-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
W schronisku w Bielsku Białej pojawiła się suczka w type otterhounda, tylko z krótszym włosem... Jak znajdę foty, to wstawię lepsze niż te ze schroniska... [B]40/197/2013 LUTKA ma 2 lata,została oddana gdyż zmarł jej właściciel.Sunia sporych rozmiarow,silna,żywiołowa.[/B]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jako wolontariuszka w tym schronisku też jestem załamana odejściem Lili... czy wiadomo, co było przyczyną śmierci? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Niestety w tym tygodniu miałam młyn, sprawy rodzinno-szkolno-zawodowe i nie wykrzesałam nawet chwili na telefon. Jutro zjazd rodzinny w związku z imieninami i odpustem w parafii, i też nie dam rady; a z tego co wiem pan Gerard będzie teraz się urlopował, więc może być ciężko. Lili, możesz podesłać mój nr do cioteczki Kama79, może uda mi się wyrwać na godzinkę, ale totalnie pod wieczór, 18.00, 19.00...? -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Wg info podanym na wolontariackiej grupie na FB, dziadek poszedł do domu... czy ktoś coś wie? -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
ewunian replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Też przyszłam z jakiegoś wątku, gdzie zobaczyłam prośbę o pomoc... niestety prócz podrzucania niewiele pomogę... Cóż, chłopak ma dość specyficzny typ urody :P Ale pręgusek, to odpowiednie ogłoszenia ("Nieziemski, niebanalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju") mogą zdziałać cuda :) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Do pana Gerarda zadzwonię na początku przyszłego tygodnia, poniedziałek/wtorek, prawdopodobnie też do końca miesiąca uda mi sie wyrobić z wizytą u Dropsika. Gdyby tylko doba miała więcej niż 24 godziny... -
Dziewczyny, tu ktoś poszukuje psa, Małopoplska/Śląsk. Zaproponujcie Rino, jak dla mnie idealny dla tego domku :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245473-Przygarn%C4%99-psa-suk%C4%99-w-typie-ON-rottweiler-ma%C5%82opolska-%C5%9Bl%C4%85sk"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245473[/URL] [COLOR=#000000]"Przygarnę psa/sukę najlepiej wykastrowane w typie ON/rottweilera. Jestem właśnie po stracie jednego z moich psów (rottek) i drugi nie radzi sobie z sytuacją, dlatego postanowiłam przygarnąć dla niego towarzysza/kę. W domu znajduje się również kot, jednakże unika psów jak ognia, a ogródek dodatkowo jest podzielony, więc kot i pies nie mają wiele styczności, chyba ze przez szybkę [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Jestem osobą dość aktywną (rower, właśnie rozpoczęłam przygodę z bieganiem, wycieczki niedzielne w góry) więc gdyby pies mógł mi towarzyszyć to dobrze, jeśli nie to spokojnie może zostać w domu i wylegiwać się pod drzewem [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000]. Psy mają do dyspozycji duży ogród, własną banię do kompania (mój sam się chłodzi w upalne dni). W domu zawsze ktoś jest - pracuje zdalnie, jedynie zdarzają mi się 1-2 wyjazdy w tygodniu, ale wtedy w domu jest babcia. [/COLOR] [COLOR=#000000]Oczywiście zapraszam do siebie na kawkę i poznanie warunków i mojego rottka - jestem z okolic Krakowa."[/COLOR]
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wydarzenia Reksia, Malinki i Orzeszka: Reksio: [url]https://www.facebook.com/events/594577123907420/?ref=3[/url] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970247_217788795035443_867609755_n.jpg[/IMG] Maöinka i Orzeszek: [url]https://www.facebook.com/events/159485954237436/?ref=3[/url] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000192_217462725068050_1578602825_n.jpg[/IMG] [IMG]https://www.facebook.com/images/spacer.gif[/IMG] -
Biewery sa normalnie juz wystawiane w PL, nie wiem na jakich zasadach, ale np na miedzynarodowce w Katowicach widzialam osobna kategorie...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Nugat nie byl czasem bohaterem ktoregos z odcinkow Psich Adopcji Kasi Pisarskiej? Bo tak mi sie kojazy... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Bede teraz - a wlasciwie to juz jestem 2 tygodnie za granica. Kiedy wroce, mozliwe, ze podejde do miejsca 'pobytu' Dropsika, moze uda mi sie go obfocic... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='elke']W Bielsku?[/QUOTE] Tak, pies przebywa w schronisku w Bielsku Białej. Niestety w boksie jest dosyć zdominowany przez inne psy... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona'][SIZE=3][B][U]Jamniczek ze śląskiego schroniska w Bielsku-Białej : [/U] Reksiu schroniskowe krateczki zamieni na domowe firaneczki :) [/B] [/SIZE][IMG]http://jpgfun.com/img/29-06-13/pretty_frame_1dzraxymu.jpg[/IMG][SIZE=3] REKSIU to miły pies ale wymaga ciągłej obecności człowieka.Lubi napsocić,coś zniszczyć... Szuka wyrozumiałego domku.[/SIZE]:) [SIZE=3][B]Kontakt[/B]: [B]Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Bielsko-Biała, ul. Reksia48, tel. 33 814 18 18[/B][/SIZE][/QUOTE] Reksiu został oddany, wczoraj miałam go na spacerze, namawiałam z 15 minut aż dał sobie zapiąć obrożę, ma totalną deprechę, siedzi w kącie boksu... i jak już pisałam, to jamnik razy 3. taka ja bym powiedziała niestandardowa mieszanka jamnika z dobermanem... Za to na kwarantannie jest jamnik, ma z tego co wiem jakiś uraz w klatce piersiowej. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Cóż poradzić, że takie do doopy foty robią - a podpięcie dużej, rudej suki pod bernardyna to dla mnie śmiech na sali... za to na kwarantannie jest jamnik najprawdziwszy. Reksio oddany, bo wakacje, w poniedziałek rodzinka jedzie a nikt z sąsiadów nie chciał się pieskiem zająć... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']Właśnie przeglądam stronę schroniska w Bielsku, i dziś lub wczoraj został oddany (nie było go na stronie kwarantanny) pies jamnikopodobny. To ten z numerkiem [B]66/315/13. [/B][URL]http://schronisko.bielsko.biala.pl/zwierzeta.php[/URL][/QUOTE] Niestety, dziś po zobaczeniu REKSIA na żywo, stwierdzam, że do jamnika ma parametry nie ten teges... jakby "standarda" nadmuchać po 3 razy z każdej strony xD Wygląda mi na mix jamnik-rottweiler... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
ewunian replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Trzymajcie kciuki, w czwartek ogloszenie wyroku w drugiej sprawie p/ko P.[/QUOTE] I? Można już puścić kciuki? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Właśnie przeglądam stronę schroniska w Bielsku, i dziś lub wczoraj został oddany (nie było go na stronie kwarantanny) pies jamnikopodobny. To ten z numerkiem [B]66/315/13. [/B][URL]http://schronisko.bielsko.biala.pl/zwierzeta.php[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
ewunian replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ostatni trafił z deszczu pod rynnę... Szczyty a Wojtyszki to piwo z jednej gorzelni... Przeglądajcie też stronę bielskiego schronu, mimo że mają tam uczulenie na Jurczyka nigdy nie wiadomo jaki przekręt zrobi by pozbyć się psów. Ciekawe, gdzie przebywał ten czarny jamnikowaty pies z Zielonek, że nagle odnalazł się po tylu tygodniach... -
Dobermanka Sabcia po raz kolejny w schronisku!
ewunian replied to Psiarka112's topic in Już w nowym domu
Nadzieja Dobermana już ją na swoim FB pokazuje, na wątku DwP też już jest wątek wstawiony... przyszłam na zaproszenie załozycielki, ale wspomogę tylko trzymaniem kciuków i dobrą radą, bom spłukana doszczętnie na ten miesiąc :( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Też wstawiłam sobie :) -
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wyprowadzenie z błędu. To co napisałam w pierwszym poście, to był po prostu odruch - te spaniele w schronisku też takie wyłysiałe, chude, większość czarna, więc moja pomyłka była całkiem niezamierzona... Nie ma fotek "z boku" tych psów, gdyby były to może udałoby się sprosić ciotki od spanieli na wątek? Wydają się być mocno w typie rasy, chociaż kufę mają węższą... -
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapisuję... One są z tej "rodzinki" ze schroniska co ci mówiłam w piątek, czy to inne psy? Bo bardzo podobne ze zdjęć... -
Biedny pies, czy polskie prawo kiedykolwiek będzie poza zasięgiem dla takich... matki mu nie obrażę, bo to może dobra kobieta była, co poradzić że syn na degenerata wyrósł... Kama, mówisz o reportażu z "Hotelu" L.S.? Nie mogłam go oglądnąć, jakbyś wiedziała czy gdzieś w necie się nie pojawił, to prosiłabym o PW z linkiem...