Jump to content
Dogomania

a_niusia

Members
  • Posts

    5689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by a_niusia

  1. ciezko ocenic czy bedzie wybitny czy poprawny, ale sa rasy, w ktorych bez problemu mozna stwierdzic, ze bedzie brzydki:))) pies poprawny to nie jest pet. wiekszosc rozmnazanych psow to sa psy tylko poprawne (i to i tak sukces jesli sa rzeczywiscie poprawne). pies brzydki powinien byc petem.
  2. nie do konca jest to bledne przekonanie. w polsce nabyc "pieska na kolanka" jest cholernie trudno, bo u hodowcow wszystko, co sie rodzi jest wybitne niezaleznie od tego, jak rzeczywiscie wyglada.
  3. jak ja kiedys szualam domow dla szczeniat to jedna babka zadzwonila do mnie juz jak wszystkie mialy domy i zapytala sie, kiedy planujemy nastepne, bo jej sie bardzo podoba ich matka!!!! suka byla BEZDOMNA, szczenieta tez. pytanie o cene bylo na porzadku dziennym.
  4. obroza z grinczem juz u nas w chacie:))) od razu wiadomo, komu zostala przydzielona. tak wiec u nas swiat na serio chyba nie bedzie:)
  5. Szukalam troche takiego watku, ale nie znalazlam. My mamy przetestowany szampon 2w1-bardzo fajny do szybkiego mycia. interesuja mnie szczegolnie te spraye-fur ball do rozczesywania i best in show, ktory pewnie jest tylko gadzetem:)) macie jakies doswiadczenia z tymi kosmetyami? co warto kupic itd...
  6. zadzwon tutaj [url]https://www.facebook.com/KlinikaWeterynaryjnaNiedzielski?fref=ts[/url] ja dzis bede tam wieczorem, bo chodze z moja suka na laser to moge zapytac sie pani od rehabu, co sie robi w przypadku zlamanego palca. ale sadze, ze raczej styknie usztywniany opatrunek na stope. nie jest trudno cos takiego zrobic.
  7. tak szczerze to watpie, aby gips byl konieczny skoro moja suka po tplo, kiedy to przecina sie kosci i montuje metal w lapce, gipsu nie potrzebowala, a zlamany palec to przy tym pierdniecie:))) ja radze skontaktowac sie z dobrym ortopeda i zapytac o to chociaz telefonicznie.
  8. no i aktywowali mnie:)))) zaraz sobie cos kupie:)))
  9. a czy ktos ostatnio rejstrowal sie w sklepie xeven? bo ja to wlasnie zrobilam w srode, ale nie dostalam do tej pory linka aktywujacego i zastanawiam sie, czy ten sklep w ogole jeszcze dziala...
  10. a ja czekam na dostawe tego [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=783858878297501&set=a.143102029039859.26976.140412602642135&type=1&theater[/url] sadze, ze wyszlo bosko:)))))))))))))) idealna obroza dla mojego grincza.
  11. ja to bym mogla miec psy roznych ras. nie wiem jak to sie stalo, ze mam 3 psy tej samej rasy:))))
  12. chcialabym rozwiazac po czesci problem "czym biedni ludzie karmia pieski", bo widze, ze chyba nie do konca chyba zdajecie sobie sprawe z tego, co to znaczy biedny czlowiek:)) serio...jak ktos jest biedny to nie daje psom chappi czy pedigree, bo to jest ta naprawde drogie. zwykle tacy ludzie gotuja gar ryzu z pluckami, marchwia itd i w ten sposob po taniosci zywia swojego pieska. moje pieski, ktore jada na wolfsblucie, czasem tez dostaja taka potrawke i sa wtedy przeszczesliwe:))))
  13. noo co za szuje z tych furkidzow:)))))
  14. ja tak ciagle chodze jak wyprowadzam 3 psy na raz. od razu przyzwyczajalam psy do tego, ze dwa zawsze ida razem w parze. i pary sa zmienne, zeby kazda znala zasady chodzenia na smyczy w parze. poczatki w 3 byly trudne, bo akurat zaczynalismy jak zgredek byl bardzo maly, a ronja wracala do aktywnosci po bardzo dlugiej rekonwalescencji, wiec byla mega najarana na spacerki, a do tego tiamat byla obrazona na na caly swiat i nie chciala kolo nikogo chodzic w parze, bo sadzila, ze gnoojki jak to gnojki SMIERDZA. wole smycz przepinana niz dwojnik, bo po prostu mozna pociagnac odpowiednio i w razie czego drugi pies nie ucierpi za to, ze sasiad z pary jest niegrzeczny. dopoki nie powiekszylo mi sie stado do 3 sztuk, uzywalam dwojnika i bardzo dobrze sie sprawdzal. wczesniej jak greta byla mala uzywalam dluzszej smyczy przepinanej. teraz juz normalnie ida na przepinanym rogzie. [url]http://imageshack.us/a/img845/7529/muuk.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img191/9706/m6nm.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img17/7787/jcva.jpg[/url] ale wiadomo, ze zeby tak prowadzic psy, to one musza byc ogarniete, sterowalne i wiedziec, co to luzna smycz. inaczej to mozna pofrunac. jak wyprowadzam moje psy w 3 na siku, a nie na spacer to wiadomo, ze kazdy ma swoja smycz i moze sobie szukac miejsca do lanka, gdzie chce, a moj pupil chodzi luzem, bo ma specjalne prawa i nie musi chodzic na sznurku:)))
  15. [quote name='Gezowa']Jeju, wielbię tą obrożę w pandy :D Świetnie pasuje młodej :loveu: W takich chwilach żałuję, że nie mam suki :diabloti:[/QUOTE] ja tez!!!!! :)))) i jeszcze do tego ten piesek jest taki straszny:))) brudny, smierdzacy, niegrzeczny i dzis ja ostrzyglam, bo jutro show, to chciala zniszczyc wszystich wrogow:))) wiec w kontrascie z ta obroza hahahaha [IMG]http://imageshack.us/a/img713/6503/36x8.jpg[/IMG]
  16. brzydka pogoda to i brzydkie zdjecia, ale za to ladne obroze i ladne pieski:) nasze nowe furkidz: caly zespol [IMG]http://imageshack.us/a/img440/9206/xynd.jpg[/IMG] ronja [IMG]http://imageshack.us/a/img62/1853/a80u.jpg[/IMG] tiamat [IMG]http://imageshack.us/a/img812/4599/516e.jpg[/IMG] i sweet puppy:))))))))) zgredek [IMG]http://imageshack.us/a/img849/1867/lczg.jpg[/IMG]
  17. [quote name='dog193'][URL]http://allegro.pl/smycz-rogz-l-140cm-prosta-everest-pomarancz-hl-25-i3733261483.html[/URL] Czy to jest seria miękkie i lekkie? Łatwo się brudzą? Jak wyglądają L-ki rogza? Ten karabińczyk jest bardzo duży? Bo kurcze nie wiem, czy nie będzie smycz za toporna przy moim 10,5 kg psie.[/QUOTE] tak, to seria miekkie i lekkie. mam czarna, przepinana smycz z tej serii juz bardzo dlugo i uwazam, ze to jest najlepsza smycz. tylko ze ja mam rozmiar l na swoje psy, ktore waza ponad dwa razy wiecej niz twoj i bardzo czesto prowadzam na tej smyczy dwa psy, z ktorych jeden jest przypiety do tego mniejszego karabinczyka. wiec chyba rozmiar l to dla was rzeczywiscie za topornie.
  18. a my dzis dostalismy paczke od furkidz. oczywiscie jestem strasznie zadowolona. te misie pandusie to jest moja najslodsza obroza. po 7 miesiacach zycia, po przekroczeniu 23 kg wagi moj piesek osiagnal wreszcie wyglad slodkiego szczeniaczka, a nie niegrzecznego trola.
  19. za to zgredka ciagle rosnie:evil_lol:
  20. nie uzywana. normalnie z metkami:))) ja troche tych rogzow jednak mam i wierze, ze gdyby polezaly kilka miesiecy gdzies, gdzie sie kurzy, to moglubu buc przybrudzone. kurz to nie taki spacerowy brud, co sie wykruszy jak sie wysuszy.
  21. ja nie wiem, "komu dowborka remontuje chaty", bo nie kojarze w ogole tematu. pewnie lezy daleko poza zasiegiem moich zainteresowan, ale nawet w niektorych galeriach na dogo widac niezly balagan na chacie i nie wiem, jak ktos moze w ogole cos takiego pokazywac publicznie, zeby cala polska widziala jaki ma syf...serio widzialam fote siedzi piesek, a w tle na meblosciance wielkie klebowiso brudnych szmat (oby nie ciuchow...przynajmniej wygladalo to na brudne szmaty). wiec:))) nie trzeba ogladac telewizji, zeby cos takiego zobaczyc. jednak jesli kupuje sie obroze na aukcji, gdzie sprzedawca pisze, ze jest to towar powystawowy i obroza ta jest odpowiedni tansza, to trzeba liczyc sie z tym, ze nikt jej dla nas nie wypierze i moze byc troche zakurzona.
  22. nie, nie. grubi nie maja wstepu na chate.
  23. [quote name='zmierzchnica']Trochę byście go podszkolili, to i do agility by się nadał :evil_lol:[/QUOTE] no mowie, ze byl agresywny i nie reagowal na metody pozytywne:))))))))
  24. no my zlapalismy bobra w dwie osoby a potem obczailismy se na youtube filmiki o tym, co bobry moga zrobic ludziom. moj chlopak do tej pory smieje sie z tego ja w niedziele rano wyszlam w pizamie z psami i nale dzwonie do niego: ej kochanie tu chodzi bobr i musimy go chyba odlowic. -co chodzi??? -bobr!! -eeej coo?? -CASTOR FIBER KUR...:)))))) zlapalismy go przy pomocy dwoch klatki dla psa, torby ikea duzej, dwoch kocow, w skladzie dwie osoby dorosle:)) blyskawicznie znalezlismy mu dom staly na terenie znajmego lesniczego. bobr okazal sie samica w ciazy:)) my juz w chacie mielismy tez male lasice, male kaczuszki, torym zabilo mame oraz potraconego myszolowa. gosc w dom, bog w dom jak to mowia:))) bobra nie wzielismy do domu, bo byl agresywny:)) od razu przewiezlismy do do domu stalego. mimo ze agresywny to adopcyjny hahaha [url]http://imageshack.us/a/img191/1544/yjft.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img5/8503/5rld.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img706/757/zdg2.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img853/3531/1g5f.jpg[/url]
  25. ja tez czasem tak robie:))))
×
×
  • Create New...