Pesteczko dobrej nocki! Zaciskam kciuki aż do rana, Niech się okaże, że jutro będzie lepiej!!! Masz wspaniałych ludzi koło siebie a tych co ci to zrobili, obyś szybko zapomniała!!!! Aniołku jesteśmy z tobą.
Śliczny. Jak można pozbyć się psa z powodu jego choroby! Takiego przecież jeszcze bardziej się kocha....:( Jamniczku- poczekaj na PRAWDZIWĄ swoją pańcię!
Gacusiu trzymaj się! Dziewczyny kolejna tragedia- nie znajduje słów :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-%28-To-jest-kolejna-masakra-%28[/url]
Jasna cho.... Oby ten co to zrobił umierał w powolnych męczarniach! Nie ma już słów żeby wyrazić ból i bezsilność jaką się czuje widząc te zdjęcia. Gdzie bidulka jest leczona? Macie jakieś konto? Najważniejsze że jest już na środkach p/ bólowych( mam nadzieję) :(:(
Dziewczyny kochane to niemożliwe! Trudno w to uwierzyć! Może te dwie operacje to było za dużo dla niego? Nie wiadomo przez co wcześniej przeszedł i jego małe ciałko było pewnie wycieńczone! Nie wytrzymał biedaczek kolejnej narkozy...:(:( Może gdyby się z kastracją zaczekało....przepraszam, nie bądźcie złe za te słowa :(. Ja tą śliczną trójłapkową istotkę całej rodzinie powysyłałam :(:(:(