-
Posts
2489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Culineo
-
no właśnie, przyzwyczjony pies woli być na dworze, szczególnie jeśli ma swoją ciepłą bude i zawsze tam mieszkal :)
-
mogła je połknąć gadzina ?
-
kolega golden :) [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/316.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/317.jpg[/IMG] i amastaffo staffikowa suńka, słodka strasznie. A, że ja moja siostra i już teraz [przez nas :diabloti:] jej chłopak zakochani w ttb, to zaczęlismy ją miziać jak przybiegła :loveu: uwaliła się na plecy wystawiła brzuchol i właściela miała gdzieś :) z resztą w zimie prawdopodobnie Sharki będzie miał 'siostre' :) bo moja siostra kupuje asta albo bullka :) będzie mieszkał w Wawie, ale pewnie często będzie przyjeżdzała do 'cioci Klaudii' na wakacje :multi: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/318.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/320.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/321.jpg[/IMG] była tak ruchliwa, że jej się zdj nie dało zrobić :loveu: KONIECC ! :hand:
-
super chodził, tak się bujał, bo jeszcze ciapa i nie ogarniał za bardzo :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/291.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/293.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/294.jpg[/IMG] i szczekał.. dużo :evil_lol: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/307.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/258.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/259.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/262.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/267.jpg[/IMG] a tu 3,5 miesięczny niufek 'Facet' z prześmieszną fryzurką słodziak :loveu::loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/288.jpg[/IMG]
-
to panienka w której mój ciapek się zakochał :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/243.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/249.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/252.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/254.jpg[/IMG] buziaczki :iloveyou: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/255.jpg[/IMG]
-
Vesperka kochana cioteczka :D a mamusia ma dosyć :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Culineo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
w sumie fajnie się skończyło :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
o wy też tyłki moczyliście :loveu: ludzie to tępaki..
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg jakie małe słodkie cuuuśś:loveu::loveu: oczywiście chodzi mi o Sharka:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] a o co innego prosze ja ciebie :D
-
[quote name='ulvhedinn']Kra przebiła swoje dotychczasowe wyczyny. Przegryzła dwie szklane, grube butelki po likierze. Butelki czekały na wymycie i pomalowanie..... Zastanawiam sie teraz, lecieć z nią rano do weta, czy liczyć na wrodzoną odporność...?[/QUOTE] ja pierdziele zawsze wiedziałam, że ona zdolna jest, ale przebiła swoje rekordy :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Culineo replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Również myślałam, że jestem sama :)[/QUOTE] hihih ja też :) -
[quote name='Doginka']Pańcia pod pozorem ośmielenia psa z wodą sama miała radochę i ochłodę:lol:[/QUOTE] oj tam :siara: [quote name='anka11']ale impreza w wodzie! :D a co do tego psa to juz predzej wlasnie border bo australijskie nie wystepuja raczej w odmianie krotkowlosej[/QUOTE] nie ? :) [quote name='eria']fajne fotki ze stolicy, czekam na więcej :)[/QUOTE] dzięki , będą :)
-
popieram chi :) też tak uważam ;]
-
ja uwarzam, że sznaucer (mam olbrzyma) w 3 rozmiarach w skrócie *olbrzym-najspokojniejszy, ale nie ciapa\ *średniak-stuknięty, pobudliwy, wesoły *miniatura to pośrednie :) polecam książke Ireny Krassowskiej i Barbary Szczerbickiej wszystko opisanie :) na bazarku http://www.dogomania.pl/threads/212356-Ozdobne-zagarki-termometry-kapielowe-DENDASTIXY-kurtki-Diadora-na-sznupy-do-12.08 masz tą pozycje :)
-
jutro jeszcze zdjęcie z dzisiaj :) m.in słodki niufek i mopsik :)
-
[quote name='dOgLoV'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg[/url] ale fajnie :multi:a obok was jest Border Collie czy tylko coś podobnego ?? :loveu:[/QUOTE] to chyba szczonek owczarka australijskiego krótkowłosego :) tak mi się bynajmniej wydaje :)
-
[quote name='Avaloth']Jaki piękny kolega :loveu: Wawa jest cudna, porób mu słit focie pod Pałacem kultury i ze złotymi tarasami :D[/QUOTE] zrobie, bo mieszkam pare minut spacerku od tych miejsc :D dzięx :loveu: [quote name='dog193']Co wyście się w fontannie kąpali? :diabloti: Gdzieee masz dresy? :D[/QUOTE] za ciepło na dres xd a to jest fontanna specjalnie dla psów :) tam pływało ich tyle, że msg :)
-
ooo gratulacje dla maleńkiej ! :)
-
potem poszliśmy się poszarpać smyczą dalej :cool3: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/215.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/217.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/222.jpg[/IMG] mordko ty ! :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/240.jpg[/IMG]
-
Sharki wchodził do wody sam, ale potem powiedział, że się boi to weszłam pierwsza.. w tym momencie napadł mnie z zaskoczenia i zaczął skakać i chlapać :mad: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/204.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/207.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/210.jpg[/IMG] i spotkałem tam ślicznych kolegów i kożelanki :loveu: na nikogo nie warknąłem i ze wszystkimi chciałem się bawić :) ale pańcia mnie na wszelki wypadek nie spuszczała, bo jeszcze jestem nie odwoływalny :evil_lol: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/212.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/213.jpg[/IMG]
-
kocham grzyby :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Culineo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zazdroszczę fontanny - u nas jedyne czego brakuje to właśnei jakiejś wody do pomoczenia zadków :lol:[/QUOTE] woda w upał to jest to :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hahahaha wy to macie szczęście do tych koni :D