Jump to content
Dogomania

Culineo

Members
  • Posts

    2489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Culineo

  1. [quote name='Saththa'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/16.jpg[/url] a mnie to się wydawało po tym jak na FB pisałas ze włosów nie masz;) Masz masz;)[/QUOTE] bo mi już odrosły ! :D byłam bardziej łyssza :lol: stracić tyle włosów to naprawde jest szok :D:D
  2. [quote name='Fides79']fajna ta sesja, ja osobiście bardzo lubie cz-b zdjęcia ale zbliżenia w tym WIELKIM namordniku to mi sie średnio podobają :roll:[/QUOTE] ja też lubię choć wole kolorowe :D namordnik dlatego zdjęłam, bo tez mi się nie podoba, ale cóz jak trza to trza :niewiem:
  3. [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/15.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/17.jpg[/IMG] papapa :hand: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/16.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/11.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/14.jpg[/IMG]
  5. [quote name='jambi']aaaa, to zmienia postac rzeczy ;) ... właśnie się zdziwiłam, że tylko 8 zł, już wiem czemu ;)[/QUOTE] no właśnie :-( [quote name='dOgLoV'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz010-9.jpg[/url] jeju jakie maleństwo :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] tycia dzidzia :diabloti: [quote name='Fides79'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz010-9.jpg[/url] super tu wygląda :p[/QUOTE] dziękować :D [quote name='AgataP'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz017-8.jpg[/url] chyba ulubiona pozycja do spania każdego psowatego:evil_lol: ależ Ci chłopak wyrasta:loveu:[/QUOTE] chyba ulubiona naprawde:) no już coraz dostojniejszy się robi :loveu: [quote name='jambi']kurcze, przegapiłam tą fote ;) [URL="http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz017-8.jpg"]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz017-8.jpg[/URL] booooski jest :loveu:[/QUOTE] podziękowali :loveu: [quote name='eria'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz010-9.jpg[/url] coraz piękniejszy jest :) a zabawę z basenem miał świetną :D[/QUOTE] wkońcu mi się łabędź z kaczątka robi :multi: [quote name='ahedok']skąd ja znam tą kupę futra "kołami do góry" :D[/QUOTE] nie fiem :siara: a dzisiaj moją koleżanke wzięło na czarno białą sesje :cool1: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/0f1d51ed.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/9.jpg[/IMG]
  6. chętni zawsze się znajdą :D
  7. [quote name='Doginka']Moje kundle często mnie podszczypują, szczególnie w nos jak się z nimi witam:lol:[/QUOTE] a tak paskudy :D hihihi mój wgl buziaczków nie daje to i nie szczypie :lol:
  8. [quote name='Fides79']to jedź 17- 18 wrzesnia :D[/QUOTE] 18 wystawa w Zielonej Górze :lol: tak mi się skojarzyło :D
  9. Bellatrix :loveu: niby najgorsza postać , ale fascynująca :)
  10. [quote name='kajtuu']A kto będzie na krajowej w Zielonej Górze 18 września ?[/QUOTE] właśnie :D
  11. też tak uważam jambi :roflt: dlatego moja odpowiedź była z sarkazmem :D
  12. [quote name='jambi']i za 8 zł to całe zastanawianie?! :mdleje: Klaudia! jak ten łańcuch kosztuje 8 zł, to Ty sie nie zastanawiaj nad skaracaniem czy nie (bo za ślusarza więcej zapłacisz) tylko kup drugi! :lol:[/QUOTE] nie mogee :( bazarkowy :eviltong:
  13. [quote name='Avaloth']Na tym pierwszym zdjęciu się dłuższą chwilę zastanawiałam, które to głowa, dopiero jak zlokalizowałam ogon to się udało :evil_lol: ale z niego słodziak :loveu: gratulujem postępów, oby tak dalej :) a krowi łańcuch macie cudny (ale fakt, ciut za długi), dla mojej Krowy taki chciałam, ale i tak ostatnio na spacery tylko w szelkach chodzimy więc nie ma sensu.. [B]ee tam całe 8zł za niego dałam to nawet niech będzie za długi :D[/B] Nabijaj się to Ty też oberwiesz :diabloti: My z Klaudią damy rade :cool3:[/QUOTE] [B]w kupie siła :diabloti: io ten twój Foks nie da rady z nami :D[/B] [quote name='wilczy zew']W tej wodzie nic nie było na dnie co zainteresowało psiaka?[/QUOTE] [B]nie , bo woda brudna :) ew jakieś liście :)[/B]
  14. a to zabawy z wczorajszego pobytu na działce :evil_lol: [video=youtube;KJOqGJ2Q8Kk]http://www.youtube.com/watch?v=KJOqGJ2Q8Kk[/video] na filmiku szukał szczęścia, bo mu nic nie wrzucałam :D na końcu stoi taki dostojny :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz014-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz013-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz012-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz010-9.jpg[/IMG] a tu zacieszacz :D jakoś marna ale uśmiech się liczy :D [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz006-8.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz021-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz020-8.jpg[/IMG] tak spała moja dzidzia w czasie kiedy ja dzwoniłam łańcuszkiem :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz015-7.jpg[/IMG] jak go posmyrałam po brzuszku to zmienił pozycje :D [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz017-8.jpg[/IMG] a jak się spytałam 'jak ty leżysz?' to się wywalił na bok :D [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Obraz018-9.jpg[/IMG]
  16. [quote name='jambi'] ale , czy to nie była przypadkiem próba podważenia mojego autorytetu?[/QUOTE] jak najbardziej :lol: ale te sznupy to są wredoty :loveu:
  17. ale drużyna nie dość że sznupowa to prawie cała czarna :loveu:
  18. zn tata jest złota rączka, ale mówił, że to da rade dobry ślusarz, bo ogniwka i kółko sa dobrze zaspawane ;/ zaraz wkleje zdęcie jak mi się uda :)
  19. [quote name='karol_27']Witam serdecznie, Jako że wątek dotyczy zdjęć naszych goldenów, pozwolę sobie przedstawię Wam Lune:) [IMG]http://smycze2000.pl/1.jpg[/IMG] [IMG]http://http://smycze2000.pl/1.jpg[/IMG][IMG]http://smycze2000.pl/2.jpg[/IMG] [IMG]http://smycze2000.pl/3.jpg[/IMG][IMG]http://smycze2000.pl/4.jpg[/IMG] [IMG]http://smycze2000.pl/5.jpg[/IMG] [IMG]http://smycze2000.pl/6.jpg[/IMG] [IMG]http://smycze2000.pl/7.jpg[/IMG][/QUOTE] wątek dotyczy Bona :roll: załóż swojej Lunie galerie i nie zaśmiecaj wątku-bez obrazy
  20. [url]http://i54.tinypic.com/nxq15u.jpg[/url] ale puchata ślicznota z tego Lotinka :loveu:
  21. dziołcha przy bracie taka smukła :loveu: Marzyciel taka ciapa czy poprostu spokojny ? :)
  22. hahaha przypomniało mi się jak Sharka tak ostro wkurzyłam i połączyłam z robieniem w konia :roflt: biedny tak się na mnie zdenerwował, że jak mu uciekałam to chwycił mnie delikatnie za spodnie, ale tak, że nie mogłam ani uciec ani go dosięgnąć :roflt:
  23. tylko nie wiem jak go skrócić i u kogo bo tego nie da się rozgiąć ;/ a jak 'przetne' to wtedy będzie ogniwko bez kółka z jednej strony ;/
  24. ale sliczny i dostojny ten wasz młodziak ! jak dumnie stoi :loveu: z czego wasze dzieciaczki maja te śliczne obroże ? :)
×
×
  • Create New...