Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. to nie był jamnik, to średniej wielkości psiak, ale od zawsze tak na niego mówiłam, bo był taki wydłużony. ponoć miał paraliż i nie mógł się już ruszać i musieli go uśpić.... wcześniej był całkowicie zdrowym, tryskającym energią i radością psiakiem... :( kochał się bawić, podgryzał jak szczeniak i uwielbiał ludzi.... nie doczekał się domu, miał zaledwie 5 lat. :( oto Olaf: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/411/olafb.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3372/olafb.jpg[/IMG][/URL]
  2. Max jest tak chudy, że nawet kości na głowie mu sterczą, widac każde żebro... to jest masakra...
  3. Maksiu po raz kolejny poszedł do domu, ludzie wydają się ok. ;) razem z Maksem wzięli też innego psa ze schroniska, kundelka. mam nadzieję, że się uda tym razem.... trzymajcie kciuki, bo jak nie teraz, to pewnie nigdy :(
  4. właśnie, wie ktoś jakie będą psy?? w ogóle będziecie na tej akcji? schroniskowy Olaf "jamnik" nie żyje... :(
  5. [quote name='karusiap']Nikt nie pyta o Dingo:([/QUOTE] niestety teraz jest fatalny okres :( nikt też nie pyta o schroniskowego, 3-letniego, rasowego husky (pies bezproblemowy), choć jest ogłaszany... o kundelkach nie wspomnę... :(
  6. MÓJ MISIACZEK Z NOWEGO DOMU :loveu: : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/403/zdjcie0262s.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/512/zdjcie0262s.jpg[/IMG][/URL] jakie on ma cudne udka :loveu: : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/zdjcie0268l.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6682/zdjcie0268l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/805/zdjcie0273.jpg/"][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/1742/zdjcie0273.jpg[/IMG][/URL]
  7. pewnie tak, ale może też dlatego, że one są śmielsze w swoim towarzystwie, Nuka z Eustachym mają dość dużą więź.
  8. ja ogłaszam Tayrona, mam nadzieję, że to cudo znajdzie domek jak najszybciej..
  9. w krakowskim schronisku 3 labradory po zmarłej właścicielce (rozmnażała psy....): [URL]http://a125.fsi.pl/Kwarantanna/?p=1[/URL] boję się, że pójdą do złych domów... :( w końcu są 'rasowe'...
  10. super zdjęcia! :D aż miło się ogląda!
  11. dziwne, bo Nuka przy mnie wcale się nie trzęsie, jest trochę wycofana, ale bez przesady... ehh.. no ja w sobotę też pomagałam kąpać pogryzionego psa, cay był we krwi i ślinie, masakra... nie mam do tych zdjęć niestety dostępu i czekam, aż Ty zrobisz jakieś ładne..
  12. ojaaaaaa :loveu: cudne zdjęcia! super, że Uciecha trafiła na swoich ludzi!! teraz czas na mojego czarnego Maxa z H7 :(
  13. tak, facebook wie wszystko :D wg moich obliczeń 2 tygodnie, bo przecież dziś jest 10, a Jula znalazła dom 25 września. ;)
  14. ehh, trzeba było wyciągnąć je z boksu, to całkiem inne psy poza boksem są.... z b8? którą? a dla Eustachego szykuje się fajny dom z ogłoszenia. ;)
  15. Jula i Sara z nowego domu :D : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/jula.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3087/jula.jpg[/IMG][/URL]
  16. wyleczę, wyleczę. :D oby szybko. mam nadzieję, że Arik znajdzie dom... kurczę, nie mam nawet prawie zapytań (poza jednym) o psa BARDZO w typie sznaucera miniatury, a co dopiero o kundelka. :( czarny, 1,5 roczny Max z boksu Arika, który już rok w schronisku siedzi, miał ponad 950 wejść na tablicy i ANI JEDNEGO ZAPYTANIA... idzie się załamać...
  17. w ogóle Lady jest śliczna i ma taki cudny brzuch w kropki i ogólnie jest taka słodka, że bym ją zjadła, gdyby mi się tak położyła na łóżku.. :D super, że Max pojechał do domu, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i ludzie szybko utworzą z nim więź. :) [quote name='fioneczka']a co z tą małą ? odebrali ją ? [URL]http://img705.imageshack.us/img705/8053/201109292190.jpg[/URL][/QUOTE] tak, została odebrana przez właściciela. ;) pewnie uciekła, bo wyglądała na zadbaną. edit. kolejny bull na kwarantannie, nie chciał ostatnio wyjść z budy :( : [URL]http://a125.fsi.pl/Kwarantanna/38008-ZBYCHO.html[/URL]
  18. nie mam dobrych zdjęć, prosiłam już kiedyś, żebyś je obfociła... poza tym, muszę zapytać się dyżurnej, czy wyda je do domu osobno. byłoby miło, bo kto weźmie 2 duże psy....
  19. spędziłam na pogotowiu pół niedzieli, bo mi spuchła noga, jak na razie nie mogę się normalnie poruszać, bo boli jak nie wiem. dostałam antybiotyk i inne instrukcje, mam nadzieję, że szybko przejdzie.. na razie szczerze mówiąc nie wiem, co z tym szkoleniem boksu, więc możemy spokojnie w sobotę wziąć psiaki na spacer. :)
  20. a co za różnica czy są na H1 czy H5, skoro skład ten sam? ;) możliwe, że tam zostaną, bo moje dawne H5 jest w H7 już na stałe. oby się ta sierść Maurycego polepszyła, bo noce już zimne...
  21. nie znam Maxa dobrze, ale również jestem. :D zrobiłam mu ogłoszenie tablica.pl, już ma sporo wejść.
  22. dostałam sms od Państwa Lady, cały czas się nią zachwycają. :) jest bardzo aktywna, uwielbia biegać i bawić się, jest przyjazna do innych psów. jedyne co jest niepokojące to to, że Lady panicznie boi się dzieci, być może w przeszłości znęcały się nad nią. teraz na szczęście trafiła na super ludzi, strasznie się cieszę :D patrzcieeeeee :loveu: : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/ladyw.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4962/ladyw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/213/ladzioch.jpg/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4953/ladzioch.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ariś jest teraz w "moim" boksie, więc równie bardzo zależy mi na Jego losie jak Wam, więc jest u mnie w banerku również. :D dziś niestety boks Ariczka nie wyszedł na spacer, jak miałam w planach, bo strasznie się rozpadało, a potem miałam wbitego grubego gwoździa na jakieś ponad pół cm do pięty i nie jestem w stanie się nawet normalnie poruszać.... :( ale wynagrodzę to psiakom na pewno!
  24. geniaaaaaaaaaalnie trafił :loveu: ostatnie zdjęcie jest świetne hahaha
×
×
  • Create New...