Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. [B]Agnes[/B] napisz choć słówko jak tam Wasze zmagania :)
  2. Świetnie, że psiak znalazł u Ciebie dom. Napisz jak córcia zareagowała a jak psiak. No i jak nowy mieszkaniec ma na imię?
  3. Asia śliczna w obu wersjach :lol:. Włosy na szczęście odrastają- ani się obejrzysz i zarośnie z powrotem i znowu chwycisz za nożyczki :evil_lol: To teraz czekamy na zdjęcia Florka po zabiegach w spa.
  4. Pokażcie zdjęcia- jestem ciekawa efektów. Czasem mnie korci, żeby poeskperymentować z moją, ale jednak lubię kudłate kudłacze :lol:
  5. No i ...? Wiadomo coś?
  6. Trzymam baaardzooo mocno. Niech się Maleńkiej poszczęści.
  7. Jestem na zaproszenie. Zaglądam do Malutkiej i trzymam kciuki, żeby ogłoszenia zaowocowały wspaniałym domkiem dla niej.
  8. Zaglądam i zapisuję wątek :lol:
  9. No co tam u Florka i jego Pani słychać? Jakie postępy w zaprzyjaźnieniu się i z Almutą i z nową Rodziną?
  10. Zajrzałam i oniemiałam. Jak ludzie mogą być tak bezwzględni? Podajcie nr konta to chociaż jakimś grosikiem biedaka wspomogę.
  11. Niewiele tego zostało , ale oczywiśnie nie mam nic przeciwko.
  12. Dziękujemy za wiadomości. Serce się cieszy czytając, że Florek ma wreszcie swój domek, w którym jest kochany.
  13. Jestem, zaglądam codziennie ciekawa co tam u dziewczyn słychać.
  14. Powodzenia Florciu- bądź szczęśliwy w nowym domku. Czekamy na relację od nowej Pani :lol:
  15. Doszło w ogóle do tego spotkania, bo coś strasznie tajemnicze jesteście ? Zaczęłam już się niepokoić czy nie mieliście jakiejś niemiłej przygody. W porządku wszystko z Wami?
  16. Też zaglądam z nadzieją na informacje.
  17. No i jak przebiegło spotkanie? Ktoś coś wie? To niech nam uchyli choć rąbka tajemnicy :user:
  18. To jutro to już dzisiaj :lol:. Florek oczaruj pannę i jej Panią. Mocno, mocno trzymam kciuki za powodzenie akcji.
  19. No to jutro wszyscy mocno zaciskamy kciuki i czekamy na super wieści .
  20. Wszyscy byśmy chcieli, żeby Florek znalazł już swój super-domek. Też będę mocno trzymać kciuki w środę :lol:
  21. Zaglądam do Homerka. No i co powiedział wet?
  22. Witam, trafiłam z bazarku serduszkowego do chłopaka. Super wiadomość z hotelikiem. A jest jakaś szansa na odzyskanie wzroku?
  23. Przyjmuję wyjaśnienie :D zaniepokoiłam się czy wszystko ok.
  24. Przelałam 45 zł- był mój nick w tytule przelewu. Dlaczego znak zapytanie przy mnie? :)
  25. Bardzo się cieszę, że Adka znalazła swój domek. Teraz czas na Florka.
×
×
  • Create New...