Jump to content
Dogomania

Culineo

Members
  • Posts

    2489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Culineo

  1. no właśnie, przyzwyczjony pies woli być na dworze, szczególnie jeśli ma swoją ciepłą bude i zawsze tam mieszkal :)
  2. mogła je połknąć gadzina ?
  3. kolega golden :) [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/316.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/317.jpg[/IMG] i amastaffo staffikowa suńka, słodka strasznie. A, że ja moja siostra i już teraz [przez nas :diabloti:] jej chłopak zakochani w ttb, to zaczęlismy ją miziać jak przybiegła :loveu: uwaliła się na plecy wystawiła brzuchol i właściela miała gdzieś :) z resztą w zimie prawdopodobnie Sharki będzie miał 'siostre' :) bo moja siostra kupuje asta albo bullka :) będzie mieszkał w Wawie, ale pewnie często będzie przyjeżdzała do 'cioci Klaudii' na wakacje :multi: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/318.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/320.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/321.jpg[/IMG] była tak ruchliwa, że jej się zdj nie dało zrobić :loveu: KONIECC ! :hand:
  4. super chodził, tak się bujał, bo jeszcze ciapa i nie ogarniał za bardzo :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/291.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/293.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/294.jpg[/IMG] i szczekał.. dużo :evil_lol: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/307.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/259.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/262.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/267.jpg[/IMG] a tu 3,5 miesięczny niufek 'Facet' z prześmieszną fryzurką słodziak :loveu::loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/288.jpg[/IMG]
  6. to panienka w której mój ciapek się zakochał :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/243.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/249.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/252.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/254.jpg[/IMG] buziaczki :iloveyou: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/255.jpg[/IMG]
  7. Vesperka kochana cioteczka :D a mamusia ma dosyć :evil_lol:
  8. o wy też tyłki moczyliście :loveu: ludzie to tępaki..
  9. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg jakie małe słodkie cuuuśś:loveu::loveu: oczywiście chodzi mi o Sharka:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] a o co innego prosze ja ciebie :D
  10. [quote name='ulvhedinn']Kra przebiła swoje dotychczasowe wyczyny. Przegryzła dwie szklane, grube butelki po likierze. Butelki czekały na wymycie i pomalowanie..... Zastanawiam sie teraz, lecieć z nią rano do weta, czy liczyć na wrodzoną odporność...?[/QUOTE] ja pierdziele zawsze wiedziałam, że ona zdolna jest, ale przebiła swoje rekordy :lol:
  11. [quote name='omry']Również myślałam, że jestem sama :)[/QUOTE] hihih ja też :)
  12. koza ! fajnaaaa :loveu: a widzę Joker ma burżuazyjne wakacje ! :)
  13. [quote name='Doginka']Pańcia pod pozorem ośmielenia psa z wodą sama miała radochę i ochłodę:lol:[/QUOTE] oj tam :siara: [quote name='anka11']ale impreza w wodzie! :D a co do tego psa to juz predzej wlasnie border bo australijskie nie wystepuja raczej w odmianie krotkowlosej[/QUOTE] nie ? :) [quote name='eria']fajne fotki ze stolicy, czekam na więcej :)[/QUOTE] dzięki , będą :)
  14. popieram chi :) też tak uważam ;]
  15. ja uwarzam, że sznaucer (mam olbrzyma) w 3 rozmiarach w skrócie *olbrzym-najspokojniejszy, ale nie ciapa\ *średniak-stuknięty, pobudliwy, wesoły *miniatura to pośrednie :) polecam książke Ireny Krassowskiej i Barbary Szczerbickiej wszystko opisanie :) na bazarku http://www.dogomania.pl/threads/212356-Ozdobne-zagarki-termometry-kapielowe-DENDASTIXY-kurtki-Diadora-na-sznupy-do-12.08 masz tą pozycje :)
  16. jutro jeszcze zdjęcie z dzisiaj :) m.in słodki niufek i mopsik :)
  17. [quote name='dOgLoV'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg[/url] ale fajnie :multi:a obok was jest Border Collie czy tylko coś podobnego ?? :loveu:[/QUOTE] to chyba szczonek owczarka australijskiego krótkowłosego :) tak mi się bynajmniej wydaje :)
  18. [quote name='Avaloth']Jaki piękny kolega :loveu: Wawa jest cudna, porób mu słit focie pod Pałacem kultury i ze złotymi tarasami :D[/QUOTE] zrobie, bo mieszkam pare minut spacerku od tych miejsc :D dzięx :loveu: [quote name='dog193']Co wyście się w fontannie kąpali? :diabloti: Gdzieee masz dresy? :D[/QUOTE] za ciepło na dres xd a to jest fontanna specjalnie dla psów :) tam pływało ich tyle, że msg :)
  19. Culineo

    Ruda Żaba

    ooo gratulacje dla maleńkiej ! :)
  20. potem poszliśmy się poszarpać smyczą dalej :cool3: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/215.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/217.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/222.jpg[/IMG] mordko ty ! :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/240.jpg[/IMG]
  21. Sharki wchodził do wody sam, ale potem powiedział, że się boi to weszłam pierwsza.. w tym momencie napadł mnie z zaskoczenia i zaczął skakać i chlapać :mad: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/204.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/207.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/210.jpg[/IMG] i spotkałem tam ślicznych kolegów i kożelanki :loveu: na nikogo nie warknąłem i ze wszystkimi chciałem się bawić :) ale pańcia mnie na wszelki wypadek nie spuszczała, bo jeszcze jestem nie odwoływalny :evil_lol: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/213.jpg[/IMG]
  22. kocham grzyby :loveu:
  23. [quote name='malawaszka']zazdroszczę fontanny - u nas jedyne czego brakuje to właśnei jakiejś wody do pomoczenia zadków :lol:[/QUOTE] woda w upał to jest to :)
  24. hahahaha wy to macie szczęście do tych koni :D
×
×
  • Create New...