Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. ja Arisiowi ciągle odnawiam gumtree i tablicę, do tej pory był jeden telefon, ale nic z tego nie będzie.. adopcje stoją, w schronisku coraz więcej rasowych psiaków i nawet je ciężko wydać do domu... :(
  2. noooo. :( musi się ktoś wreszcie zakochać, dobrze, że ta pani znalazła ogłoszenie Ucieszki i do Ciebie zadzwoniła
  3. [quote name='elisse']oj nie musi być aż takie szybkie,byle pojawił sie taki człowiek jakiego Rufus potrzebuje ;)[/QUOTE] ale jednak im szybciej znajdzie kochających i odpowiednich ludzi, tym lepiej ;)
  4. mooooooooooooocno trzymam kciuki za Uciechę!!!! Lazję widziałam, ale z początku jej nie poznałam, bo na głowie ma taką jakąś żółtą maść.. biedactwo...
  5. sdal2, zamierzam odwiedzić Dziecko, ale już na drugie pw mi nie odpisałaś. mogłabyś napisać mi na pw dokładny adres? czy to jest może koło Żywca? niedaleko mam znajomych i mogłabym zostać u nich na weekend np. oczywiście zadzwonie i uzgodnię tą wizytę u Achillesa z Twoją mamą, ale pytam wstępnie i czekam na Twoją odpowiedź! Avaloth- ja się spodziewałam, że Achilles poza schroniskiem będzie akceptował psy, bardzo często tak jest. Lady też w schronisku psów nie tolerowała, a jak poszła do domu, to od pierwszego dnia zaprzyjaźniła się ze swoimi psimi sąsiadami. ;)
  6. i jeszcze jedno zdjęcie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/img9538a.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7372/img9538a.jpg[/IMG][/URL] [B]no wykapany Daruś! :evil_lol:[/B] :loveu:[B] :[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/28387641.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7618/28387641.jpg[/IMG][/URL]
  7. suuuuuuuuuuuper się Wikusi udalo :loveu: a ja pomęczę trochę zdjęciami Dakoci: taka jestem ładna: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img9518s.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1389/img9518s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/img9504cv.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6073/img9504cv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/img9525v.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6442/img9525v.jpg[/IMG][/URL] brzuchol też mam śliczny: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/img9510g.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/993/img9510g.jpg[/IMG][/URL] ogólnie to cała jestem cudna :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/img9534y.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2128/img9534y.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Mona_S10']Anka dzwoniła i z tego co mi mówiła że mówili to mają go wziąć na zime do domciu:loveu: Śliczne ma futerko i wogóle jest przekochany :loveu: i wszystkie inne achy i ochy ;)[/QUOTE] ja go poleciłam tym ludziom właśnie dlatego, że ma długą sierść, i nie zmarznie bardzo w zimie. ale cuuuuuudooooooownie, że Aramisek będzie grzał doopcię w ciepłym domu! :loveu: to przekochany psiak! dobrze, że jednak się na niego zdecydowali, bo jeden członek rodziny był na nie, jeśli chodzi o tą adopcję.
  9. o jaaa, o jaaaa :loveu: a szczerze mówiąc troche sie bałam, czy go będą aby na pewno z kojca wypuszczać. ale super, ma ogród do biegania i swoich ludzi :loveu: Aramis jest cudowny
  10. czy Rufus się aby tego gościa nie boi?? ogon podkulony...
  11. lepsze to niż schronisko.. mam nadzieję, że wszystko się ułoży!
  12. gdyby ktoś z Was zobaczył małego, jasnego psiaka, drobnej budowy - proszę, ŁAPCIE! psiak jest MEEEEEEEGA bardzo wychudzony, wszędzie szuka jedzenia, wszystkie kości mu sterczą!! jakbyśmy miały cokolwiek do jedzenia, to udałoby się go złapać... wczoraj niedaleko od przystanku przed schroniskiem w Krakowie próbowałyśmy go złapac z paoiii przez jakieś 40min. niestety nie miałyśmy nic do jedzenia, a psiak boi się ludzi... :( niestety psiaka złapać się nie udało, kawał drogi szłyśmy za nim, ale w rezultacie uciekł gdzieś w krzaki... on sobie nie poradzi, to sama skóra i kości.. :( na siłę nic nie mogłyśmy robić, bo obok jest ulica, kilka razy prawie wpadł pod auto.. jak byście przejeżdżali od Salwatora w stronę Bielan, proszę, rozglądnijcie się!
  13. [quote name='abero']Natalek, Malwina była naprawdę przestraszona :evil_lol:[/QUOTE] hahahha Jezu.... naprawdę nic się nie działo złego, trochę tylko się darłam na psa :evil_lol: w takim razie wolę nie wiedzieć jak to wyglądało, bo Ty też trochę przestraszona przybiegłaś :diabloti: ale dopiero jak przyszłaś, to mnie oświeciło, że przecież w sumie mogę się do boksu wrócić i tam puścić smycz (bo poza boksem nie miałam jak). z 2 strony myślałam, że się uspokoi sam.. a za blisko nie chciałam, żebyś podchodziła, bo Heks mógłby różnie zareagować..
  14. PRADA MIAŁA 10 LAT?? nie wyglądała w ogóle.... oby ta dobra passa trwała nadal. abero, dzisiaj myślałam, że umrę, jak przybiegłaś mi na ratunek, bo wetka stwierdziła, że Heks mi coś robi :evil_lol: musiało to ciekawie wyglądać :evil_lol: do mnie to jest cukiereczek, tylko się darłam na niego, bo nie chciałam stracić mojej ulubionej smyczy, którą Heks chciał przegryźć :( no a bullowate mają tendencję do nakręcania się, a przy nim nic siłowo nie można robić, jedyne co mi pozostało, to krzyczenie na niego. :D
  15. potrzebuję kogoś na wizytę przedadopcyjną w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. znacie kogoś, kto mógłby taką wizytę przeprowadzić? jeśli wizyta nie zostanie przeprowadzona, to psiak prawdopodobnie i tak pojedzie do tego domu, gdyż już rok czeka na dom w schronisku i szkoda zmarnować taką szansę...
  16. NAPRAWDĘ?! ale super!!!! :multi: wiadomo, czy dom fajny??
  17. ale dyżurna i tak powie ludziom, że ma 5 lat, bo tak jest zapisane w komputerze. tak, ten biały to niestety dzikus, nawet do opiekuna nie podchodzi, tylko szczeka, ale zachowuje pewną odległość.. jako jedyny z boksu nie może wychodzić na sobotnie spacerki :( iwoniam, zupełnie nie o to mi chodzi. teraz jadę do schronu, ale jak wrócę to wyślę Ci pw ;)
  18. jej, straszne macie przeżycia... biedna Becia :( mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze... trzymam kciuki za Becinkę i za Was!
  19. niedługo mam nadzieję, że będzie zgłoszony do p. Zuli, bo oprócz mnie i dwóch koleżanek szkoli ten boks dwóch treserów. na razie boks był dopiero na 2 szkoleniach, więc dlatego nie jest zgłoszony pewnie. ;) i Arika akurat będzie szkolił jeden z treserów. nie no, jak chcesz to wychodź, tylko szkoda, żeby ta praca poszła na marne.. ja nie mówię, że się nie znacie czy coś, bo pewnie znacie się o wiele lepiej ode mnie, ale to nie chodzi o to, że Arik jest jakimś ciężkim przypadkiem, bo absolutnie nie jest, chodzi o to, żeby na razie jedna osoba z nim pracowała,żeby szkolenie przyniosło skutki. a fajnie coś psiaka nauczyć żeby łatwiej dom znalazł. to działa na ludzi ;) tak, jest w H7 jest już od jakiś 2 tygodni, raczej tam pozostanie. dołożyli tam jeszcze 2 nowe psy. edit. Arik ma w komputerze w schronisku wpisany wiek nie 7, a 5 lat, więc można mu w ogłoszeniach zaniżyć wiek, może będzie więcej chętnych. ;)
  20. ale Perwuś znalazł domek już jakiś czas temu(tydzień na pewno minął, jak nie więcej), więc myślę, że możemy być spokojne. ;) tylko ja się jego boksem nie zajmowałam, więc nie zwróciłam uwagi na to, dopiero ostatnio jak szłam, to czegoś mi brakowało i szukałam po całym schronisku Perwusia, aż poszłam do dyżurnej i się dowiedziałam, że Perwunio ma domek :D
  21. normalnie, Blaki jest sam w boksie. nie, Stodoła nie umie chodzić na smyczy, przynajmniej wszyscy mówili, że nie umie. teraz dopiero się uczy. ;) nie miała możliwości wariować, bo Marcin nic przy niej nie robi na siłę, nie ciągnie jej, czeka, aż sama się ruszy. ona chyba nigdy nie byla na spacerze, boi się trawy. normalnie zjada smaczki, ale jak kiełbasa upadnie na trawę to nie tknie. ogólnie bardzo się boi i nie umie węszyć jak normalny pies.
  22. suuuuuuuuuuuper!!! świetne wieści i dla Kory i dla Kiary. :D dziś byli w schronisku również ludzie, którzy chcą adoptować Lady, by lepiej się z nią zapoznać. :) dodaj też Dakotę na pierwszą stronę i Killera. ;)
×
×
  • Create New...