Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Dokładnie, spotykanie takich ludzi na swojej drodze bardzo buduje:)
  2. DT jest w stałym kontakcie z wetem. Niedługo Łapka rozpoczyna rehabilitację. Z Łapką jest o tyle "dobrze", że ona jest domatorką. Spacery tylko w celu załatwienia potrzeb. Przejażdżka do lasu była jednorazowym wypadem, w sumie to jest zalecenie żeby spacerować "na krotko" żeby próbowała tę łapę stawiać
  3. Relacja z dt Łapki od Pawła: Łapeczka jest grzeczna, nie niszczy, nie brudzi. Zostawiona sama w domu na czas wyjścia do sklepu jest cichutko. Dzisiaj była na przejażdżce samochodowej w pobliskim lesie. Przeszczęśliwa padła już w samochodzie w drodze powrotnej ;) Tu już w domu:
  4. Dziękujemy Ci Ewuniu po stokroć za bazarek:*
  5. Szkoda, w Krakowie może łatwiej o dt, bo to duże miasto... tu u nas w regionie ciężko znaleźć chyba psiolubów:(
  6. Trafiło się jej jak ślepej kurze ziarno :)
  7. Wiadomość dnia dla wszystkich wolo w Punkcie! Szukaliśmy, wysłałam chyba kilkadziesiąt zapytań do różnych fundacji w całym kraju odnośnie Łapki. U nas miałaby ciągły problem z tą łapą, potrzebna jej była rehabilitacja. Jako jedna z nielicznych na nasze błagania odezwała się Fundacja Człowiek dla zwierząt spod Krakowa. Obiecali że poszukają dt w Krakowie, żeby Łapeczka mogła przechodzić codzienną rehabilitację. I udało się! Zgłosił się Pan Paweł, który przyjął dzisiaj suczke pod swój dach i zajmie się opieką i jeżdżeniem na rehabilitację:) Jesteśmy dozgonnie wdzięczne za przejęcie Łapki przez Fundację, opłacenie całości kosztów związanych z ratowaniem łapy i Panu Pawłowi za podarowanie jej kawałka normalności w mieszkaniu:)
  8. Ostatnio w Punkcie: 1. Odi trafił do adopcji do wspaniałej rodziny w Żywcu:) 2. Do Punktu trafił młody psiak, właściciel zmarł, rodzina nie przyjęła spadku w postaci psa :( moze i lepiej, znajdzie się mu dobry domek;)
  9. Dziękujemy bardzo Ewuniu, dla Ciebie również wszystkiego dobrego:* Ciężko to stwierdzić... leżał sobie w budzie rozciągnięty z główką wyżej. Mamy nadzieję, że odszedł podczas snu ;( Dla pocieszenia: wczoraj Foksik znalazł swoją ludzką miłość w Skarżysku, całkiem niedaleko:)) Pan w Foksie zakochany, z wzajemnością:)
  10. Ja dzisiaj sobie przypomniałam i przelałam 120zl za kolejne 6 miesięcy
  11. Ja dzisiaj sobie przypomniałam i przelałam 120zl za kolejne 6 miesięcy
  12. U nas niestety (lub stety) z suczek tylko Łapka. Ona do rodziny na dzień dzisiejszy "się nie nadaje" ;(
  13. Całkiem niewykluczone... Tak nagła śmierć;( mam nadzieję, że odszedł we śnie Nam też jest strasznie przykro, był taki mały i taki proludzki i otwarty do innych psiaków;(
  14. Pikselek pojechał dzisiaj do domku... Ale życie nie jest kolorowe i Krecik został dzisiaj przez nas znaleziony martwy w swojej budzie ;( Wczoraj jeszcze rozbrykany, radosny, a dzisiaj takie coś:( żadnych oznak parwo, żadnych biegunek, wymiotów... Moje serce pękło:(
  15. Też się bardzo cieszę:) długo tu nie posiedział, ale tym lepiej dla niego :)
  16. Państwo zostali pouczeni i adresowkę nawet dostali od nas. Myślę, że będą jej już pilnować Dobrze, zawsze to jakaś pociecha że ich mniej :) Yogi jest ładny, pozwala się głaskać, ale za piernika nie pozwala się wziąć na ręce (od razu gryzie). Ale już jest progres, bo chętnie wychodzi na spacery. W czwartek wizyta u weta: Yogi, Krecik i Piksel. A Pikselek jedzie w piątek do cudownego domku pod Łodzią. Domek pewny, bo to znajomi ruru. Ona z byle kim się nie zadaje;)
  17. Sunia nie jest wychudzona, dzisiaj jeść nie chciała za bardzo... Może tęskni. Co do zachowania- jak najbardziej w porządku, łagodna. Nie boi się wyciągniętej ręki, podniesionego głosu. Opornie troszkę chodzi na smyczy, ale jest młoda. I potwierdzone, ta sunia ma dom. Ma na imię Lily. Z uwagi na późną porę, Państwo przyjadą rano. Ale nie omieszkam powiedzieć co nie co przy odbiorze na temat zabezpieczenia psa przed ucieczką.
  18. Sunia najprawdopodobniej ma dom. Dostałam info, że ludzie jej szukają. Napisane do właściciela na fb i poprzez inne źródła, czekamy na odpowiedź. Mam nadzieję, że dbają o nią, a to że została zgarnięta z ulicy, to jednorazowy incydent... Czekamy
  19. 3 nowe psiaki w Punkcie w jeden dzień! A właściwie 2 psy i 1 sunia ;( Całe towarzystwo na oko młodziutkie. Na chwilę obecną odrobaczone, w weekend Simparica i w przyszłym tygodniu wizyta u weta. Krecik Yogi Luka
  20. Tak, dla Bianco możesz zdjąć już nawet teraz :) Dziękuję Ci pięknie:*
  21. W tym momencie zostaly: Łapka, Elvis (jest szansa na dom), Moon (tak samo może się udać z domkiem, ale Państwo od wczoraj na kwarantannie), Foksik i wczorajszy nabytek: młody chłopak z pogryzioną tylną łapką :(
  22. Dziękujemy ślicznie I pozdrawiamy serdecznie:* Bianco ma sierść i mam cudowną wiadomość: Dzisiaj znalazł domek w Katowicach
×
×
  • Create New...