-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem czy zdjęcia z Walentynek będą sie nadawały na forum :oops: jeżeli to teraz juz tak wygląda:lol: -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Cudne :D Wiedzą co dobre przy takich temperaturach! -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam :) Super widzieć Lorcię w scenach "łóżkowych". Czekam na dalsze relacje. -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Tez zaglądam i pozdrawiam. Czekam na relację z akcji "Zapach" :) -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Coś cicho :) Chyba tylko Lori przetrwała, a ona jeszcze nie umie posługiwać się kompem :D -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Niech mu służy :) Miejmy nadzieję, że niedługo Florian Wspaniały wyląduje w swoim Domku. -
[quote name='olalolaa']albo na dzielnicy północ jest taki jeden fajny lasek, ale oblegany dosyć. [/QUOTE] Oj tam, oj tam- jestem tam 2 razy dziennie i nie jest źle- większość piesków spokojna, poza nielicznymi wyjątkami. Ale na trochę dłuższe spacery- Sokole Góry i okolice Złotego Potoku.
- 14 replies
-
- częstochowa
- czewa częstochowie
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Ja już pisałam, też uważam, że powinnaś dostać zwrot z benzynę. A co do lawety- ubezpieczenie tego nie pokrywa? -
Odwiedzam Homera i podnoszę. Super nowiny z tą operacją. Trzymam kciuki. Szkoda, że domek milczy...
- 542 replies
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Czekamy, czekamy :) -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Ja też coś podrzucę, ale po tym całym zamieszaniu dajcie znać ile potrzeba, żeby była jasność na czym stoimy. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
A ja uważam, że należałoby się rozliczyć z zioberek. Pojechała, zatankowała, poświęciła swój czas i nie powinnyśmy o tym zpominać. Napiszcie co z tym ewentualnym jutrzejszym transportem- ile kasy potrzeba? -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Ale pech! Strasznie szkoda, że nie wyszło :( -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
No to szerokiej drogi, nie zamarznijcie po drodze :D I czekamy na relację! -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Parę groszy dla Księcia Floriana wysłałam :) -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
I jak tylko będzie możliwość czekamy na foty i relację. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
No pewnie, że jest :) Takich co podczytują, ale nie piszą pewnie jest całkiem dużo. Wszyscy czekamy na podróż Lori i relację jak sobie dziewczynka radzi. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam i podnoszę ;) Jak tam finanse- ile jeszcze brakuje ? -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Noo, bardzo jest przekonujący :D Chyba nie odmówiłabym mu :) -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Czy ktoś z was przyznaje się do tych wpłat? Natalia L. 15zł Dorota M. 10zł Pelagia P. 20zł Ryszard P. 40zł[/QUOTE] Ryszard P. to ja :), no może nie zupełnie ja, ale moje pieniądze :D -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Yoana replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Strasznie smutna ta mordka. Poproszę numer konta, to coś podeślę- niewiele, ale grosz do grosza ... :) -
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Yoana replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Florka i pozdrawiam Ciocie :lol: -
Sachma, ja akurat tak zrozumiałam Twoja wypowiedź, a poza tym nie każdy mieszka w Pruszczu :lol: U nas akurat w ramach ceny zarejestrowano chip w safe-animal.