-
Posts
2489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Culineo
-
przynajmniej ma krótka sierść to łatwiej niż te wszystkie nasze :P
-
jaka słodziutka :loveu: jejkuuu :multi:
-
ile on ma m tej linki ? :)
-
troszke, ale dzisiaj wracam do domu to jutro idziemy do swojego weta :)
-
ja zawsze przeskakuje :D:D
-
ja mam w dupie :) niech nachlapie :) wyschnie :diabloti: piękny pies i piekna rzecz taka morda mokra ;)
-
[quote name='AgataP']nie mam pojęcia jaką ma fachową nazwę, ale jest to średni niebieski (pomiędzy granatem a błękite ) :)[/QUOTE] znalazłam na stronce :)
-
[quote name='ahedok']tiaaaa xD za to Klaudii wielkiej łagodności taki zbójaszek się trafił :diabloti: los czuwa :lol:[/QUOTE] chamstwo i tyla :D
-
[quote name='Naklejka']Miałam CTRkę, wiem co to znaczy pies z brodą :P[/QUOTE] piękna rzecz :diabloti:
-
kupcie sobie sznaucera i dajcie mu miske z wodą :evil_lol:
-
[quote name='ulvhedinn']Przed chwilą byłam o krok od ubicia własnymi rękami szkodnicy. A moje wrzaski słyszał cały dom, jak mniemam..... Posprzatałam ładnie dzisiaj chatkę, dokończyłam układanie PCV, odkurzyłam, umyłam. Dałam cholerze czyste posłanie - no bo po operacji zmieniam jej codziennie. Poszłam na spacer z kurdupelkami. Wracam po półgodzinie, a w domu- ziemia ZNÓW rozsypana, do tego wylane wiadro wody (brudnej, z mycia wcześniejszego), Kra mokra, posłanie mokre, wszędzie błoto!!!!!!!!!!!!!!!! O*******iłam jak nigdy, w ucho dałam, a pięć minut później przepraszałam....[/QUOTE] ja nie przepraszam :) ale Kre to bym chyba zaciupała :D ale ona jest taka słodka :) eh te psie oczy jak cos narozrabiaja :)
-
oszzz ty w dupe ! ;o
-
ona wygląda na tym ostatniom jak pomniejszona :) tak ją wod pomniejszyła :D hihi ślicznotka :loveu:
-
jak się nazywa ten niebieski ? :)
-
hahah fajna zabawa z tym śledzeniem ;) a mała coraz lepiej wygląda w pozycji :loveu: sliczny kompecik el perro :)
-
one sa w tym dobre :) albo jak sępią łohoho oczy jak 5zł :D
-
one takie są :) że choc się uwalą to zrobia mine i nie ma szan się na nie złościc :)
-
nie, to chyba nie jste pies... :o może to UFO z obcej planety które zostało wysłane, żeby zniszczyć wszystko i wszystkich ? :) nie wiem jak jej destrukcyjne zapędy inaczej wytłumaczyć :D
-
[quote name='ariss']pachnące łapecki boskie! jeszcze takie przyzwoitej wielkości są, a niedługo będą wielkie giganty:evil_lol:[/QUOTE] nasze dalej są przyzwoitej wielkości :eviltong:
-
sliczny tatuś :loveu: ale dziwne cięcie, albo włos ma :) zn inne niż nasze :)
-
ale słodziaki :) Neron lubi dzieci ? ;)
-
[quote name='dOgLoV'][url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/DSC08085.jpg[/url] jaki kochany pycholek :loveu::loveu::loveu::loveu: a co to tam mu wysło ?? :roll:[/QUOTE] dzięki :) no własnie nie wiadomo, myślałam, ze po tym jak znowu się z psem ztarł, ale może byc co innego :) [quote name='Tekla64']obserwuj i bez paniki czas sie takie robi po wiekszym uderzeniu i sie zas potem wchlonoe jesli mowisz ze nigdzie w poblizu rany nie ma a czasem moze to byc reakcja na ugryzienie jakiegos owada obserwuj[/QUOTE] będe obserwować i zobaczymy :)