-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
ona jest na wybiegu. Marcin i tak odwala kawał dobrej roboty jeśli chodzi o pracę z psami, wyszedł nawet z Tigerem z P10, ale na kolejne psy nie ma czasu już. a ani ja ani Paulina się za Linkę nie weźmiemy, bo jest na wybiegu z innymi psami... ja niestety na kolejne boksy ogólne czy wybiegi nie mam już czasu.. edit. Blaki ma spacery z Anką i Weroniką, bo dali go do jednego z ich boksów.
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
super, że już Misio jest bezpieczny.. :) -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
kurczę, szkoda, że nie napisałaś wcześniej... :( bo byłam dzisiaj w schronisku i chyba Cię widziałam, jak rozmawiałaś z agamiką, ale nie byłam pewna, czy to Ty, więc nie podchodziłam... a akurat boks Arika był dziś na spacerze.. -
z tego co dziś widziałam to d5 było ostatnio z tymi babkami 26 września, ale czy cały boks? oto jest pytanie... bo nie chciałabym, żeby dwie psiny męczyły się w boksie, a reszta wychodziła.. :(
-
Kochany sznaucerek znalazł nareszcie super domek!
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
super, super, super!!! :multi: ja również czekam na zdjęcia. :D -
szczeniaczek z kwarantanny został odebrany przez właściciela.
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
do mnie możesz podać, bo z nią wychodzę, a z kolei Abero zna ją dłużej. -
do 3 razy sztuka, trzymajcie moooocno kciuki za Lady, super ludzie zapisali się na wizytę przedadopcyjną. oby się nie rozmyślili!! jeszcze trochę Dakoty (z telefonu, więc zdjęcia nieładne): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/201109292173.jpg/"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5848/201109292173.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/201109292182.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6900/201109292182.jpg[/IMG][/URL] A takie przeeeurocze psie dziecko mamy teraz na kwarantannie. przyeszła dzisiaj i została znaleziona, więc może jeszcze odbierze ją właściciel. to szczeniaczek, na zdjęciach wydaje się większa. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/201109292190.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8053/201109292190.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/201109292195.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2356/201109292195.jpg[/IMG][/URL]
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
B1 wychodzi teraz z nami raz w tygodniu, w wakacje wychodziło co drugi dzień... wszystko stanęło i nie wiem czym to jest spowodowane... one chyba nie dadzą rady otworzyć się w schroniskowych warunkach. :( to samo B10, wręcz wydaje mi się, że ze sznupami było lepiej niż jest teraz... nie zapeszam, ale Eustaś ma szansę na dom. trzymać kciuki. nie robię sobie jakichś nadziei, ale może akurat.. -
no właśnie nie wiem dlaczego ich nie biorą... i czy w ogóle....
-
nie, po prostu ja nie zakładam wątku psu, którego na tą chwilę NIE ZNAM i z którym wychodzimy z Pauliną na spacery i wiemy coś o niej. co innego zaproponować robienie ogłoszeń, na pewno byśmy nie odmówiły, to dla dobra psa, ale nie rozumiem po co założyłaś Tasmanii wątek, skoro to Paulina wie o niej najwięcej, a nawet z nią o tym nie rozmawiałaś. nie rozumiem, co niby chciałaś tam pisać, co chciałaś pokazać. ale cóż. może skończmy ten temat. no nie tylko ty tak masz, też wolę psy od ludzi. ;) co do Uciechy, to tak jak mówiłam, ma u mnie tablicę: [URL]http://tablica.pl/oferta/mloda-sliczna-uciecha-chce-zaufac-nie-pozwol-jej-czekac-IDdyjP.html[/URL] prawie 700 wejść i ani pół telefonu...
-
bo mnie (i wierz mi, nie tylko mnie) denerwuje takie narzekanie, a nic nie robienie w kierunku znalezienia psu domu. a bardzo Uciechę lubię i kibicuję jej w znalezieniu dobrego domu. więc nie rozumiem, jaki problem zrobić kilka ogłoszeń i ją spróbować wypromować. wiadomo, że nie zawsze się uda (tak jak było z Kasjuszem), ale może jednak. mogłaś to zrobić dla jakiegoś 'swojego' psa równie dobrze, na pewno jakiś by na tym skorzystał. ;) a jakbys napisała o chęci zrobienia ulotek dla Tasmanii, na pewno nikt by Ci tego nie zabronił, bo wszyscy chcemy, by znalazła dom.
-
nie wiem czy Ci zależy, czy nie, nie obchodzi mnie to specjalnie, ważne, że mi zależy. ;) a ogłaszaj sobie tą Tasmanię, przyda jej się. zwłaszcza, że teraz jakieś babki od szkolenia biorą czasem cały boks bez Tasmanii i Kobry... więc znów obie nie mają szansy się otworzyć. no i w roku szkolnym d5 wychodzi z nami tylko raz w tygodniu. zastanawiam się, czy nie poprosić p. Beatę, żeby wysłała Tasmanię do kolejki do gazet..
-
prawda, ale jeśli komuś zależy, to da radę przyjść przynajmniej na chwilę tygodniowo dla psów. Ucieszce potrzeba reklamy, bo przez kraty szczeka jak opętana i nie prezentuje się ładnie, a ludzi takie coś odstrasza..
-
ja nie robię z tego afery i nikogo nie zrównuję z błotem, tylko sugeruję, że może warto pokazać Uciechę światu. ;) 3 minuty i ze 2 ogłoszenia na tych najczęściej odwiedzanych portalach zdążysz zrobic :) może Uciecha ma jakąś tam minimalną szansę na wypatrzenie przez internet, ale myślałam, że jest Ci szczególnie bliska, jak psiaki z boksu A5, dlatego zasugerowałam zrobienie ogłoszeń. ;)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
jakby miały spacery tak 2 razy w tygodniu, to byłoby super, a tak to wszystko stoi w miejscu. a akurat B10 bierzemy tak raz na 2 tygodnie, bo nikt z nimi nie wychodzi (z resztą jest napisane na tablicy, że nie wolno ich wyprowadzać). również Tiara z Migotką niestety nie robią postępów, jest lepiej niż na początku, ale teraz wszystko stanęło... -
jakbyś ją zaczęła ogłaszać, to byś jej zwiększyła szansę na dom.. wygodnie jest tak siedzieć i narzekać, a nic z siebie nie dawać.. ja też narzekałam, jeśli chodzi o Kasjusza, ale on zawsze miał ogłoszenia, był w gazecie, miał rozklejane ogłoszenia na mieście, allegro i cisza. ale ona jest ładna, młoda, więc jakbyście się trochę postarały, to ktoś ją wreszcie wypatrzy, musi! u mnie Uciecha ma cały czas odnawianą tablicę już od jakiegoś czasu. może warto by było, gdyby ktoś wydrukował jej ogłoszenia i poroznosił do jakiś gabinetów weterynaryjnych?
-
Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!
Noelle replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
tak, to ta sama. ;) była w b6. -
ja nie mówię, żeby ludzi nie informować o tych istotnych rzeczach i mydlić im oczy, ale też żeby nie robić z niego agresora. jest to po prostu pies z charakterem, jakich jest dużo i z nieciekawą przeszłością, a przy odpowiednim prowadzeniu będzie naprawdę kochanym piesiem. ;) zrobię mu ogłoszenia na tablicy i gumtree. na kogo podać kontakt??