-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
moze byc na mnie: 668 289 029 - WIELKIE DZIEKI wydarzenie Kreci na fb: http://www.facebook.com/event.php?eid=168700253220789&pending&context=create#!/event.php?eid=168700253220789 prosze o branie udzialu, zapraszanie i udostepnianie
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że jakiś dobry człowiek ją przygarnął... Avaloth postara się zrobić plakat, oby coś z tego wyszło!!! Krecia sobie nie poradzi, jeśli w ogóle jeszcze żyje... jest lękliwa, będzie się chować przed ludźmi.... :( -
[quote name='Foksia i Dżekuś']I niestety pani jej nie szuka ,nie ma zadnego plakatu w okolicy.Czy ktos może ,umie zrobic plakaty ,trzeba cos zrobic bo mała sobie nie poradzi sama na ulicy.[/QUOTE] świetnie po prostu....... ludzie są na maxa nieodpowiedzialni... najgorsze słowa się cisną na usta :( ja niestety plakatu zrobić nie umiem, ale Avaloth być może załatwi kogoś kto mógłby pomóc.
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
super, że u Misiaczka wszystko ok :D mam tylko nadzieję, że te jego ucieczki źle się nie skończą... -
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Noelle replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jaka szczęśliwa :loveu: SUPER!!! -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ok, w takim razie poczekam do 15 i wtedy razem wyjdziemy z całym boksem na wybieg, jeśli chcesz. ;) -
ponieważ mój kochany Tayron został przeniesiony do boksu B1, z którym wychodzę regularnie możesz dopisać, że ma ze mną spacery. na razie raczej nie zanosi się, aby opuścił ten boks - jest bezkonfliktowy i na zaczepki koleżanki z boksu w ogóle nie reaguje (przynajmniej na razie). Pani Zula teraz nie będzie z nim wychodzić, zobaczymy czy przy mnie będzie równie grzecznym piesiem. ;)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Tolka (zdjęcia od P. Jaworskiego): [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/anatusia.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2102/anatusia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/anatolcia.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1223/anatolcia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/tolinka.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7646/tolinka.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/tolcia.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8022/tolcia.jpg[/IMG][/URL] abero, uważam, że ona jest już całkowicie gotowa do tego, by ją ogłaszać. ;) -
a może po prostu znajdziesz szczeniakowi nowy, LEPSZY dom, skoro macie go zapinać na łańcuch? dla mnie to nienormalne.
-
PROSIMY O POMOC!!! Krecia, mikrosuczka z krakowskiego schroniska uciekła swoim nowym opiekunom. Bardzo proszę o rozglądanie się w okolicy Pilotów (dokładnie ul. Swojska) , ONA SOBIE NIE PORADZI. :( Suczka jest przestraszona i może próbować uciekać. Jest zupełnie nieagresywna.
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Pani Beato - już wysłałam maila!! -
dostałam takiego maila: [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Niestety stała się rzecz straszna – od środy Napoleona nie ma już wśród nas. Ciągle o tym myślę i nie wiem jak to jest możliwe, że to się zdarzyło. Od pewnego czasu miał kłopoty z układem trawiennym, które przechodziły i nawracały. Ponieważ czasem coś tam mimo moich protestów pożarł na ulicy weterynarz leczył zatrucie pokarmowe. Nawet wtedy jak we wtorek stan się wyraźnie pogorszył i piesek wyraźnie osłabł. Dzwoniłam w nocy do lecznicy, ale powiedzieli, że nie wykonują żadnej diagnostyki, dopiero rano, a pies ciężko oddycha bo coś go boli, a skoro był u lekarza wieczorem to …A on nie doczekał rana.[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]W jelitach Napoleona znaleziono duży kawałek tworzywa ( nikt nie kojarzy co to właściwie jest i kiedy pies mógł zjeść coś tak dużego, zawsze wypluwał nawet małe kawałki np. zabawki plastikowej) odpowiedzialny za wszystkie jego dolegliwości, który w końcu przebił jelito. Szkoda, że nikt np. weterynarz nawet nie pomyślał o takiej możliwości i nie zlecił np. usg. To był zdrowy pies i mógł jeszcze pożyć. Bardzo to wszystko smutne. Pewnie powinnam być bardziej asertywna i domagać się wcześniej jakichś bardziej dogłębnych badań, ale nie miałam doświadczenia i ufałam lekarzowi. Wierzyłam, że to tylko zatrucie. To co było prawdziwą przyczyną bólu po prostu w głowie mi się nie mieści.[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]To był bardzo inteligentny i dobry pies, zaczął nawet powoli akceptować inne pieski. Wszyscy w domu bardzo go kochali, jak członka rodziny..[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]:(nie mogę w to uwierzyć........ :( :( przynajmniej był kochany przez te kilka miesięcy.....[/FONT][/SIZE][/FONT]
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
nie mam pojęcia, czy jej szukają, w ogóle o tym wszystkim dowiedziałam się od dyżurnej przypadkiem. wiem jedynie, że zgłosili jej zaginięcie... -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']No własnie ,gdzie to jest ,a wogóle czy ktos moze wstawic zdjecie Kreci ,wogole ja nie kojarze?[/QUOTE] paoiii miała się dzisiaj spytać jaki to rejon, ale zapomniała... kurczę, martwię się o nią :( zdjęcie Kreci jest na pierwszej stronie tego wątku w pierwszym poście. -
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
skąd wiesz, że ją puścili? nie wiadomo jak uciekła, może np. "wyszła" z obroży, przestraszyła się czegoś, a że ludzi jeszcze nie znała, to zamiast wrócić, to zaczęła uciekać. no ale faktem jest, że ona sobie nie poradzi, jeśli w ogóle jeszcze żyje.... dziś się paoiii dowie (jeśli będzie w schronie, a najprawdopodobniej tak), jaki to rejon. OBY SIĘ ZNALAZŁA, to taki cudowny pies!!! :( -
[quote name='Aga-ta']moze jednak znajdzie sie ktos, kto potrafi zrobic plakat. Gdyby udalo nam sie "oplakatowac" caly Krakow chlopak mialaby wieksza szanse, ze wypatrzy go ten jeden jedyny i na zawsze[/QUOTE] gdybym umiała, to od razu bym zrobiła... niestety nie umiem, ale jak ktoś miałby możliwość to baaaaaaaaardzo proszę, bo to rzeczywiście zwiększa jego szansę na dom!
-
18 przerażonych mikropiesków w krakowskim Schronisku
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Krecia została adoptowana, ludzie, którzy myśleli o ratlerku z giełdy, zdecydowali się jednak pomóc jej. ALE... Krecia zaginęła, uciekła... ona nie przeżyje tych mrozów :( -
zdjęcie Scotiego z nowego domku (szkoda tylko, że odwrócił pychol..): [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/scotis.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9628/scotis.jpg[/IMG][/URL]
-
tekst do ogłoszeń (coś nie mam weny i tylko taki udało mi się sklecić): Baks jest starszym psiakiem w typie Owczarka Niemieckiego, którego w życiu spotkała prawdziwa tragedia. Po 13 latach wspólnego życia z ludźmi, został oddany do schroniska. W zamian za tyle lat oddania i wierności właściciele tak po prostu go porzucili. Psiak źle znosi pobyt w zamknięciu. Jest coraz chudszy, z każdym tygodniem staje się coraz bardziej apatyczny, jakby stracił już nadzieję. Baks nie rozumie, dlaczego znalazł się w tym okropnym miejscu, pozbawiony kontaktu z ludźmi, których kocha... Jest on dobrze wychowanym, posłusznym psem, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do człowieka, ale aby stać się przytulakiem, musi kogoś poznać. Uwielbia spacery, ale też nie powinien się przemęczać. Zbliżające się mrozy w słabo ociepnanej, schroniskowej budzie, mogą być dla tego sympatycznego, starszego i wychudzonego psiaka zabójcze. Nie pozwól mu umrzeć w schronisku! Podaruj mu dobry, kochający dom na koniec jego życia, by mógł jeszcze być naprawdę szczęśliwy. Niech odejdzie do psiego nieba w domowym cieple, a nie w samotności, na zimnym betonie, jako zapomniany, BEZDOMNY pies... Psiak jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Kontakt w sprawie adopcji: e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 668 289 029
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
OJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :loveu: jak cuuuuuudnie się Agawuni trafiło!!! aaaaa :)