;) Nigdy o tym nie wspomniał, ale czasem mówił nam, że on wie z pewnego źródła, że Sara, Punia i te ładniejsze nie żyją....hahaha pewnie coś sobie naroił w tej głowie chorej...Do tego jeszcze jedna osoba z tego wątku, teraz już nie będę pisać kto, mówiła mu faktycznie dziwne rzeczy :( a jemu niewiele trzeba niestety, żeby sobie dopowiedział całą resztę... Miałam właśnie dopisać, że funia dzisiaj z piskiem opon ruszyła, bo nie mogła słuchać już jego pieprzenia...:angryy: Kot był już dwa miesiące temu, dzisiaj go nie widziałyśmy i zapomniałyśmy zapytać. Ale zapytamy.
-
[quote name='ania0112']Super! Matko rana z września? to już pewnie strasznie zapaskudzona, dobrze, ze nowa właścicielka dopilnuje tego :)[/QUOTE] To było zaleczone, opatrzone. Nie zgłosił się na nast wizytę, dlatego tak to wygląda. Nawet nie zapłacił za pierwszą :shake: Ale nie martwcie się, dzisiaj wetka to opatrzyła i nowa właścicielka zrobi z tym porządek :)
-
Dzięki ciotki za kciuki, przydały się :) Udało się, z małymi problemami Łasiczka odebrana :loveu: Właśnie pewnie teraz dojeżdża do Warszawy :) Niestety na miejscu zauważyłyśmy z funią, że sunia na brzuszku ma ranę. Pojechałyśmy od razu do naszej wetki i okazało się, że ta rana z września tak wygląda brzydko...Wetka mówiła, że miał się zgłosić do niej na kontrolę, ale nie zrobił tego :angryy: Będzie potrzebny zabieg, ale tym zajmie się już nowa pani. Jest o wszystkim powiadomiona i dopilnuje tego :) Mam zdjęcie Łasiczki z gabinetu :) Funia trzyma za szelki (nie głaszcze ;)), bo sunia chciała zeskakiwać ze stołu...Popatrzcie na tą piękną mordeczkę, nic tylko przytulać :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/57cv.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7469/57cv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/gn4m.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/959/gn4m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zapłaciłam 55 zł w lecznicy Royal Wet za karmę, którą brały dziewczyny, kiedy zabierały Lili i jeszcze jedną sunię, nie pamiętam imienia. W lecznicy Vita Wet zapłaciłam 40 zł też za karmę. Przekazałam również funi 70 zł na karmę dla Buni. W najbliższym czasie wstawię paragony. Uaktualniam post rozliczeniowy: [B]Wpłaty:[/B] Kryzia - 25 zł Anna S. z Puław - 20 zł Jolanta08 - 30 zł magenka 1 - 30 zł mój bazarek - 84 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiaków-do-16-go-lipca-Zapraszamy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pca-Zapraszamy[/URL]!!! wpłata od mojej znajomej, która jest spoza dogo - 50 zł bazarek sonia71- 100 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248462-WYJśCIOWE-SUKIENKI-torby-dla-psiaków-spod-Skierbieszowa-12-11-21-00?p=21504924#post21504924"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21504924[/URL] bazarek Ali123 - 7,60 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248540-Zakończony-kartki-świąteczne-do-dnia-15-11-2013r-na-psy-ze-Skierbieszowa"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Skierbieszowa[/URL] [B]Razem 346,60 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] transport suni do Leszna - 140 zł (Żułów - Lublin - 60 zł, Lublin - Łódź - 30 zł, Łódź - Leszno - 50 zł) karma dla suni i szczeniaka, którą przekazałyśmy Magdzie - 19,70 karma w Royal Wet - 55 zł karma w Vita Wet - 40 zł karma dla Buni - 70 zł sedalin i szelki dla Pirata (szczeniak jest u Niny25) - 16 zł [B]Stan konta psiaków: 5,90[/B] -
[quote name='handzia']Nikt się nie sprzeciwił, więc 72,79 zł w spadku po Daszce (*) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-za-TM-(-Przepraszamy-Daszeńko-(*)-([/URL] przekazuję na leczenie i karmę dla zwierzaków pani Krystyny.[/QUOTE] W takim razie, skoro tutaj sytuacja jest już w miarę opanowana, przeznaczam te pieniądze dla Dory, która ma jeszcze więcej długu :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI[/url]
-
[quote name='wiolhelm170']Witam w jakiej lecznicy został dług? bo jak ostatnio rozmawiałam w Royal Wet , było 250 zł.Dzisiaj dobra dusza z Wawy wpłaciła troszkę , powinno byćjakieś 190.Chodziło Ci o Royal wet?[/QUOTE] Byłam dzisiaj w Royal Wet. Chciałam zapłacić za karmę dla kotów, ale weci nie chcieli pieniędzy. Pani mówiła, że Krystyna wzięła od nich pod swoją opiekę 14-to letniego psa, spaniela i umorzyli dług za tą karmę w zadośćuczynieniu. Nie wiem dokładnie ile zostało faktycznego długu, bo nie było głównej osoby, która zajmuje się finansami. Ale pani, która ze mną rozmawiała, mówiła, że nie ma z tą fakturą wielkiego pośpiechu.
-
Zostaje jeszcze ze sznaucerkowtych gruba bambaryłka...Trochę próbowała nas gryźć, ale ona była w grupie i na swoim terenie, więc nie ma co się dziwić. Reszta to wydziczałe Cytrynki...:( Trzymajcie kciuki dziewczyny za nas jutro, o godz. 8 jedziemy (nie bacząc na Ksawerego ;)) po Łasiczkę, a potem maleńka jedzie po lepsze życie do Warszawy :) Strasznie się boję, że będzie nam robił problemy facet :(
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
handzia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam nic przeciwko, choć mój datek był skromniutki :) Tak się cieszę, że Iwcia w końcu się doczekała tego jedynego domku, nadal nie mogę w to uwierzyć :) -
[quote name='mari23']dotarło 25 złotych dla zwierzaków Krystyny - za grudzień już, tak więc do wykorzystania jest 4 x 25zł = 100 zł[/QUOTE] Marysiu, jutro Ala wyśle do SHA fakturę z lecznicy Canis. Tam jest do zapłacenia [B]103,75 [/B]zł dokładnie. W SHA jest 100 zł, doślę za chwilę różnicę. Jutro pojadę i zapłacę z tych 70 zł, które mam w spadku po Daszy...za karmę (ok 20 zł, nie wiem ile dokładnie), która była wzięta z lecznicy Royal Wet.
-
Będziemy próbować wszystkiego, Łasiczka musi się stamtąd wyrwać...Ona jest najłagodniejsza z tych które zostały, nie ma odruchu gryzienia, kochana psina. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy jej nowe zdjęcia, już nie przywartej do ziemi i z szyją wyciągniętą jak łasiczka (stąd jej imię ;)) tylko śmiałej, wyprostowanej lub rozkosznie wyciągniętej na kocyku i pewnej siebie suczynki :loveu: