Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Myślę, że fajnie byloby gdyby po wyjściu ze szpitala zrobiono mu zdjęcie do gazety, a jeszcze fajniej razem z psem. Tylko...co z nim?:(
  2. Słodziak z tego waszego Pakusia:) Niech szybko znajdzie domek!
  3. Pesteczko dobrej nocki! Zaciskam kciuki aż do rana, Niech się okaże, że jutro będzie lepiej!!! Masz wspaniałych ludzi koło siebie a tych co ci to zrobili, obyś szybko zapomniała!!!! Aniołku jesteśmy z tobą.
  4. Kajuś śliczna jesteś! Do domku z tobą! Niech cię ktoś wreszcie zauważy!
  5. Pani Tereniu! Chłopak mądry jest, że patrzy pani w oczy! Wie kto mu w cierpieniu ulży :)
  6. Pesteczko walcz z całych sił! Tak bardzo nam zależy żebyś wbrew całemu złu na tym świecie wyzdrowiała!
  7. Magiś hopsaj!- bo jakaś cisza u ciebie...:(
  8. Diego- do góry. Dawno do ciebie nie zaglądałam :(
  9. Śliczny. Jak można pozbyć się psa z powodu jego choroby! Takiego przecież jeszcze bardziej się kocha....:( Jamniczku- poczekaj na PRAWDZIWĄ swoją pańcię!
  10. Pesteczko walcz! Czekamy na dobre wiadomości....
  11. Dziewczyny, przelałam dzisiaj 20 zł przez pocztę więc parę dni potrwa.Wiem, że nie dużo ale...:( A co z psinką?
  12. Gacusiu trzymaj się! Dziewczyny kolejna tragedia- nie znajduje słów :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28[/url]
  13. Dziewczyny wejdźcie tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28[/url] Ja już nie mam słów :(:(
  14. Czy ktoś z nią jest? Jak ona się musi strasznie bać! I jak tu zaufać człowiekowi, który teraz chce dla niej dobrze...:(
  15. Sory już widzę na początku nr konta. Z wrażenia nawet nie zauważyłam początkowo.
  16. Jasna cho.... Oby ten co to zrobił umierał w powolnych męczarniach! Nie ma już słów żeby wyrazić ból i bezsilność jaką się czuje widząc te zdjęcia. Gdzie bidulka jest leczona? Macie jakieś konto? Najważniejsze że jest już na środkach p/ bólowych( mam nadzieję) :(:(
  17. Te oczęta- dziewczyny łzy cisną się same....dopiero co trafiłam na wątek, ale jestem z wami.:(
  18. Hektorku- co u ciebie?
  19. Jak się dzisiaj Goździk czuje przy tej pięknej pogodzie?
  20. Wysłałam grosika dla buzialka, ale przez pocztę, więc chwilę to potrwa....:(
  21. Dziewczyny kochane to niemożliwe! Trudno w to uwierzyć! Może te dwie operacje to było za dużo dla niego? Nie wiadomo przez co wcześniej przeszedł i jego małe ciałko było pewnie wycieńczone! Nie wytrzymał biedaczek kolejnej narkozy...:(:( Może gdyby się z kastracją zaczekało....przepraszam, nie bądźcie złe za te słowa :(. Ja tą śliczną trójłapkową istotkę całej rodzinie powysyłałam :(:(:(
×
×
  • Create New...