Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4354
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. No to hopsi. Ja dzisiaj nie mleko. Długo zeszło zanim dobrnęłam na bazarek. Ale jeszcze się nie zsiadłam (mam nadzieję)
  2. I tak beze mnie??? Sama się wproszę
  3. Samolotem leciałam na te lody. A ty mi żałujesz...a ja wreszcie w domu!
  4. No...też mi to podpadło. A jeszcze jesień nas czeka. Może będzie piękna!
  5. Domowe zapiekanki. Ze wszystkim na ciepło ( tak mówiła zawsze moja córka)
  6. Dają tam jeść w tych Niderlandach? Bo ja jestem trochę niżej i stwierdzam, że... zdecydowanie nie tak jak w Polsce...
  7. Też tak mam! Od dzieciństwa . Ale to przykład mojej mamy między innymi...
  8. To już musisz ty wiedzieć . Ale może na wszelki wypadek odpuść sobie podwieczorek
  9. Bo ja teraz na...drugim urlopie. W Niemczech do soboty Ale zaraz się poprawię i podam jakąś kolacyjkę
×
×
  • Create New...