Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Odwiedzam wieczorkiem i miziam Florka i resztę kumpli za uszkami.
  2. Może zadzwoń do osób zajmujących się adopcją Florka- telefony w pierwszym poście.
  3. Trzymam kciuki za jutrzejszą konsultację i czekam na wiadomości.
  4. Do "kanionu" nie dotarłyśmy- niedługo będziemy do Ciebie zwracać się z pytaniem dokąd na spacer :D A jak tam poszukiwanie pracy? Udało się coś znaleźć?
  5. Zaglądam i trzymam za Was kciuki :D
  6. Ciocia, w czwartek przelałam 50 zł, doszły?
  7. Zajrzałam z bazarku i bardzo się wzruszyłam losem Maleńkiej. :placz: Przyslijcie nr konta to wyślę grosik.
  8. Też zaglądam. Jak będziecie zbierać na operację to dajcie znać. Jakimś groszem wspomogę.
  9. Moja psica miała podobny problem. Próbowałam najpierw pomóc bawiąc się z nią w przeciąganie, dając twarde gryzaki- bez skutku. Kła miała usuniętego pod narkozą w wieku 10 miesięcy (czekałam jak długo się dało), narkozę podano w bardzo niewielkiej dawce. Miała założony szew (chyba rozpuszczalny- nie pamiętam już :)). Wszystko dobrze się skończyło- ale narkoza to zawsze ryzyko. Wet musi zdecydować czy jeszcze czekać czy już wkraczać.
  10. Tylko wstawcie, jeśli mogę się wtrącić, jakieś ładne aktualne zdjęcie.
  11. [quote name='Mysza2']Florek ogłoszenia to miały chyba w grudniu robione. Może warto powtórzyć, bo psiaki się zgodzą albo nie , a czas leci. Jak myślicie?[/QUOTE] Jestem jak najbardziej za. Może trafi się jakiś super domek, trochę bliżej. Książę się zasiedział, tak mu dobrze, że pewnie nie myśli o zmianie, ale im dłużej czeka tym trudniej mu będzie się przystosować. Prześlę znowu parę groszy to może wykorzystajcie je na ogłoszenia? (Oczywiście Wy decydujecie)
  12. [quote name='A&L']A gdzie chodziłaś do tej pory? Czy nie chodziłaś?[/QUOTE] Do tej pory nie chodziłam, bo nie miałam takiej potrzeby- dawałam radę sama. Teraz chciałam sobie sprawę ułatwić i Młodą fachowo "odpicować" stąd poszukiwania groomera. Psica jest przyzwyczajona do pielęgnacji- myta jest co 2- max 3 tygodnie, czesana praktycznie codziennie (sporadycznie co 2 dni), co nie znaczy, że jest miłośniczką tych zabiegów. Jak już to wszystko trwa, według niej za długo, zaczyna kombinować jak tu mnie uprosić, żebym już skończyła :D (oczywiście bez agresji), dlatego nie wiem jak się zachowa w przypadku obcej osoby i nie chcę jej zafundować "mega" stresu. Ważniejsze jest dla mniej jej samopoczucie niż ekstra wygląd.
  13. Ja jestem raczej z tych normalnych i gdyby to miało służyć mojemu psu (nie groomerowi) to oczywiście bym wyszła. Chcę jednak zobaczyć jak mój pies jest traktowany i zakładanie od razu, że ma mnie nie być przy pielęgnacji nie odpowiada mi. A poza tym pozostaje jeszcze forma przekazywania swoich oczekiwań przez groomerów a do tej miałam jeszcze większe zastrzeżenia, stąd prośba na dogo o podpowiedź dokąd się udać :)
  14. Dzięki za odpowiedzi, też tego nie rozumiem tzn. rozumiem, że gorzej się pracuje, gdy jest własciciel (pod różnymi względami :)), ale gdy bywałam z psem (innym) u fryzjera w Łodzi to nie było żadnych problemów ani zdziwienia, że chcę zostać. A tu wygląda, że jestem jakaś nadmiernie wymagająca.
  15. A można w Pom-ponie być ze swoim psem- bo to dla mnie jedno z ważniejszych kryteriów? Bo dzwoniłam do paru salonów i wszędzie kazano mi znikać po zostawieniu psa :angryy: Dzięki, napiszę do cockeromaniaczki na priv.
  16. Zadzwonię. A pies to terier tybetański- więc chodzi mi o pomoc w pielęgnacji szaty- głównie rozczesywanie.
  17. Dziękuję za odpowiedź. Ja jestem z tych nadopiekuńczych i muszę - przynajmniej pierwszy raz - poogladać jak to wygląda :) Może ktoś jeszcze coś podpowie?
  18. Odświeżam temat. Szukam fryzjera w Częstochowie z super podejściem do psów i takiego, który nie każe mi zostawić psa samego na czas pielęgnacji. Chcę widzieć co się dzieje z moją psicą! Podzielcie się swoimi doświadczeniami, proszę :)
  19. Zaglądam wieczorkiem, patrząc na Florka sama zgłodniałam :D Czochrańce dla Księcia.
  20. Zaglądam i pozdrawiam miłośników Lorci.
  21. No to Florek teraz ekstra pachnący :D przywołuje wiosnę. Też już jej chcę !!!
  22. Jest nas tu więcej z Cz-wy :) a Lasek Aniołowski mamy przespacerowany wzdłuz i wszerz- prawda nuleczka? Oczywiście trudno tu mówić o wielkich wyprawach, ale na codzienne spacery wystarcza (musi). Jak się przeprowadzisz to się odezwij - powitamy chlebem i solą :D
×
×
  • Create New...