Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Ja nie wiem czy zdjęcia z Walentynek będą sie nadawały na forum :oops: jeżeli to teraz juz tak wygląda:lol:
  2. Cudne :D Wiedzą co dobre przy takich temperaturach!
  3. Też zaglądam :) Super widzieć Lorcię w scenach "łóżkowych". Czekam na dalsze relacje.
  4. Tez zaglądam i pozdrawiam. Czekam na relację z akcji "Zapach" :)
  5. Też czekam i mocno trzymam kciuki.
  6. Coś cicho :) Chyba tylko Lori przetrwała, a ona jeszcze nie umie posługiwać się kompem :D
  7. Niech mu służy :) Miejmy nadzieję, że niedługo Florian Wspaniały wyląduje w swoim Domku.
  8. [quote name='olalolaa']albo na dzielnicy północ jest taki jeden fajny lasek, ale oblegany dosyć. [/QUOTE] Oj tam, oj tam- jestem tam 2 razy dziennie i nie jest źle- większość piesków spokojna, poza nielicznymi wyjątkami. Ale na trochę dłuższe spacery- Sokole Góry i okolice Złotego Potoku.
  9. Ja już pisałam, też uważam, że powinnaś dostać zwrot z benzynę. A co do lawety- ubezpieczenie tego nie pokrywa?
  10. Odwiedzam Homera i podnoszę. Super nowiny z tą operacją. Trzymam kciuki. Szkoda, że domek milczy...
  11. Ja też coś podrzucę, ale po tym całym zamieszaniu dajcie znać ile potrzeba, żeby była jasność na czym stoimy.
  12. A ja uważam, że należałoby się rozliczyć z zioberek. Pojechała, zatankowała, poświęciła swój czas i nie powinnyśmy o tym zpominać. Napiszcie co z tym ewentualnym jutrzejszym transportem- ile kasy potrzeba?
  13. Ale pech! Strasznie szkoda, że nie wyszło :(
  14. No to szerokiej drogi, nie zamarznijcie po drodze :D I czekamy na relację!
  15. Parę groszy dla Księcia Floriana wysłałam :)
  16. I jak tylko będzie możliwość czekamy na foty i relację.
  17. No pewnie, że jest :) Takich co podczytują, ale nie piszą pewnie jest całkiem dużo. Wszyscy czekamy na podróż Lori i relację jak sobie dziewczynka radzi.
  18. Odwiedzam i podnoszę ;) Jak tam finanse- ile jeszcze brakuje ?
  19. Noo, bardzo jest przekonujący :D Chyba nie odmówiłabym mu :)
  20. [quote name='Paja']Czy ktoś z was przyznaje się do tych wpłat? Natalia L. 15zł Dorota M. 10zł Pelagia P. 20zł Ryszard P. 40zł[/QUOTE] Ryszard P. to ja :), no może nie zupełnie ja, ale moje pieniądze :D
  21. Strasznie smutna ta mordka. Poproszę numer konta, to coś podeślę- niewiele, ale grosz do grosza ... :)
  22. Odwiedzam Florka i pozdrawiam Ciocie :lol:
  23. Sachma, ja akurat tak zrozumiałam Twoja wypowiedź, a poza tym nie każdy mieszka w Pruszczu :lol: U nas akurat w ramach ceny zarejestrowano chip w safe-animal.
×
×
  • Create New...