-
Posts
5689 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by a_niusia
-
obroza z grinczem juz u nas w chacie:))) od razu wiadomo, komu zostala przydzielona. tak wiec u nas swiat na serio chyba nie bedzie:)
-
Szukalam troche takiego watku, ale nie znalazlam. My mamy przetestowany szampon 2w1-bardzo fajny do szybkiego mycia. interesuja mnie szczegolnie te spraye-fur ball do rozczesywania i best in show, ktory pewnie jest tylko gadzetem:)) macie jakies doswiadczenia z tymi kosmetyami? co warto kupic itd...
-
Złamany palec w przedniej łapie - co robić? Gips, opatrunek, but?
a_niusia replied to zmierzchnica's topic in Ortopedia
zadzwon tutaj [url]https://www.facebook.com/KlinikaWeterynaryjnaNiedzielski?fref=ts[/url] ja dzis bede tam wieczorem, bo chodze z moja suka na laser to moge zapytac sie pani od rehabu, co sie robi w przypadku zlamanego palca. ale sadze, ze raczej styknie usztywniany opatrunek na stope. nie jest trudno cos takiego zrobic. -
Złamany palec w przedniej łapie - co robić? Gips, opatrunek, but?
a_niusia replied to zmierzchnica's topic in Ortopedia
tak szczerze to watpie, aby gips byl konieczny skoro moja suka po tplo, kiedy to przecina sie kosci i montuje metal w lapce, gipsu nie potrzebowala, a zlamany palec to przy tym pierdniecie:))) ja radze skontaktowac sie z dobrym ortopeda i zapytac o to chociaz telefonicznie. -
no i aktywowali mnie:)))) zaraz sobie cos kupie:)))
-
a czy ktos ostatnio rejstrowal sie w sklepie xeven? bo ja to wlasnie zrobilam w srode, ale nie dostalam do tej pory linka aktywujacego i zastanawiam sie, czy ten sklep w ogole jeszcze dziala...
-
a ja czekam na dostawe tego [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=783858878297501&set=a.143102029039859.26976.140412602642135&type=1&theater[/url] sadze, ze wyszlo bosko:)))))))))))))) idealna obroza dla mojego grincza.
-
ja to bym mogla miec psy roznych ras. nie wiem jak to sie stalo, ze mam 3 psy tej samej rasy:))))
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
chcialabym rozwiazac po czesci problem "czym biedni ludzie karmia pieski", bo widze, ze chyba nie do konca chyba zdajecie sobie sprawe z tego, co to znaczy biedny czlowiek:)) serio...jak ktos jest biedny to nie daje psom chappi czy pedigree, bo to jest ta naprawde drogie. zwykle tacy ludzie gotuja gar ryzu z pluckami, marchwia itd i w ten sposob po taniosci zywia swojego pieska. moje pieski, ktore jada na wolfsblucie, czasem tez dostaja taka potrawke i sa wtedy przeszczesliwe:))))
-
noo co za szuje z tych furkidzow:)))))
-
ja tak ciagle chodze jak wyprowadzam 3 psy na raz. od razu przyzwyczajalam psy do tego, ze dwa zawsze ida razem w parze. i pary sa zmienne, zeby kazda znala zasady chodzenia na smyczy w parze. poczatki w 3 byly trudne, bo akurat zaczynalismy jak zgredek byl bardzo maly, a ronja wracala do aktywnosci po bardzo dlugiej rekonwalescencji, wiec byla mega najarana na spacerki, a do tego tiamat byla obrazona na na caly swiat i nie chciala kolo nikogo chodzic w parze, bo sadzila, ze gnoojki jak to gnojki SMIERDZA. wole smycz przepinana niz dwojnik, bo po prostu mozna pociagnac odpowiednio i w razie czego drugi pies nie ucierpi za to, ze sasiad z pary jest niegrzeczny. dopoki nie powiekszylo mi sie stado do 3 sztuk, uzywalam dwojnika i bardzo dobrze sie sprawdzal. wczesniej jak greta byla mala uzywalam dluzszej smyczy przepinanej. teraz juz normalnie ida na przepinanym rogzie. [url]http://imageshack.us/a/img845/7529/muuk.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img191/9706/m6nm.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img17/7787/jcva.jpg[/url] ale wiadomo, ze zeby tak prowadzic psy, to one musza byc ogarniete, sterowalne i wiedziec, co to luzna smycz. inaczej to mozna pofrunac. jak wyprowadzam moje psy w 3 na siku, a nie na spacer to wiadomo, ze kazdy ma swoja smycz i moze sobie szukac miejsca do lanka, gdzie chce, a moj pupil chodzi luzem, bo ma specjalne prawa i nie musi chodzic na sznurku:)))
-
[quote name='Gezowa']Jeju, wielbię tą obrożę w pandy :D Świetnie pasuje młodej :loveu: W takich chwilach żałuję, że nie mam suki :diabloti:[/QUOTE] ja tez!!!!! :)))) i jeszcze do tego ten piesek jest taki straszny:))) brudny, smierdzacy, niegrzeczny i dzis ja ostrzyglam, bo jutro show, to chciala zniszczyc wszystich wrogow:))) wiec w kontrascie z ta obroza hahahaha [IMG]http://imageshack.us/a/img713/6503/36x8.jpg[/IMG]
-
brzydka pogoda to i brzydkie zdjecia, ale za to ladne obroze i ladne pieski:) nasze nowe furkidz: caly zespol [IMG]http://imageshack.us/a/img440/9206/xynd.jpg[/IMG] ronja [IMG]http://imageshack.us/a/img62/1853/a80u.jpg[/IMG] tiamat [IMG]http://imageshack.us/a/img812/4599/516e.jpg[/IMG] i sweet puppy:))))))))) zgredek [IMG]http://imageshack.us/a/img849/1867/lczg.jpg[/IMG]
-
[quote name='dog193'][URL]http://allegro.pl/smycz-rogz-l-140cm-prosta-everest-pomarancz-hl-25-i3733261483.html[/URL] Czy to jest seria miękkie i lekkie? Łatwo się brudzą? Jak wyglądają L-ki rogza? Ten karabińczyk jest bardzo duży? Bo kurcze nie wiem, czy nie będzie smycz za toporna przy moim 10,5 kg psie.[/QUOTE] tak, to seria miekkie i lekkie. mam czarna, przepinana smycz z tej serii juz bardzo dlugo i uwazam, ze to jest najlepsza smycz. tylko ze ja mam rozmiar l na swoje psy, ktore waza ponad dwa razy wiecej niz twoj i bardzo czesto prowadzam na tej smyczy dwa psy, z ktorych jeden jest przypiety do tego mniejszego karabinczyka. wiec chyba rozmiar l to dla was rzeczywiscie za topornie.
-
a my dzis dostalismy paczke od furkidz. oczywiscie jestem strasznie zadowolona. te misie pandusie to jest moja najslodsza obroza. po 7 miesiacach zycia, po przekroczeniu 23 kg wagi moj piesek osiagnal wreszcie wyglad slodkiego szczeniaczka, a nie niegrzecznego trola.
-
za to zgredka ciagle rosnie:evil_lol:
-
nie uzywana. normalnie z metkami:))) ja troche tych rogzow jednak mam i wierze, ze gdyby polezaly kilka miesiecy gdzies, gdzie sie kurzy, to moglubu buc przybrudzone. kurz to nie taki spacerowy brud, co sie wykruszy jak sie wysuszy.
-
ja nie wiem, "komu dowborka remontuje chaty", bo nie kojarze w ogole tematu. pewnie lezy daleko poza zasiegiem moich zainteresowan, ale nawet w niektorych galeriach na dogo widac niezly balagan na chacie i nie wiem, jak ktos moze w ogole cos takiego pokazywac publicznie, zeby cala polska widziala jaki ma syf...serio widzialam fote siedzi piesek, a w tle na meblosciance wielkie klebowiso brudnych szmat (oby nie ciuchow...przynajmniej wygladalo to na brudne szmaty). wiec:))) nie trzeba ogladac telewizji, zeby cos takiego zobaczyc. jednak jesli kupuje sie obroze na aukcji, gdzie sprzedawca pisze, ze jest to towar powystawowy i obroza ta jest odpowiedni tansza, to trzeba liczyc sie z tym, ze nikt jej dla nas nie wypierze i moze byc troche zakurzona.
-
nie, nie. grubi nie maja wstepu na chate.
-
[quote name='zmierzchnica']Trochę byście go podszkolili, to i do agility by się nadał :evil_lol:[/QUOTE] no mowie, ze byl agresywny i nie reagowal na metody pozytywne:))))))))
-
no my zlapalismy bobra w dwie osoby a potem obczailismy se na youtube filmiki o tym, co bobry moga zrobic ludziom. moj chlopak do tej pory smieje sie z tego ja w niedziele rano wyszlam w pizamie z psami i nale dzwonie do niego: ej kochanie tu chodzi bobr i musimy go chyba odlowic. -co chodzi??? -bobr!! -eeej coo?? -CASTOR FIBER KUR...:)))))) zlapalismy go przy pomocy dwoch klatki dla psa, torby ikea duzej, dwoch kocow, w skladzie dwie osoby dorosle:)) blyskawicznie znalezlismy mu dom staly na terenie znajmego lesniczego. bobr okazal sie samica w ciazy:)) my juz w chacie mielismy tez male lasice, male kaczuszki, torym zabilo mame oraz potraconego myszolowa. gosc w dom, bog w dom jak to mowia:))) bobra nie wzielismy do domu, bo byl agresywny:)) od razu przewiezlismy do do domu stalego. mimo ze agresywny to adopcyjny hahaha [url]http://imageshack.us/a/img191/1544/yjft.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img5/8503/5rld.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img706/757/zdg2.jpg[/url] [url]http://imageshack.us/a/img853/3531/1g5f.jpg[/url]
-
ja tez czasem tak robie:))))