-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
[quote name='Ty$ka']Ale wysyp szczeniaków... Ja mam chętnych na szczeniaka, ale na długowłosego i rokującego się na małego psa.[/QUOTE] To ja mam taką sunię, a nawet dwie :) Zobacz: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/dp41.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/940/dp41.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/wl5w.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5158/wl5w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Pewnie się zestresowały aparatem ;)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/0dvl.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6095/0dvl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Oj tak, nie jest lekko... Zdjęcia szczeniaków z dzisiejszej interwencji: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/r7pm.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5991/r7pm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/nejt.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/139/nejt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/a64b.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5042/a64b.jpg[/IMG][/URL]
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No ale przecież facet powiedział, że absolutnie nie odda tego dużego na łańcuchu. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przydałoby się wszystkim, ale facet nie chce oddać . Dt szuka i ma już (tylko szukamy transportu) sunia dropiatka. Szczeniak (pierwszy od prawej na pierwszym zdjęciu) jedzie do Niny. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/ou5s.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6608/ou5s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/lq3d.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4715/lq3d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/xvf9.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4535/xvf9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wstawiam zdjęcia z wtorkowej wizyty. Taka gromadka nas powitała:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/wkic.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4100/wkic.jpg[/IMG][/URL] Ten psiak jest przeuroczy, łagodny , ale krótki łańcuch mnie przeraża. :( Zjadł całą dużą puszkę od razu. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/2x84.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8834/2x84.jpg[/IMG][/URL] Ta sunieczka ma jechać do dt do Poznania, dla niej zbieramy na transport. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/78pu.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6448/78pu.jpg[/IMG][/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Puszka.....nie strasz Handziu.;)[/QUOTE] O kurde...no cóż, faktycznie pomyłka...:oops: Oczywiście Puszka ;) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Ania nie dam rady ...padam na twarz .Ciśnienie mi daje nieżle bo głowa pęka a mąż patrzy z wyrzutem .Musze uciekać ... Obiecuje ze jutro wstawię . Przepraszam .[/QUOTE] Ok, spoko :) Wiem, że miałaś dzisiaj nie lekki dzień... -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nina25']Ponawiam prośbę o udział w wydarzeniu na facebooku. Dziewczyny, piszcie tam co robicie dla psiaków bo inaczej zrobi się chaos. Tam działamy my, tutaj wy ale długo tak nie pociągniemy. Musimy zacząć współpracować, wszystko będzie bardziej wiarygodne jak i wy zaczniecie tam zdawać relacje i wtedy napewno uda nam się zebrać więcej pieniążków, dograć całą akcję i szybciej pomóc psiakom, bo przecież na tym nam wszystkim najbardziej zależy. Proszę i zapraszam na wydarzenie.[/QUOTE] Już wstawiam link. zawsze jakoś opornie idzie mi na tych wydarzeniach, ale postaramy się. Trzeba koniecznie wstawić tam zdjęcia z wczoraj. Funia, zrobiłaś takie piękne, jak możesz to wyślij mi na maila, ja dalej wstawię na wydarzeniu. Link: [url]https://www.facebook.com/events/571043376300413/[/url] -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia71']poproszę konto do wpłaty ,a potem o potwierdzenie na bazarku (klik na podpis)[/QUOTE] Już wysyłam :) Dzięki Sonia :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Trzeba koniecznie tam zadzwonić. W piątek spotykamy się z funią, zadzwonimy do pani Beaty i mam nadzieję w końcu umówimy na kastrację Heńka. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy dzisiaj z funią i Niną u faceta. Nie było źle, chłop miał dobry humor i był chyba trzeźwy. Jednak nie zabrałyśmy szczeniaka, bo jest bardzo dziki i nie dałyśmy rady go złapać. Umówiłyśmy się z facetem, że jak uzbieramy na transport dla suni, zadzwonimy wcześniej, on nam złapie malucha w miejscu gdzie on śpi i przetrzyma do naszego przyjazdu. Doszły pieniądze od: Kryzia - 25 zł Anna S. z Puław - 20 zł (nie wiem która to cioteczka po nicku ;)) Jolanta08 - 30 zł magenka 1 - 30 zł [B]Razem: 105 zł [/B] Bardzo dziękuję wszystkim wpłacającym, musimy teraz rozglądać się za jakimś niedrogim transportem, może na BlaBlaCar. Co prawda kiedyś próbowałyśmy znaleźć tam transport dla psa i się nie udało, ale za opłatą może się uda? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
handzia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja również się zgadzam, nadal podtrzymuję swoją deklarację, jeśli będziecie zbierać na transport, to też jakiś grosik dołożę. Bardzo się cieszę, że znalazla się taka opcja. Jeśli ma naprawdę szansę na szkolenie,to wspaniale. Tak samo jak funia mam nadzieję, że będzie miała tam dobrze, po ostatnich wydarzeniach z "wiolką" moje zaufanie do ludzi bardzo się zmniejszyło. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nr konta wysłany już do wszystkich :) Dziękuję jeszcze raz za wpłaty. Na razie mamy 84 zł z mojego bazarku. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przy okazji będziemy jechały jeszcze do Barchaczowa, to drugi kierunek, mam nadzieję, że się wyrobimy... -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wysłałam do jednej osoby konto. Bardzo przepraszam, jutro wyślę resztę, po prostu nie dam rady. Akurat mnie grypa chyba zmogła, bo nie kontaktuję po prostu, mąż mi już wyłącza neta. Przepraszam, jutro wszystko nadrobię :) -
Zagłodzona, wyniszczona i chora amstaffka u alkoholików :( Pomocy!!!
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Tak, ja wiem. Wczoraj byłam u Krystyny. Powiedziała, że wetka, Ania, zabrała jednak sunię do siebie. Jakaś fundacja rozmawiała z Krystyną, proponowała pomoc, jednak, kiedy okazało się, że sunia cierpi na zespół Cushinga, fundacja wycofała się. Choroba nie jest wyleczalna, jak zapewne większość wie, koszty leczenia są duże (ok 400 zł miesięcznie) Nie wiem jak do końca będzie, ale Krystyna wspomniała o możliwej eutanazji suni, jeśli nic się nie znajdzie :( -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, bardzo przepraszam, ale trochę mi się zachorowało...zaraz wysyłam nr konta i we wtorek powinnam już wiedzieć ile pieniędzy nam wpłynie. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jutro porozsyłam, bo dzisiaj już padam ;) Dzięki :) -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
handzia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Może i lepiej, o ogłoszenia poprosi się jakąś miłą cioteczkę, może zrobi za darmo? :)