-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Aresztowana i zastraszana polka próbująca uratować swojego psa!
ewunian replied to akasha3791's topic in Prawo
chyba chodzi o ten film, ale pewna nie jestem... [url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gwrV57z6qq0[/url] -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2014 roku...
ewunian replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jezu, zdjęcie dające do myślenia... Ja tak tylko weszłam, bo dziś rok mija od odejścia Baksa... Znalazłam w zeszłym tygodniu jego ulubioną obróżkę, nadal miała zapach mojego pupila i trochę jego sierści... -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do Tropa, którego bielski schron jest drugim (co najmniej) w jego życiu... Nie miał szczęścia do ludzi chłopak, nie miał... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215832[/url] -
Najprawdopodobniej środa-czwartek (najpóźniej w piątek) będę w schronisku, może jak złapię jakieś dzieciaki co ferie mają to uda się kojec Tropa na spacer zabrać... Jakby co, to Budrysek ma mój numer (chyba że skasowała :P) - niestety tylko SMSy proszę, bo głośnik mi nawala...
-
Nie jest niestety w pojedynczym boksie, dali go do dwójki psiaków, które są w schronie od pół roku (parka, razem znalezione). Cóż - sama wiesz jaki bielski schron jest zapełniony, nie ma szans na znalezienie osobnego kojca... Z tego co zrozumiałam, to nie to, że nie ma czipa - a miał niezarejestrowanego (doszliśmy w końcu do wniosku - po sprawdzeniu - że pies ma 2 czipy). Czyli musiał już przez te 2 lata jakiś inny schron zaliczyć - a przychodzi mi na myśl w okolicy tylko Cieszyn. Jako ten co do kojca przyszedł ostatni - jest trochę dominowany przez towarzyszy (znaczy się - w moim odczuciu nie tyle dominowany, co odganiany od kojcowej towarzyszki przez trzeciego psa - a że boks trochę za mały na 3 psy, to nie ma gdzie uciec), ale w boksie podchodził do krat, dawał się głaskać. Z tego co wiem od kolegi, na początku, kiedy skończyła mu się kwarantanna, dali go na kojce "wybiegowe" - te 3 u samej góry, ale tam został lekko poturbowany i przeniesiony po dwóch dniach na dolne boksy. Niestety nie było mnie w Polsce miesiąc, więc nie wiem o Tropie za wiele, nie udało mi się dzisiaj z tym psiakiem wyjść na spacer, bo byłam dość krótko w schronisku, a parę papierologii musiałam pozałatwiać.
-
Tu więcej osób zagląda, wkleję to co napisałam w wątku psa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215832[/url] [COLOR=#000000]dziewczyny, nie mam za dobrych informacji, wiedziałam, że tego psa skądś kojarzę, dziś tu trafiłam...[/COLOR] [URL="http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/126_594_2013.html"]http://www.schronisko.bielsko.biala...._594_2013.html[/URL] [COLOR=#000000]były dziś w schronie dwie panie, akurat jak byłam u kotów sprzątać (wolontariuszki z Żywca podobno), pies zareagował na imię. Nie miał zarejestrowanego chipa - z rozmowy wynikło, że ma 2 (rejestrowany i niezarejstowany).[/COLOR]
-
dziewczyny, nie mam za dobrych informacji, wiedziałam, że tego psa skądś kojarzę, dziś tu trafiłam... [url]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/126_594_2013.html[/url] były dziś w schronie dwie panie, pies zareagował na imię. Nie miał zarejestrowanego chipa - z rozmowy wynikło, że ma 2 (rejestrowany i niezarejstowany).
-
Tak tylko napomknę, coby się zacząć pilnować i liczyć ile pieniążków się uciułało na taksówki :)
-
OK. Czy to czasem nie jest ona? Znalazłam takie ogłoszenie, dokładnie o suczce "Bettina YOREX" [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/przesliczna-suczka-york-odchowana-7msc-23281496.html[/URL] z jakiego ona jest związku w końcu, bo w kolejnym ogłoszeniu pojawia się dziwny skrót, już dawniej go widziałam... [URL]http://turek.naszemiasto.pl/ogloszenie/kazjapiekna_suczka_york_w_typie,80981,23321352,t,fm,ido.html[/URL]
-
Cockermanka, ja już to sprawdziłam, na ślepo - bo w googlach. Ten tatuaż ma zaginiony beagle. Ale czy ie jest tak, że każda rasa ma osobną numerację? [URL]http://polskastrefa.pl/warszawa/zwierzeta/psy/zaginal_mlodziutki_samiec_beagle_tricolor_warszawa,8nfu[/URL]
-
a może to tatuaż zagraniczny, albo E to tak naprawdę 8? Bez zdjęcia tego tatuażu będzie tu sporo gdybania...
-
Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku
ewunian replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Też witam Juranda wieczorkiem :) [SIZE=1]Tak, wróciłam :)[/SIZE] -
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=332257413582610&set=a.327885097353175.1073741902.312691965539155&type=3&theater[/URL] Schronisko Bielsko-Biała, jest wyżeł niemiecki, szorstkowłosy, znaleziony... Może ktoś szuka? Komuś uciekł?
-
Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku
ewunian replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Wiewoira, czyli nie wypaliło to, o czym rozmawiałyśmy ostatnio przez FB? -
Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku
ewunian replied to bela51's topic in Już w nowym domu
W piątek będę u Juranda, może wpadna jakieś fotografie... W sobotę rano wyjeżdżam na miesiąc i mam nadzieję, że gdy wrócę, będzie grzał te swoje kosteczki na miękkim materacyku w nowym domu... -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Chyba najpilniejsze będą materiały na budki by psy nie marzły w zimie... Kto ma FB, może poczytać o akcji, miasto też jest oplakatowane. [url]https://www.facebook.com/events/195314713988871[/url] projekt takiej budki, jakby chciał ktoś gotową przywieźć [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/s720x720/996047_319858324822519_758286671_n.jpg[/IMG] -
Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku
ewunian replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że chłopak pokaże się z tej dobrej strony :P -
Tak cichutko zaglądałam teraz oficjalnie się zgłaszam, bo po prośbie... Z innego śląskiego schronu, gdzie jestem wolontariuszką zabieramy do hoteliku ślepego ONka, w jeszcze gorszym stanie niż Cezar - oddany przez właściciela. Zapraszam do Juranda: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132[/URL]
-
Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku
ewunian replied to bela51's topic in Już w nowym domu
TZmestudio jak zwykle, niezawodny :multi: Dziękujemy bardzo :) No to teraz częstować się banerkami, pokazywać chłopaka! -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']WYDARZENIE JURANDA! [URL]https://www.facebook.com/events/1428052230743009/[/URL] prosimy o dołączenie i udostępnianie... [IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1381760_627389930645997_283834246_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Tam wydarzenie, a tu wątek, niech Jurand pokaże się szerszej publice: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132-"] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132-Jurand-widzi-sercem-Pomózmy-inaczej-nie-przetrwa-zimy-w-schronisku[/URL][/URL] -
Jurand widzi... sercem. Pomózmy, inaczej nie przetrwa zimy w schronisku
ewunian replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Jurand, pokazuj ty się Państwu :) Chłopak i tak teraz wygląda trochę lepiej, żebra mu już tak nie sterczą - powyższe fotografie są sprzed około miesiąca... -
A czy inne związki też tatuują psy? No i czy DONy miałyby już tak wysoki numer? 443? Mi wyglądał ten tatuaż bardziej na AA lub AK... Sucz na kwarantannie, nie mogłam jej wyciągnąć z boksu. Z tego co wiem, chipa chyba nie miała, ew. Niezarejestrowany...