Jump to content
Dogomania

Culineo

Members
  • Posts

    2489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Culineo

  1. 5 sierpnia skończył 10 miesięcy ! :loveu: nie wiem czy jest już po buncie czy przed mam nadzieje, że już go przeszedł :D a relacje to w sumie właśnie tylko z innymi samcami i to najczęściej o podobnym charakterze ;/ ja stałam się bardziej konsekwentna i moje komendy w 99% wykona zawsze :) chyba, że coś bardzo odwraca jego uwage to wtedy musze się wysilić, żeby przyciągnąć jego uwage :) w sumie jego Panią jestem ja i moje komendy sa najważniejsze, mame chyba pokochał, bo mu zawsze coś wrzuci do michy i jak wraca z pracy to aż mruczy ! tata to jego kumpel od zabaw :) ale wydaje mi się (i mam nadzieje), że to ja jestem przywódcą :multi: i tym 'najważnijszym' chociaż nie wariuje tak jak na przybycie mamy :D
  2. [quote name='jambi']no to ja Ci współczuje szczerze.... a propos Klaudia, tak sie troche rozpisałam w Twoim watku, mam nadzieje, że mi wybaczysz ;)[/QUOTE] wybaczam i dziękuje ! :multi:
  3. łoo jambi ! dzięki za odpowiedź :iloveyou: skorzystam napewno !! :loveu: z miską moge zrobić wszystko, Shark się uspokoił, prawie zawsze przychodzi na komende! :multi: jak ktoś dzwoni to biegnie do drzwi, ja otwieram domofon, on komenda siad,zostań, ja otwiram drzwi pies siedzi :0 jak widze, że to tata to komenda 'wolny' i leci się przywitać a jeśli nie to staram sie opanować jego i jego radość :D do reszty skomentuje potem, bo musze to przeczytać jeszcze raz i wszystko dokładnie przanalizować :) jeszcze raz dzięki za wyczerpującą odpowiedź ! :)
  4. [quote name='Saththa']o siut :mdleje:[/QUOTE] niestety .. ;/
  5. my będziemy obeznać ciapka z tłumem przed naszym przyszłorocznym debiutem :)
  6. [quote name='Saththa']to sie ubawiłam :evil_lol:[/QUOTE] przepraszam, przepraszam, ale słuchając moich polonistek jeszcze mniej rozumiem :D
  7. [quote name='jambi']nie, nie jestem polonistką ;) zawodowo uprawiam kompletnie co innego, a ja po prostu mam takiego małego hopla w kwestii pisania, bawienia sie słowem itp ;)[/QUOTE] ja z naszego języka jestem cienka dlatego ciekawi mnie jak ktoś prosto tłumaczy :) może wtedy coś złapie :)
  8. [quote name='jambi']jmerci, merci :) ... ale że jak "młodziej"... ponoć długie włosy odmładzają ... a wogóle to ja jestem śliczna i młoda więc to oczywiste (nie żeby coś :evil_lol: )[/QUOTE] no wiadomo, że śliczna i młoda, ale w tych włosach bardziej młodziezowo i wgl.. bardziej :D i młodniej :evil_lol:
  9. jambi jesteś polonistką? :) bo ja bym nawet nie umiała tego tak wytłumacz i do tego nazwać :D ja tu chyba ten się zmyje, bo wiecie tu galeria +18 się robi :evil_lol:
  10. ślicznie i młodziej (nie żeby coś :eviltong:) ! bardzo mi się podoba :loveu:
  11. [quote name='jambi']to nie tak ;) olbrzymy są "spokojniejsze", nie aż tak "temperamentne" no i napewno cichsze ;) a co do łagodności - to nie jest takie proste ;) [/QUOTE] moja małpa drze morde dość często :D top nie wyobrażam sobie miniatury :o
  12. [quote name='jambi']a co w tym dziwnego? niejaką Dode kojarzysz? :evil_lol[/QUOTE] a kojarze, kojarzę :evil_lol: w sumie racja.. :D [quote name='weszka'] Jak wszystkiego ;) Ogólnie jest to niesamowita przyjemność i satysfakcja, to równoważy wszystkie trudy związane z wychowaniem maluchów i sprowadzeniem ich na świat.[/QUOTE] pewnie super przeżycie :) a najlepiej właśnie jak taki jeden zostaje w poblizu :) a Dirki nie zauważyła braku małej czy mocno przeżywała? :)
  13. [quote name='jambi']a może jemu było po prostu ŚWIREK?[/QUOTE] :roflt: hahahahahahhah ! może :lol:
  14. jakie słodziaczki :loveu:
  15. [quote name='strasznika']Oj tak, Carlos był psem niemal idealnym (jak skończył rok :diabloti:). Froduś spotyka się z psami, bawi się super. Ale często spotykam się z sytuacją, gdzie właściciele innych mówią, że nie można się bawić, bo ich piesy są ... "not allowed to play with other dogs"... Przeważnie terierowate i bullowate :( Ale dużo tu labradorów, więc jest z kim socjalizować Frodeusza :)[/QUOTE] szkoda ;/ ale dobrze, że są też 'dobre' pieski :loveu:
  16. czyli niby różowa a taki diabołek :loveu: ale to musi być super uczucie od małego z taki dzidziusiami, być jak się rodzą i patrzeć jak uszęśliwiają nowych właścicieli :) ale też trochę smutno jak odjeżdzają :( są + i - :)
  17. [quote name='ahedok']uff, to dobrze, odpowiedzialna jesteś :lol:[/QUOTE] wątpiłas kiedyś ? :D ja niecierpie czesać łap i pach ;/;/;/;/;/
  18. [quote name='ahedok']a sprawdzałaś w środku? żebyś się nie zdziwiła, bo z wierzchu potrafi być ok, a w środku jeden kołtun, do wycięcia...[/QUOTE] wiadomo, że sprawdzam :)
  19. nie byliśmy u weta, bo tata stwierdził, że 'to pies' i się wchłonie, bo to pewnie krwiak :roll: a wielkość cały czas ta sama :shake: a u nas po staremu :) wróciliśmy do domu :) Shark już ładnie wskakuje i wyskakuje z pociągu :) byliśmy w naszym parku i latał jak głupi, bo się 'stęsknił' chyba
  20. fałd tłuszczu się podoba :diabloti:
  21. ale ma fajny domek :loveu: i ze starszą sunią, która będzie ją mogła 'utemperować' :loveu:
  22. a mojemu brode można czesać co 2 mc :loveu: wgl się nie placze, za to łapy :shake:
  23. Culineo

    Ruda Żaba

    [quote name='AgataP']jakoś trzeba :eviltong:[/QUOTE] ja przestałam :D już sobie wprost mówie, że kupuje, bo lubie :)
  24. [quote name='Marchewkowy']Fajny macie kaganiec, sprawdza się? Zastanawiam się czy jest bardzo ciężki[/QUOTE] my mamy fizjologa i jest duży, ale w miare lekki :) pies moze dyszeć, pić i inne :) jak dla mnie super sprawa :) można tez smakołyki podawać przy szkoleniu i normalnie moze je zjeśc :D najlepsze jest jak pies na spacerze się nagle odwraca, bo tylna łapa swędzi i tak jeb w piszczzel ! miło xd
  25. Culineo

    Ruda Żaba

    [quote name='AgataP']też lubię zabawę w "baba jaga patrzy",a el perro to Lexowa nagroda za wystawę :eviltong:[/QUOTE] tłumacz sobie, tłumacz :evil_lol:
×
×
  • Create New...