Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Uff, to chyba możemy ostrożnie odetchnąć. Pomiziajcie Małą ode mnie.
  2. Daszeńko nie rób numerów ! Zdrowiej, bo wszyscy się martwimy.
  3. Na razie nic mądrego jak mu pomóc mi do głowy nie przychodzi. Biedny psiak...
  4. Dopiero teraz mogłam wejść na kompa- dzięki za dobre informacje. Dalej trzymam kciuki (ciężko się tak pracuje ;)) za Daszeńkę i jej Pańciostwo :lol: .
  5. A może by go pogłaszać na owczarkach w potrzebie- coś takiego mi się obiło oczy ;)
  6. Zaglądam do naszego ulubieńca. Co tam u niego słychać?
  7. O Daszkę się nie martwimy bo jest w dobrych rękach- bardziej o brak ciętego języka zbanowanych dziewczyn. Podajcie nr konta to jakis grosik dorzucę.
  8. Podpisuję się rękami i nogami. Szokująca stronniczość. Nie świadczy to najlepiej o modach.
  9. Też bym miała taką minę jakby mi coś takiego zrobili ;). Na szczęście nasze psy nas kochają bez względu na fryzurę :lol:
  10. Dziękujemy za informacje :loveu: i życzymy zdrowia komputerowi :evil_lol:
  11. Fajnie, że są wróżki pracujące 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu :lol: . Fantastycznie wygląda Mucha taka wyluzowana i bezpieczna.
  12. A u nas słońce świeci !!! :lol: Żartowałam :eviltong: (niestety)- tak samo jak u Was- paskudnie!
  13. Podczytuję Was i kibicuję od początku :lol: Jestem naprawdę zaskoczona jak Muszka szybko przekonuje się do człowieka- miziania z TZetem czy choćby prezentacja ucha na zdjęciu. Pisałaś, że to dzikusek , a tu proszę- domowy psiak się z niej błyskawicznie robi- do dobrego łatwo się przyzwyczaić. Śliczny z niej kudłacz- dobrze że trafiła na Ciebie.
  14. Dołączam sie do pytań- jak się miewa Lusia?
  15. Cześć Szalona :lol:, pół dogo się Tobą przejęło a teraz ta połówka się cieszy razem z Tobą. Jeszcze raz gratulacje :multi:
  16. Witam nową Dogomaniaczkę na Świecie :multi: Gratulacje dla szczęśliwej Mamy no i Taty też :Rose:
  17. Cudna Mała :lol: Wspaniale sobie radzi, chyba nikt by się nie spodziewał po pierwszych postach, że będzie taki postęp- i jaki uśmiechnięty pychol :loveu:. A jak jej zdrowie?
  18. Pewnie, że tak- tyle Dobrych Dusz o niej myśli i dobrą energię wysyła, że musi być dobrze.
  19. Też się cieszę, tylko czekam na uśmiechnięte oczy także na dworze, żeby ta melancholia z nich zniknęła. Wiem, że trzeba czasu, ale ja bym chciała już ! :evil_lol:
  20. Zastanawiam się nad tym co jeszcze zrobić, żeby znaleźć Miśkowi dom. Może ogłoszenie w którejś z "psich" gazet? Orientujecie się ile kosztuje takie ogłoszenie?
  21. Dobre wieści :multi:. No to liczę na obiecane fotki :lol:
  22. Wiadomo coś o Lusi? Jak minęła noc?
  23. Domek Miśka pilnie wzywany do zgłoszenia się !!! Tyle ogłoszeń, miejmy nadzieję, że wreszcie któreś zadziała.
  24. Trzymaj się Mała! Czekamy na wieści, jak tylko coś będzie wiadomo.
×
×
  • Create New...