-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ożesz... Kurde... On ma lęk separacyjny?? Klatka załatwiona "elegancko"... -
Do ludzi - miziak, na "ekipę z kojca" ma olewczy stosunek, do innych psów różnie. Już długo siedzi, na pewno ponad rok...
-
Linieje raczej, bo fotki sprzed wyczesywania :)
-
[SIZE=2]W schronisku na Śląsku mamy takiego oto mieszańca bardzo mocno w typie, możliwe że mieszanka chart+któryś gończy: Skubi: [/SIZE][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1070/budowasfinksipsy064.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7767/budowasfinksipsy060.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5420/budowasfinksipsy057.jpg[/IMG][SIZE=2] i jego ogłoszenie z innymi fotkami: [URL]http://www.radiobielsko.pl/przygarnij-zwierzaka/pies-skubi[/URL][/SIZE]
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
ewunian replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Dziewczyny, jakby jeszcze ktoś dzwonił za chartami, to w schronisku na Śląsku mamy takiego oto mieszańca bardzo mocno w typie, możliwe że mieszanka chart+któryś gończy: Skubi: [/SIZE][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1070/budowasfinksipsy064.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7767/budowasfinksipsy060.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5420/budowasfinksipsy057.jpg[/IMG][SIZE=2] i jego ogłoszenie z innymi fotkami: [URL]http://www.radiobielsko.pl/przygarnij-zwierzaka/pies-skubi[/URL] [/SIZE] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście, że jest "tylko" poobijany i nic więcej... [quote name='Lili8522']Na dodatek próbuje się wbić do łóżka... :roll:[/QUOTE] A coś ty chciała?:) Przez dwa miesiące nie wiadomo gdzie spał to teraz do poduch ciągnie:P Wykąpany, najedzony, wyspany to i do wyrka większego się przymierza. Prawidłowa reakcja "domowego" psa xD -
dubel się zrobił. Info niżej.
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O matko, ale się cieszę! Też już powoli traciłam nadzieję na odnalezienie i teraz mi wstyd! Mam nadzieję, że ktoś kiedyś z naszą Becią pójdzie do weta, odczyta chip i... zadzwoni...[/QUOTE] Nutusia, widziałam wątek Beci... trzeba wierzyć, że jak przyjdzie pora, to ona się odnajdzie, jak odnalazł się Drops... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak bardzo prawdopodobne, że zgłoszenia z okolic tego salonu samochodowego z Rudy Śląskiej(?) były zgłoszeniami o Dropsie... Heh... a my ciągle darłyśmy - jak było to jeszcze możliwe - z ogłoszeniami na północny-zachód... A Drops nas zrobił w bambuko xD -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']A na dodatek byłam w okolicy Spodka w Katowicach WCZORAJ. Dwa razy:crazyeye:[/QUOTE] A ja cztery razy w tygodniu jestem na Bankowej a 2 razy na Mariackiej i co, też "Maleństwa" nie zauważyłam xD -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsik... Kurde... tak sobie myślę... Jak wyjechałyście z Gliwic pierwszego dnia co uciekł od tego państwa, to mógł po prostu podążać za jedynym znanym sobie zapachem co kojarzył (w sensie zapaszek schroniska i samochodu - w którym przewoziłyście schroniskowe biedy)... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jakby co, to zapraszam na katowicką Ligotę na studenckiego winiacza sąsiedzkiej roboty :) Bo ja ten cud opijam dokumentnie :P -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Gdzie był, gdzie był... Kurna, pod moim nosem był! 40 km od miejsca zaginięcia... Dozujemy te info powolutku, ale bomba dopiero "wybuchnie" jak Justyna-Pinczerka zrelacjonuje :). -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dajcie info na wydarzenie Dropsiaka na FB, tam ludzie czekają na info :) Jezuuu,kochany psiuńcio... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Lili, zmieniaj tytuł wątku xD ja od dwóch godzin chodzę dosłownie pijana ze szczęścia a teraz poprawiam swój stan winiaczem :) Kamień z serca i - jak pisałam - nadzieja dla innych... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nadzieja powinna umierać ostatnia i ZAWSZE należy trzymać się tych optymistycznych wersji... Kakadu, masz FB? Tu masz info o tym weście [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=327210777385167&set=a.151631934943053.26540.105887446184169&type=1&theater[/url] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Niby Drops ma czip, ale czy ktoś odczyta i wysili się na tyle by poszukać po bazach lub nawet wklepać w głupie google? Przecież ostatnio czytałam o weście z hiszpańskim czipem... niby zastrzeżonym ale po wklepaniu numeru w googlach wyskakiwały info o zaginionym takim psie. Właściciele (Polacy) znalezieni ale psa odzyskać nie mogą - bo do dalszej adopcji (w Polsce) już poszedł... No i oczywiście, czarniejszy scenariusz to taki, że psiak za TM, zgarnięty z pobocza przez jakieś służby porządkowe - a oni nie mają nawyku sprawdzać czy znaleziony pies był zaczipowany... -
Beatrx, niby tak, czysto mają, mają wybieg, są zadbane.... ale zobacz, ile ludzi ląduje na dogomaniackich CzK tylko dlatego, że w ankiecie przedadopcyjnej otwarcie przyznało się do tego, że ONek, rotek czy bernardyn do domu nie miałyby wstępu, i mieszkałyby na podwórku. I ląduje tam tylko i wyłącznie z tego powodu. Sama w ciągu mojej bytności na dogo trafiałam na takie wątki, ty - z racji stażu - pewnie też... Niektórzy wolą kisić psa po PDT, czy hotelach (sic!), niż dać go do domu z wybiegiem, ocieplaną budą i wieloma sercami do kochania... Jestem stuprocentowo pewna, że gdybym starała się o adopcję psa dogomaniackiego, też szybko zawitałabym na CzK, tylko z tego względu, że w moim rodzinnym (mieszkam z rodzicami) domu pies nie ma wstępu do mieszkania. Podwórze, ogród, kojec z wybiegiem, spacery OK, wejście do domu nie.
-
Cyprysik w DT/DS? jupii Rodzynek w fundacji, Balbinka w ds ;)
ewunian replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, ale moge tylko podnosić... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Trzeba zacząć rozgłaszać info do przygranicznych schronisk, oraz tych za granicami Polski (nie wiadomo, czy nie poszedł na zachód od ostatniej wiadomej lokalizacji). Wczoraj czytałam o odnalezieniu haskiego co zaginął 80 km od miejsca znalezienia... I powiadomić - lub przypomnieć info o Dropiatym - te trzy największe komercyjne schroniska w Polsce. Wojtyszki, Miedary i Radysy ... Nawet ten schron z Mazur ma podpisaną umowę z gminami ze Śląska... -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
ewunian replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Minęły trzy miesiące a ja nadal myślę i śnię o Baksiku... -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Z zaginionych... chyba nie było dwóch ONków jednocześnie w schronisku, ale wkleję: [quote name='Avilia']GRZECZNOŚCIOWO Mars i Wenus - dwa zaginione owczarki. Psy zostały najprawdoodobniej ukradzione z posesji 25.02.2013 w godzinach wieczornych. Niewykluczone, że ktoś chciał sobie na psach zrobić interes i je rozmnażać. Problem w tym, że psy były wysterylizowane i wykastrowane. ... Psy mają wszczepione chipy, niestety schronisko które je chipowało nie wprowadziło ich do bazy w związku z czym psy nie są zarejestrowane. Jeżeli ktoś widział, znalazł podobne psy - bardzo prosimy o kontakt. Zrozpaczeni właściciele obawiają się, że psom mogła stać się krzywda... Psy zaginęły w Zabrzegu (okolce Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej). KONTAKT: 782 241 515 . 782 341 515 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531793_472752552790012_1448291493_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422128_472752582790009_1213402683_n.jpg[/IMG] [I][I][/I][/I][/QUOTE] -
Może nie chamstwo, ale dość zabawna sytuacja mnie wczoraj spotkała... Wracam sobie ze stacji PKP, przechodzę przez park by dostać się na akademiki (Dla zorientowanych trasa: PKP Katowice Piotrowice - Park Zadole - ul. Studencka). Wchodzę na boisko sportowe, jestem m/w w połowie. Nagle jazgot... odwracam się - dwa joraski szarżują w stronę moich nogawek. Za nimi niespiesznie dwie panie; smyczy oczywiście brak. (psy poczuły zapewne zapach innych psów - wracałam ze schroniska). Oczywiście, panie wyartykułowały jakieś słabawe nawoływania, totalnie olane przez psy. Psy zatrzymały się tuż po tym, jak się odwróciłam i mnie trochę olśniło xD Kojarzycie kawał o jorkach jako psach zaczepno-obronnych? Teraz wiem, że nie wziął się znikąd :P Wysłałam kilka CS-ów (no, dobra, próbowałam xD) i nagle z yorków agresora zrobił się uległy psiak. Szkoda mi było tylko ich właścicielek, które musiały się trochę zdziwić, że ktoś zdołał ujarzmić ich jazgaczy... Miny miały dość niewyraźne. Chwilkę pogadałam i okazało się że kiedy te dwa psy wychodzą na spacery, to pak nagle się wyludnia, a przecież (standard) "One chcą się tylko pobawić" :)... no, ciekawe dlaczego wtedy w parku można byłoby nakręcić scenę poprzedzającą westernowy pojedynek?
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
ewunian replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Cóż, lepszy legalny Cieszyn, niż Olkusz o wątpliwej reputacji... Do Bielska przywożą psy np z Siewierza i Oświęcimia - gdzie w tym drugim schronisko jest i funkcjonuje ... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ciągle zaglądam, ciągle pamiętam...