Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [B]Z uwagi na to, że wątki poświęcone Pani Krystynie i jej zwierzętom są dwa, najlepiej byłoby, żeby od tej pory osoby zainteresowane czytały i pisały na tym wątku:[/B] :) [SIZE=4][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230874-Osoba-od-30-lat-pomagajaca-zwierzetom-teraz-sama-potrzebuje-pomocy/page50[/URL][/B][/SIZE]
  2. [quote name='arim']a jaki jest drugi wątek?[/QUOTE] Tutaj :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230874-Osoba-od-30-lat-pomagajaca-zwierzetom-teraz-sama-potrzebuje-pomocy/page50[/url]
  3. Teraz decyzja, na co mam przeznaczyć te pieniądze? zapłacić w lecznicy fakturę czy kupić karmę? czy pół na pół.
  4. [quote name='mimiś']-to może być moje alem ja nie Barbara,niestety;) - pisałam na drugim wątku.rzeczywiście, zróbcie 1 wątek bo tak wszystko sie myli.;)[/QUOTE] Ojej, przepraszam, Wiesława...jeszcze jestem po Świętach jakaś zadżumiona ;) Trzeba koniecznie napisać do moda o zamknięcie tego wątku.
  5. [quote name='arim']handziu,to nie moje.[/QUOTE] Acha, dzięki za odp :)
  6. Doszło do mnie 40 zł od Barbary K-D. To od Ciebie arim?
  7. Chciałam bardzo podziękować ratifunkel i jej mężowi za przetrzymanie szczeniaczków z lisiej nory :) W ten Świąteczny czas znaleźli miejsce u siebie dla naszych maluszków :) Dzisiaj pojechałyśmy z funią i jeszcze jedną dziewczyną z Zamościa do tej wsi, gdzie urodziły się maleństwa. Okazało się, że w norze są jeszcze cztery psiaki...zawiozłyśmy je do wetki, która specjalnie dla nas w niedzielę przyjechała do lecznicy :) Psiaczki zostały odrobaczone, odpchlone. Zobaczymy co jutro wyniknie z odrobaczania, bo mogą być mocno zarobaczone... Mam nadzieję, że będzie dobrze. Tutaj jeszcze w swojej kryjówce, daleko w polu :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/3cz4.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7391/3cz4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zrobiłam im nowe ogłoszenia na tablicy na razie. Wstawię po jednym zdjęciu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/zbyh.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2634/zbyh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/hbfr.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3273/hbfr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/3q26.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9527/3q26.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/mrxh.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7837/mrxh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  8. Strasznie mi przykro. Mam nadzieję, że piesek znajdzie swoje szczęście w końcu, bo mu się coś nie wiedzie, miał być w upragnionym domu na Święta, a tu guzik :( Jak to niedawno funia mi czytała w gazecie o jakimś biedaku: "nie dla niego są gryzaki w sklepie zoologicznym"....
  9. dziewczyny, bardzo pilne!!! Szukamy dt dla trzech suczek, które koczują w lisiej norze. Wstawiam zdjęcia, nie wiem które to suczki, bo było więcej szczeniąt, tylko część już się "rozeszła" po ludziach :( Matka już je opuściła, siedzą w zimnicy same :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/yrsk.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1294/yrsk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/bwxb.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9876/bwxb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/5opy.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2644/5opy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/zqhk.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7219/zqhk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/7y7i.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4056/7y7i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/URL]
  10. Ja mam, jeśli będzie trzeba, to zgłoszę.
  11. No i dobrze, jeśli nikt nie zgłasza sprzeciwów, to niech tak będzie. Prześlijcie z Sabiną02 nr konta do kudlataja. Potem potwierdźcie tutaj, jak pieniądze wpłyną i po kłopocie. Jeśli chodzi o sterylkę Soni, to można zgłosić ją do Akcji Sterylizacji.
  12. Dora, to zdecyduj ile z tych 600 zł przeznaczyć na Sonię, a na jaką kwotę pomóc Balbince. Z tego co wiem, to Balbinka ma jakieś deklaracje a Sonia? ma jakieś? Bo za dwa miesiące, jak domu nie znajdzie, to skąd weźmiesz pieniądze?
  13. Trzeba w końcu rozstrzygnąć co z tymi pieniędzmi. Nie mogą leżeć w nieskończoność na koncie a potrzebujące psy cierpią. Ja proponuję jakąś część przekazać też i dla Balbinki. Nie możemy odmówić pomocy. Dora, wiesz jaka jest tam kwota?, bo ja już nie pamiętam dokładnie.
  14. Beataczi, wielkie dzięki za pomoc :Rose:
  15. Ja się zgadzam, już pisałam.
  16. Alina też dobrze odebrała panią, więc pewnie można zaryzykować. Tym bardziej, że w razie czego jest hotelik blisko.
  17. O Jezu...wiedziałam że to zbyt piękne :(
  18. Super, dzięki beataczi :) Jakby domek był dobry, to nawet transport się szykuje na środę...ale na razie nie zapeszam, tfu tfu
  19. Ala, ja zaraz zapytam na fb, może tam ktoś będzie mógł?
  20. Szukam transportu dla 4-miesięcznej suni z Zamościa do Warszawy.
  21. Kochani, myślę, że taki tytuł, który zaproponowała tutaj dusje jest świetny. Jest bardzo wymowny i daje do myślenia. Z płacenia deklaracji na Ksenię nie wyłamała się tylko LadyS, ale też i inne osoby... Takie postępowanie trzeba napiętnować i przypominać... Myślę, że nawet powinna być taka lista osób w formie [B]"czarnych kwiatków"[/B] których nie powinno brać się pod uwagę zbierając deklaracje na psa w przyszłości. Byłaby to lista nierzetelnych deklarowiczów.... Wiem co mówię, bo jestem skarbnikiem psów nie od dziś i wiem o czy piszę....
  22. Brak wiadomości, to zazwyczaj dobra wiadomość :) Ale też czekam razem z Wami ;)
  23. A tak w ogóle to super, że jest odzew w ogóle jakiś :) To dobry znak :)
×
×
  • Create New...