Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. To już musisz ty wiedzieć . Ale może na wszelki wypadek odpuść sobie podwieczorek
  2. Bo ja teraz na...drugim urlopie. W Niemczech do soboty Ale zaraz się poprawię i podam jakąś kolacyjkę
  3. Najpierw się przywitam, i nr 1 za wywoławczą poproszę
  4. Ja dopiero dotarłam. Po zakończeniu. Ale jutro wracam do domu, to będzie normalniej. Dobrej nocki
  5. Nakładam do wafelköw. Proszę się częstować
  6. Chłodniej niech jest. Nie lubię upałów, ale lubię słoneczko
  7. Dzień doberek. Słońce wychodzi zza chmurek.
  8. Dotarłam. I hopsamy przed nocą. A te gołąbki to lubię duszone w sosie pomidorowym
  9. Jednym słowy - zaglądacie mi do talerza
  10. Co za zabieg okoliczności! Dzisiaj jadłam. Tradycyjne. Bo takie lubię najbardziej.
  11. Mnie by już potem nie poskładali To nie dla mnie...
×
×
  • Create New...