-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
[URL=https://imageshack.com/i/nsw8ivj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/856/w8iv.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/fv0dt0j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/571/0dt0.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/jjwj9kj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/wj9k.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/j7ormkj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/691/ormk.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/nqq51qj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/q51q.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='funia']Byłyśmy dzisiaj z ala123 na prośbe jednej Pani z Zamościa na ogródkach działkowych .... W domku z tektury i starych desek mieszkają suczka (najprawdopodobniej w ciązy )i jej towarzysz piesek . Psy są zmarzniete i nie mogą tam dłużej zostać .Chciałyśmy zabrać sunie do weta ale niestety jest nieufna i nie dało rady jej złapać .Pies zwiał jak tylko podjadł .Paraliżujący wiatr przeszywal nas na wylot .A psiny roztelepane śpią w tym ,,domku ,,. Obraz ten jest okropnie smutny .Zimno i bezdomnośc to codzienność tych psiaków .śpią zgodnie obok siebie . Nie mam dzisiaj czasu już ,ale poproszę Handzie zeby jutro wstawiła zdjecia tych biedaków. Bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc ....[/QUOTE] Kasiu wstawiam zdjęcia maznących psiaków, które bardzo przypominają moje psy :( poryczałam się......... [URL="https://imageshack.com/i/nm97ldj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/850/97ld.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/fkmtmzj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/560/mtmz.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/5mfkwfj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/202/fkwf.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f58jj8j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/545/8jj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f77igej"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/547/7ige.jpg[/IMG][/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
U nas teraz zawiane najbardziej w Polsce....Taki mamy właśnie region, ostatni we wszystkim :( -
Przepraszam, ale ostatnio mam bardzo mało czasu na dogo. Psiak z guzem był przedwczoraj operowany, wetka usunęła mu też jądra, ponieważ guz rozprzestrzeniał się na dalsze partie ciała. psiak wrócił do właściciela. Natomiast u drugiego psa wetka dopiero będzie, bo nie miala już czasu do niego podjechać, ale w nast tygodniu mam nadzieję, że się uda....:( dziewczyny zabrały kotkę, która ma koci katar do naszej, zamojskiej wetki, na razie kilka dni będzie u niej, potem sterylka i będziemy szukać domu.
-
[quote name='Havanka']Wykorzystałam zakupiony przez Jolantę08 pakiet ogłoszeń dla Suni z osiedla Handzi: [B]Mam taką prośbę, Panie Psi Boże, by znalazł się ktoś, kto mi pomoże... Mała roczna suczka, szuka prawdziwego domu i kochających opiekunów. Bardzo lgnie do ludzi, szuka odrobiny zainteresowania. Będzie wdzięczna za ciepły kąt do spania, jedzenie i trochę uwagi. Gdyby ktoś zechciał ofiarować jej, to czego tak bardzo pragnie, proszę o telefon do Ani. W razie problemów z transportem, spróbujemy pomóc. tel. 781 761 338 (Ania)[/B][/QUOTE] Havanko, nie wiem jak Ci dziękować :) jesteś aniołem.....:) tylko numer ten jest już nieaktualny....dobry będzie 887 074 603
-
[quote name='Havanka']Aniu, prześlij mi na maila razem z krótką informacją o suczce.[/QUOTE] Już jakoś doszłam :) dzięki kochana :) Tylko mam trochę słabe zdjęcia, bo sunia się bała...ale może ktoś zadzwoni?
-
Chciałabym znaleźć dom suni, która błąka u mnie na osiedlu. Sunia całymi dniami biega po osiedlu, cud, że jej do tej pory samochód nie potrącił. Sunia ma ok roku, już dwa razy zdążyła się oszczenić, teraz razem z nią biega maleńka sunia, jej córka. Sunia najczęściej kręci koło sklepu, ludzie ją dokarmiają, facet ze sklepu chce ją wywieźć na wieś :( Powiedziałam facetowi, że postaram się znaleźć jej dom...koniecznie trzeba ją wysterylizować... [URL="https://imageshack.com/i/mk9qjwj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/812/9qjw.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/mz34omj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/827/34om.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/nm3riyj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/850/3riy.jpg[/IMG][/URL]
-
Havanko, możesz już zdjąć ogłoszenia maluchów, jutro jadą do Warszawy do fundacji "Pies na zakręcie". Tam dziewczyny pewnie zrobią od nowa :) bardzo dziękuję Ci za pomoc :)
-
Jejciu....jaki on cuuuudny :loveu: Opis brzmi obiecująco :) Bardzo się cieszę :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Obroze sie bardzo przydadza. Swietny pomysl.[/QUOTE] Lubię to :) chyba za długo ostatnio przebywam na fb ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Kupcie a ja wplace 50 zl. zeby cos tam zawsze bylo. Mam nadzieje, ze mam nr. konta.[/QUOTE] Szarotko :) Nie trzeba wysyłać, pomóż innym psiakom, jeśli możesz :) na kiltixy nam wystarczy :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Funia zadzwoniła. U Henia i Puszka wszystko dobrze :) pani Beatka tylko trochę skarżyła się na duży temperament Puszka. Podobno czasem udaje mu się zwiać jak poczuje zew natury... Około 27 styczna pani Beata będzie w Zamościu, bo ma jakieś załatwienia, przy okazji przywiezie Puszka na zabieg. Na koncie mam ok 170 zł. Zabieg będzie kosztował ok 70, zostanie 100 zł, pomyślałyśmy z funią, żeby może kupić za nie obroże kiltixy w marcu? -
[quote name='ala123']Odebrałam telefon i aż mnie zamurowało: słyszę,że pani z Człuchowa i miała podobnego pieska! Na szczęście to inna kobieta. Trzymajmy kciuki za wizytę. Dziękuję Beatko za pomoc :loveu: Zdjęcia usiłuję wstawić,ale nie mogę zalogować się imageshacka,cały czas próbuję. Kodi jest cudny i kochany,stoi na dwóch łapkach i ten pysio uśmiechnięty:lol:.[/QUOTE] Trzymam kciuki z całych sił :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dodzwoniłam się dopiero teraz do funi. Jutro zadzwoni, bo teraz już jest za późno. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
handzia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zaraz zadzwonię do funi, ona ma nr tel do pani Beaty. Lida, gdybyśmy miały odwiedzić Henia, to musimy jechać 70 km w jedną stronę, brakuje nam czasu i pieniędzy na paliwo, żeby objeździć nowe zgłaszane interwencje...możemy tylko zadzwonić... -
Nie było mnie od wczoraj a tu widzę taką pomoc dla maluszków :) bardzo wam dziękuję :) mamusia ma 17 lat, Mam jedno jej zdjęcie, ale słabe, Krystyna mowi, żeby jej też szukać domu, ale to chyba nierealne ... Nie umiem wstawić bo w imageshacku coś się pozmieniało... jutro się postaram
-
Tak, dzisiaj byłyśmy z funią zawieźć leki dla psa z paraliżem, Facet z wielką łaską i swoimi uwagami, że to głupota, zgodził się podawać lek dwa razy dziennie. W niedzielę jedziemy do niego z wetką. Przy okazji pojechałyśmy do psa z guzem, miałyśmy "szczęście" zastać właściciela. Na naszą prośbę, że chcemy zoperować mu psa, kategorycznie odpowiedział, że nie zgadza się...:angryy: powiedziałyśmy, że nie będzie ponosił żadnych kosztów, niestety jak grochem o ścianę...nie i koniec. Nie zamierzamy już więcej rozmawiać z tym panem, w niedzielę wzywamy policję, po stwierdzeniu przez wetkę, ze pies jest chory. Szlag nas trafia, że musimy użerać się z takimi wieśniakami, którzy nie mają pojęcia o swoich obowiązkach....:( ale co tu wymagać, skoro nawet policja nie posiada czasem podstawowej wiedzy z przepisów dotyczących praw zwierząt...:(
-
Acha, właśnie, nie będą duże, będą małe, do 10 kg :) Dziękuję kochana :)
-
Wstawię po jednym zdjęciu maluszków, pierwsze cztery to pieski, piąta sunia :) [URL="https://imageshack.com/i/m9tymqj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/801/tymq.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/0f7nqdj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/15/7nqd.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/0ym7lgj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/34/m7lg.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/f10a57j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/541/0a57.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/jwdlolj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/716/dlol.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Havanka']Dobrze, że maluszki już w swoich domach. Czy z ogłoszeń jeszcze ktoś dzwonił? Handzia, jeżeli masz zdjęcia tej nowej piątki, to podeślij z krótkim opisem, jeżeli oczywiście nadają się już do adopcji.[/QUOTE] Za wiele osób nie dzwoni, bo teraz jest przestój troszkę, ale odsyłam oczywiście do tych maluchów :smile: Zrobisz im troszkę ogłoszeń? :smile: Nie wiem jak Ci dziękować :loveu: Prześlę Ci zdjęcia na maila, pieski oczywiście nadają się juz do adopcji, mają ok 6 tygodni. Na początku było sześć szczeniąt, ale jedno nie przeżyło. Kiedy Krystyna (jeszcze u pijaka) zobaczyła, że maleństwo nie żyje, odłożyła je dalej...Sunia od razu to przyuważyła i martwe przeniosła z powrotem do gniazda :-( takie rzeczy mnie rozwalają...
-
Havanko :) możesz już zdjąć ogłoszenia, wszystkie psiaki już znalazły domy :) Bardzo Ci dziękuję. Mamy niestety nowe szczeniaki, 5 szt, są u Krystyny w Zawadzie razem z 17-letnią mamusią odebrane pijakowi :(
-
Zagłodzona, wyniszczona i chora amstaffka u alkoholików :( Pomocy!!!
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Będziemy się widziały z panią Anią w nast tygodniu, zapytam :) -
Zagłodzona, wyniszczona i chora amstaffka u alkoholików :( Pomocy!!!
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze lepsze wieści :) Sunia znalazła wspaniały dom w Rzeszowie :loveu: Oczywiście ludzie wiedza o jej chorobie i kontynuują leczenie :) Skoro wetka oddała ją tym ludziom, musi to być idealny dom:) Gdyby wszystkie wątki kończyły się takim happy endem...marzenie :) -
[quote name='Havanka']Zajrzałam i zaniemówiłam ! Handzia, jest jakiś odzew z ogłoszeń maluchów? Jeśli nie, zmienię województwo.[/QUOTE] Niestety :( Havanko, może zmień województwo, bo nikt nie dzwoni...:shake: tylko jeden facet się odezwał. tylko żeby nie bardzo daleko, bo potem problemy z transportem będą....