Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [URL=https://imageshack.com/i/nsw8ivj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/856/w8iv.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/fv0dt0j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/571/0dt0.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/jjwj9kj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/wj9k.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/j7ormkj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/691/ormk.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/nqq51qj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/q51q.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='funia']Byłyśmy dzisiaj z ala123 na prośbe jednej Pani z Zamościa na ogródkach działkowych .... W domku z tektury i starych desek mieszkają suczka (najprawdopodobniej w ciązy )i jej towarzysz piesek . Psy są zmarzniete i nie mogą tam dłużej zostać .Chciałyśmy zabrać sunie do weta ale niestety jest nieufna i nie dało rady jej złapać .Pies zwiał jak tylko podjadł .Paraliżujący wiatr przeszywal nas na wylot .A psiny roztelepane śpią w tym ,,domku ,,. Obraz ten jest okropnie smutny .Zimno i bezdomnośc to codzienność tych psiaków .śpią zgodnie obok siebie . Nie mam dzisiaj czasu już ,ale poproszę Handzie zeby jutro wstawiła zdjecia tych biedaków. Bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc ....[/QUOTE] Kasiu wstawiam zdjęcia maznących psiaków, które bardzo przypominają moje psy :( poryczałam się......... [URL="https://imageshack.com/i/nm97ldj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/850/97ld.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/fkmtmzj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/560/mtmz.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/5mfkwfj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/202/fkwf.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f58jj8j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/545/8jj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f77igej"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/547/7ige.jpg[/IMG][/URL]
  3. U nas teraz zawiane najbardziej w Polsce....Taki mamy właśnie region, ostatni we wszystkim :(
  4. Przepraszam, ale ostatnio mam bardzo mało czasu na dogo. Psiak z guzem był przedwczoraj operowany, wetka usunęła mu też jądra, ponieważ guz rozprzestrzeniał się na dalsze partie ciała. psiak wrócił do właściciela. Natomiast u drugiego psa wetka dopiero będzie, bo nie miala już czasu do niego podjechać, ale w nast tygodniu mam nadzieję, że się uda....:( dziewczyny zabrały kotkę, która ma koci katar do naszej, zamojskiej wetki, na razie kilka dni będzie u niej, potem sterylka i będziemy szukać domu.
  5. [quote name='Havanka']Wykorzystałam zakupiony przez Jolantę08 pakiet ogłoszeń dla Suni z osiedla Handzi: [B]Mam taką prośbę, Panie Psi Boże, by znalazł się ktoś, kto mi pomoże... Mała roczna suczka, szuka prawdziwego domu i kochających opiekunów. Bardzo lgnie do ludzi, szuka odrobiny zainteresowania. Będzie wdzięczna za ciepły kąt do spania, jedzenie i trochę uwagi. Gdyby ktoś zechciał ofiarować jej, to czego tak bardzo pragnie, proszę o telefon do Ani. W razie problemów z transportem, spróbujemy pomóc. tel. 781 761 338 (Ania)[/B][/QUOTE] Havanko, nie wiem jak Ci dziękować :) jesteś aniołem.....:) tylko numer ten jest już nieaktualny....dobry będzie 887 074 603
  6. [quote name='Havanka']Aniu, prześlij mi na maila razem z krótką informacją o suczce.[/QUOTE] Już jakoś doszłam :) dzięki kochana :) Tylko mam trochę słabe zdjęcia, bo sunia się bała...ale może ktoś zadzwoni?
  7. Chciałabym znaleźć dom suni, która błąka u mnie na osiedlu. Sunia całymi dniami biega po osiedlu, cud, że jej do tej pory samochód nie potrącił. Sunia ma ok roku, już dwa razy zdążyła się oszczenić, teraz razem z nią biega maleńka sunia, jej córka. Sunia najczęściej kręci koło sklepu, ludzie ją dokarmiają, facet ze sklepu chce ją wywieźć na wieś :( Powiedziałam facetowi, że postaram się znaleźć jej dom...koniecznie trzeba ją wysterylizować... [URL="https://imageshack.com/i/mk9qjwj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/812/9qjw.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/mz34omj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/827/34om.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/nm3riyj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/850/3riy.jpg[/IMG][/URL]
  8. Havanko, możesz już zdjąć ogłoszenia maluchów, jutro jadą do Warszawy do fundacji "Pies na zakręcie". Tam dziewczyny pewnie zrobią od nowa :) bardzo dziękuję Ci za pomoc :)
  9. Jejciu....jaki on cuuuudny :loveu: Opis brzmi obiecująco :) Bardzo się cieszę :)
  10. [quote name='Ingrid44']Obroze sie bardzo przydadza. Swietny pomysl.[/QUOTE] Lubię to :) chyba za długo ostatnio przebywam na fb ;)
  11. [quote name='Szarotka']Kupcie a ja wplace 50 zl. zeby cos tam zawsze bylo. Mam nadzieje, ze mam nr. konta.[/QUOTE] Szarotko :) Nie trzeba wysyłać, pomóż innym psiakom, jeśli możesz :) na kiltixy nam wystarczy :)
  12. Funia zadzwoniła. U Henia i Puszka wszystko dobrze :) pani Beatka tylko trochę skarżyła się na duży temperament Puszka. Podobno czasem udaje mu się zwiać jak poczuje zew natury... Około 27 styczna pani Beata będzie w Zamościu, bo ma jakieś załatwienia, przy okazji przywiezie Puszka na zabieg. Na koncie mam ok 170 zł. Zabieg będzie kosztował ok 70, zostanie 100 zł, pomyślałyśmy z funią, żeby może kupić za nie obroże kiltixy w marcu?
  13. [quote name='ala123']Odebrałam telefon i aż mnie zamurowało: słyszę,że pani z Człuchowa i miała podobnego pieska! Na szczęście to inna kobieta. Trzymajmy kciuki za wizytę. Dziękuję Beatko za pomoc :loveu: Zdjęcia usiłuję wstawić,ale nie mogę zalogować się imageshacka,cały czas próbuję. Kodi jest cudny i kochany,stoi na dwóch łapkach i ten pysio uśmiechnięty:lol:.[/QUOTE] Trzymam kciuki z całych sił :)
  14. Dodzwoniłam się dopiero teraz do funi. Jutro zadzwoni, bo teraz już jest za późno.
  15. Zaraz zadzwonię do funi, ona ma nr tel do pani Beaty. Lida, gdybyśmy miały odwiedzić Henia, to musimy jechać 70 km w jedną stronę, brakuje nam czasu i pieniędzy na paliwo, żeby objeździć nowe zgłaszane interwencje...możemy tylko zadzwonić...
  16. Nie było mnie od wczoraj a tu widzę taką pomoc dla maluszków :) bardzo wam dziękuję :) mamusia ma 17 lat, Mam jedno jej zdjęcie, ale słabe, Krystyna mowi, żeby jej też szukać domu, ale to chyba nierealne ... Nie umiem wstawić bo w imageshacku coś się pozmieniało... jutro się postaram
  17. Tak, dzisiaj byłyśmy z funią zawieźć leki dla psa z paraliżem, Facet z wielką łaską i swoimi uwagami, że to głupota, zgodził się podawać lek dwa razy dziennie. W niedzielę jedziemy do niego z wetką. Przy okazji pojechałyśmy do psa z guzem, miałyśmy "szczęście" zastać właściciela. Na naszą prośbę, że chcemy zoperować mu psa, kategorycznie odpowiedział, że nie zgadza się...:angryy: powiedziałyśmy, że nie będzie ponosił żadnych kosztów, niestety jak grochem o ścianę...nie i koniec. Nie zamierzamy już więcej rozmawiać z tym panem, w niedzielę wzywamy policję, po stwierdzeniu przez wetkę, ze pies jest chory. Szlag nas trafia, że musimy użerać się z takimi wieśniakami, którzy nie mają pojęcia o swoich obowiązkach....:( ale co tu wymagać, skoro nawet policja nie posiada czasem podstawowej wiedzy z przepisów dotyczących praw zwierząt...:(
  18. Acha, właśnie, nie będą duże, będą małe, do 10 kg :) Dziękuję kochana :)
  19. Wstawię po jednym zdjęciu maluszków, pierwsze cztery to pieski, piąta sunia :) [URL="https://imageshack.com/i/m9tymqj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/801/tymq.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/0f7nqdj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/15/7nqd.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/0ym7lgj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/34/m7lg.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f10a57j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/541/0a57.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/jwdlolj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/716/dlol.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Havanka']Dobrze, że maluszki już w swoich domach. Czy z ogłoszeń jeszcze ktoś dzwonił? Handzia, jeżeli masz zdjęcia tej nowej piątki, to podeślij z krótkim opisem, jeżeli oczywiście nadają się już do adopcji.[/QUOTE] Za wiele osób nie dzwoni, bo teraz jest przestój troszkę, ale odsyłam oczywiście do tych maluchów :smile: Zrobisz im troszkę ogłoszeń? :smile: Nie wiem jak Ci dziękować :loveu: Prześlę Ci zdjęcia na maila, pieski oczywiście nadają się juz do adopcji, mają ok 6 tygodni. Na początku było sześć szczeniąt, ale jedno nie przeżyło. Kiedy Krystyna (jeszcze u pijaka) zobaczyła, że maleństwo nie żyje, odłożyła je dalej...Sunia od razu to przyuważyła i martwe przeniosła z powrotem do gniazda :-( takie rzeczy mnie rozwalają...
  21. Havanko :) możesz już zdjąć ogłoszenia, wszystkie psiaki już znalazły domy :) Bardzo Ci dziękuję. Mamy niestety nowe szczeniaki, 5 szt, są u Krystyny w Zawadzie razem z 17-letnią mamusią odebrane pijakowi :(
  22. Będziemy się widziały z panią Anią w nast tygodniu, zapytam :)
  23. Nie wiem co z nim będzie dalej...To chyba już nie taki młodzieniec, muszę zapytać o wiek.
  24. Mam jeszcze lepsze wieści :) Sunia znalazła wspaniały dom w Rzeszowie :loveu: Oczywiście ludzie wiedza o jej chorobie i kontynuują leczenie :) Skoro wetka oddała ją tym ludziom, musi to być idealny dom:) Gdyby wszystkie wątki kończyły się takim happy endem...marzenie :)
  25. [quote name='Havanka']Zajrzałam i zaniemówiłam ! Handzia, jest jakiś odzew z ogłoszeń maluchów? Jeśli nie, zmienię województwo.[/QUOTE] Niestety :( Havanko, może zmień województwo, bo nikt nie dzwoni...:shake: tylko jeden facet się odezwał. tylko żeby nie bardzo daleko, bo potem problemy z transportem będą....
×
×
  • Create New...