-
Posts
2489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Culineo
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Culineo chyba Ci zgarnełach puszka RC na żarcie z bazarku błahaha:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] :mad:!!!!!! [quote name='Avaloth']Culineo, grabisz sobie ! Corgi są najnajnaj i nie waż się bluźnić że jest inaczej![/QUOTE] blweeeee :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue] a owszem:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] osz ty ! :D
-
[quote name='Avaloth']Lolek jest fajny, ale kocha Paulinę, a mnie nie xd Muszę się kiedyś z Tobą babo przejść na spacer z Kiarą, mogę ją obfocić troszkę i poznać przy okazji ;) Mi też się w przyszłości marzy bull albo staffik, ale raczej z fundacji niż hodowli (szczeniaka nie chcę xd). Ale najpierw Dita, potem corgi, a potem to się zobaczy.[/QUOTE] corgi ! ble ! :D:D :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]a jak tu można nie kochac takiego fałda:evil_lol: ale od września ostre odchudzanie:D[/COLOR][/QUOTE] chcesz mu zabrać częśc jego ?!
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]matko bull cudny:loveu::loveu: ja w przyszłosci planuję bulla ew teraz doszedł mi staffik ale to się zobaczy;)[/COLOR][/QUOTE] ja w przyszłości amstaffa i dogo argentino :loveu:
-
[quote name='Tepes'][url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/196566_159774507414553_100001460141883_371127_5724210_n.jpg[/url] [COLOR=blue]o ja moja miłość:loveu: CUDO *.*[/COLOR][/QUOTE] moja też !!! :loveu: [quote name='greatmadwomen']no jak nie ma zdjęć to cisza :D A jak Ci nudno to zapraszam do oglądnięcia zdjęć "moich" schroniskowych bullowatych :D [url]https://picasaweb.google.com/106026002690108083452/Lolek[/url] [url]https://picasaweb.google.com/106026002690108083452/Kiara[/url] ;)[/QUOTE] jaki fajny Lolek ! <3 napisz coś o nim :)
-
bejeranckii :loveu: kochany ten twój fałd :iloveyou:
-
cóż tu taka cisza ? :( :P
-
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
Culineo replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
podnoszę maluszka :) -
ale kochana Dona ! :loveu: a kocieta takie śmieszne ! :lol:
-
cudaki :loveu: ale jak na 5 i tak mało :diabloti:
-
juz pisałam, ale jestem tak zachwycona tą stroną i przydomkiem, że będe wszędzie pisać ! :loveu: czekamy na zdjątka :)
-
:) moze się a nóż widelec uda :)
- 7 replies
-
- kampania
- porzucanie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
co tu taka cisza.. i zdjęć ni ma :)
-
[quote name='magdabroy']Piękna :loveu:[/QUOTE] jak każde ttb :loveu:
-
[quote name='dog193'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg[/url] Ten psiur to według mnie szczyl owczarka szkockiego krótkowłosego ;) Sharki z mopsiczką wygląda obłędnie :D[/QUOTE] a kij wie :D tez tak uważam :loveu:
-
[quote name='greatmadwomen']To fajnie :) Tylko wiesz przy nich to duża socjalizacja jest potrzebna, aby nie rzucały się na inne psy, no bo w końcu to psy do walk i we krwi mają nienawiść do innych psów[/QUOTE] wiem ;) chciaż nie uważam, że mają nienawiść we krwi. wczesniej siostra miała pit bulla red nose'a, niestety z pseudo :( spedany jako 2 mc, patrząc teraz max 4,5 tyg ;/ zmarł w wieku 2,5 mc licząc właściwie. został naskoczony przez bojącego się go mężczyzne. wprawdzie w domu był oropny na dworze do wszystkich sie łasił. gościu przeskoczył, nadepną, krwotok wewn, pies zdechł :( pies był okropny, gryzł szczekał, rzucał się-nie zła sojalizacja, tylko charakter :) tydzień później kupili suke asta :) z rodo tylko PET, bo cała biała :D z niewielkimi znaczeniami ;) niestety siostra rozstała się z chłopakiem i on ją zatrzymał, bo ona szukała mieszkania i wgl on nie chciał sie zgodzić :) także wiemy co nieco o ttb ;) mała Aisha [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/aisha/38645_102819959776675_100001460141883_19317_189852_n.jpg[/IMG] średniA :) [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/aisha/35952_105156236209714_100001460141883_42944_5519383_n.jpg[/IMG] i teraz póltora roczna :) piękne ma proporcje mówi hodowczyni :) wielkości jest dużego porządnego samca :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/189205_159773864081284_100001460141883_371104_4336007_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/196566_159774507414553_100001460141883_371127_5724210_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='wilczy zew']Rekinek oswoi się z wsiadaniem i wysiadanie z pociągu i będzie dobrze,na początku czasami trzeba na siłę wciągnąć albo wyciągnąć istotne aby nie wsadzać tylko był na swoich łapach. To bardzo dobre wieści,że z psiakami chciał się bawić :multi:[/QUOTE] nie mam siły żeby go podnieść więc teoretycznie w połowie sam wchodzi ;) wiem, że dobre :D :multi: [quote name='greatmadwomen']A siostra nie woli adoptować? Tyle jest TTB do adopcji przecież... A jak nie to z rodowodem jak rozumiem tak?[/QUOTE] no wiadomo :) chce ttb z rodo żeby wystawiać :) byliśmy dzisiaj znowu na Polach i spotkalismy niufciaka :loveu: pogadałam z właścicielką :) psaki się pobawiły :) Sharki dzisiaj latał bez smyczy, bo prawie psów nie było i cały czas aportował patyki w fontannie :)
-
[quote name='Patik']szukam adopcyjnych ale mam jeszcze czas, a jak nie znajdę no to zobaczymy. Jest tylko warunek chce psa energicznego , a i musi być pies któremu nie wypada tona sierści (brat ma uczulenia ,a zresztą mama nie lubi sierści w domu :) )[/QUOTE] no to adopcyjny sznup :D
-
popieram Sybel :) czasami można trafic na śliczne adopcyjne :)
-
[quote name='weszka']Możesz i bez klikera tylko samym smaczkiem. Klik ma zaznaczać moment przeniesienia ciężaru ciała i wtedy dajesz smakołyk na który pies się wystawia. Ale możesz po prostu dać od razu smaka bez klikania. Chodzi tylko o wyłapanie momentu i nagrodzenie, a kliker w tym jedynie pomaga ale nie jest niezbędny.[/QUOTE] oki, dzięki będe próbować :)
-
[quote name='weszka']Fajne warszawskie fotki. Mały niufek skojarzyl mi się ze świnką wietnamską :D Moja przyjacielska uwaga do prób handlingu. Za bardzo skupiasz się na tylnych łapach i ogonie, a Sharki sam dobrze staje i trzyma ogon. Zostaw mu te łapy i ogon bo wtedy ci się cofa i ma zapadnięty grzbiet. Naucz go przenoćić ciężar ciała na przednie łapy - wtedy pies ładnie się spina i sam stoi, mozna mu poprawić ogon ew. trochę łapy. Dobry do tego jest kliker ale nie wiem czy wy pracujecie z klikerem.[/QUOTE] haha świnka jak się patrzy :) właśnie ariss mi mówiła o klikerze z tym przenoszeniem ciężaru ciała :) ale ja nie uzywam, bo nie umiem :( a łapy zostawie i popracuje z nim nad staniem na przednich łapkach ;) dzięki :) [quote name='Avaloth']Ale ma wybrankę śliczną :loveu: tylko trochę mała, ale w końcu Shark też maleństwo, to akurat :diabloti: o ttb :loveu: będę Cię męczyła o zdjęcia jak już siostra sobie takiego sprawi[/QUOTE] zdjęcia i tak będe wrzucała nawet jak nie będziecie chcieli :diabloti: jego rozmiar :lol: [quote name='Tepes'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/267.jpg[/url] [COLOR=blue]haha pasują wielkością do siebie:evil_lol: a niuf prześliczny^^[/COLOR][/QUOTE] a jak ! :evil_lol: no :loveu: sweetaśny był :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Culineo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew'] Naszego psa napadły osy,bardzo się wystraszył i jest bardzo pobudzony,użądleń nie widzę :-([/QUOTE] czemu nie macie galerii ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)