-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam wieczorkiem i miziam Florka i resztę kumpli za uszkami. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Może zadzwoń do osób zajmujących się adopcją Florka- telefony w pierwszym poście. -
Trzymam kciuki za jutrzejszą konsultację i czekam na wiadomości.
- 542 replies
-
Do "kanionu" nie dotarłyśmy- niedługo będziemy do Ciebie zwracać się z pytaniem dokąd na spacer :D A jak tam poszukiwanie pracy? Udało się coś znaleźć?
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i trzymam za Was kciuki :D -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ciocia, w czwartek przelałam 50 zł, doszły? -
Też zaglądam. Jak będziecie zbierać na operację to dajcie znać. Jakimś groszem wspomogę.
- 542 replies
-
Moja psica miała podobny problem. Próbowałam najpierw pomóc bawiąc się z nią w przeciąganie, dając twarde gryzaki- bez skutku. Kła miała usuniętego pod narkozą w wieku 10 miesięcy (czekałam jak długo się dało), narkozę podano w bardzo niewielkiej dawce. Miała założony szew (chyba rozpuszczalny- nie pamiętam już :)). Wszystko dobrze się skończyło- ale narkoza to zawsze ryzyko. Wet musi zdecydować czy jeszcze czekać czy już wkraczać.
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Tylko wstawcie, jeśli mogę się wtrącić, jakieś ładne aktualne zdjęcie. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Florek ogłoszenia to miały chyba w grudniu robione. Może warto powtórzyć, bo psiaki się zgodzą albo nie , a czas leci. Jak myślicie?[/QUOTE] Jestem jak najbardziej za. Może trafi się jakiś super domek, trochę bliżej. Książę się zasiedział, tak mu dobrze, że pewnie nie myśli o zmianie, ale im dłużej czeka tym trudniej mu będzie się przystosować. Prześlę znowu parę groszy to może wykorzystajcie je na ogłoszenia? (Oczywiście Wy decydujecie) -
[quote name='A&L']A gdzie chodziłaś do tej pory? Czy nie chodziłaś?[/QUOTE] Do tej pory nie chodziłam, bo nie miałam takiej potrzeby- dawałam radę sama. Teraz chciałam sobie sprawę ułatwić i Młodą fachowo "odpicować" stąd poszukiwania groomera. Psica jest przyzwyczajona do pielęgnacji- myta jest co 2- max 3 tygodnie, czesana praktycznie codziennie (sporadycznie co 2 dni), co nie znaczy, że jest miłośniczką tych zabiegów. Jak już to wszystko trwa, według niej za długo, zaczyna kombinować jak tu mnie uprosić, żebym już skończyła :D (oczywiście bez agresji), dlatego nie wiem jak się zachowa w przypadku obcej osoby i nie chcę jej zafundować "mega" stresu. Ważniejsze jest dla mniej jej samopoczucie niż ekstra wygląd.
-
Ja jestem raczej z tych normalnych i gdyby to miało służyć mojemu psu (nie groomerowi) to oczywiście bym wyszła. Chcę jednak zobaczyć jak mój pies jest traktowany i zakładanie od razu, że ma mnie nie być przy pielęgnacji nie odpowiada mi. A poza tym pozostaje jeszcze forma przekazywania swoich oczekiwań przez groomerów a do tej miałam jeszcze większe zastrzeżenia, stąd prośba na dogo o podpowiedź dokąd się udać :)
-
Dzięki za odpowiedzi, też tego nie rozumiem tzn. rozumiem, że gorzej się pracuje, gdy jest własciciel (pod różnymi względami :)), ale gdy bywałam z psem (innym) u fryzjera w Łodzi to nie było żadnych problemów ani zdziwienia, że chcę zostać. A tu wygląda, że jestem jakaś nadmiernie wymagająca.
-
A można w Pom-ponie być ze swoim psem- bo to dla mnie jedno z ważniejszych kryteriów? Bo dzwoniłam do paru salonów i wszędzie kazano mi znikać po zostawieniu psa :angryy: Dzięki, napiszę do cockeromaniaczki na priv.
-
Zadzwonię. A pies to terier tybetański- więc chodzi mi o pomoc w pielęgnacji szaty- głównie rozczesywanie.
-
Dziękuję za odpowiedź. Ja jestem z tych nadopiekuńczych i muszę - przynajmniej pierwszy raz - poogladać jak to wygląda :) Może ktoś jeszcze coś podpowie?
-
Odświeżam temat. Szukam fryzjera w Częstochowie z super podejściem do psów i takiego, który nie każe mi zostawić psa samego na czas pielęgnacji. Chcę widzieć co się dzieje z moją psicą! Podzielcie się swoimi doświadczeniami, proszę :)
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zaglądam wieczorkiem, patrząc na Florka sama zgłodniałam :D Czochrańce dla Księcia. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i pozdrawiam miłośników Lorci. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No to Florek teraz ekstra pachnący :D przywołuje wiosnę. Też już jej chcę !!! -
Jest nas tu więcej z Cz-wy :) a Lasek Aniołowski mamy przespacerowany wzdłuz i wszerz- prawda nuleczka? Oczywiście trudno tu mówić o wielkich wyprawach, ale na codzienne spacery wystarcza (musi). Jak się przeprowadzisz to się odezwij - powitamy chlebem i solą :D
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Takiego przystojniaka??? Musi :D -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Widzę, widzę i się cieszę :D