Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. no cóż trzeba nauczyc;)
  2. [quote name='3 x']to nie ja to ruskie bo od nas do nich nie było problemu Roman był ze mną ale już go nie wypuścili wiza mu się skończyła czy co ? nic to, może w końcu ukręcę nowego :D [/QUOTE] Kręć ja juz i tak nadzieję straciłam :(
  3. No jest przeurocza taka zczochrana :)
  4. [quote name='wilczy zew']Czemu nie spytalas fryzjera? [/QUOTE] nie mam pojęcia :lol:
  5. [quote name='Pysia'] Moja Zdzireczka też je Forza10. Mam upust bo należę do Klubu Hodowców ;) Ale i tak kosztuje. Dobre musi kosztować. Przy czym Zdzira je w stosunku do niufa dużo mniej i jej utrzymanie jest stosunowo tanie ;) Mimo drogiej karmy ;) I to są zalety małego psa. No...niewielkiego bo ciągle mi ludzie powtarzają, ze ona mała nie jest tylko średnia. Dla mnie ona mała jest. 11 kg + to kruszynka ;)[/QUOTE] Jej to ona jak Fix jest... i zgadzam się;) Mały pies mniej kosztuje;) NAwet przy super hiper karmie :lol: [quote name='wilczy zew']Jak zobacze Zirke na zywo to powiem czy mala :-) Uszatka ma strupy na zewnetrznej stronie malzowiny usznej-trapie sie tam. Nie moge dobrze obejrzec,bo to wiertolot. Malawaszka,Twoj wet jeździ do koni? Zapytaj ile bierze za taka wizyte-przyjechal,obejrzał i wsio.[/QUOTE] A od kiedy ma te strupy? Próbowałas dac serek/pasztet/ paste jakaś zeby wylizywała i wtedy zobaczyc?
  6. [quote name='AnkaG']:) Patrząc na mendusie Sandry to też chyba rozpychają się w wyrku :) Ania - bądź twarda nie mientka :)[/QUOTE] Chciałyby się rozpychac;) Fix spi na sżłowieku albo w ząłamaniu nóg zazwyczaj:) Tazzmanek na samym brzerzku ;) Gratlacje :) [quote name='3 x'] Saththa stała się rzecz straszna Roman mnie opuścił postanowił na stałe zamieszkać gdzie pomiędzy St. Pestersburgiem a Warszawą rano jeszcze był w Rosji i wybierał się w podróż, ze mną niestety w Polsce już go go nie zobaczyłam :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] JAk to?????????? Jak mogłas :(
  7. heheheheh Tazzman już jeżdził z tyłu w poprzednim aucie. MASAKRA! mimo zaberpieczenia syfi kiła i mogiła wszedzie brudno. jezdzic w bagazniku maja póki mam bagaznik:)
  8. [quote name='AnkaG']Przy strzyżeniu i trymowaniu czasami talkiem sypią futerko.[/QUOTE] a u tych "naszych" tez? bo to w czym tazzman zawsze był nie wyglądało a do tego jakies dziwne było...
  9. [quote name='JankaBezZiemii']ja Agenta smycz przytrzasnęłam klapą - też chciał łazic :p[/QUOTE] Moze tasmowa dałabym rade ale my mamy okragłe obroże i ni huhu
  10. Uhhhhhhhhhhh dobrze ze czujna jestes!!!!
  11. [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]JankaBezZiemii[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22120299#post22120299"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG] [/URL][COLOR=#000000][I]jak chcecie to może iść - ale tak patrzę że za oczojebnie się ubrała - tylko różowe widać [/I][/COLOR]:roll:[/QUOTE] JANKA!!! Jest super! Na FB przez to różowe oczojebne przynajmniej rzuca sie w oczy i sie nie przewinie dalej ;) własnie padłam tego ofiarą :)
  12. [quote name='malawaszka']ja bym chciała mieć tą kratkę... Mondek wędruje po samochodzie masakrycznie :shake: i przez niego nie mogę jechać z nimi nad jezioro...[/QUOTE] Ja tez chcę :lol: ale jade dzis po płyty OSB i inaczej sie nie zmeiszcza bo jak jest kratka to nie mogę połozyc siedzen :) [quote name='JankaBezZiemii']to go upnij na smyczy[/QUOTE] ja nie miałam do czego przypiac drugi koniec obrozy Fixa...
  13. [quote name='AnkaG']W Biedronie koło Ciebie widziałam parę dni temu na wyprzedaży takie plandeki ochronne na tylne siedzenia. Ja mam koc z tyłu i ciemne siedzenia ...[/QUOTE] ja mam kratke z tyłu... samochód kombi nie ma jeżdzenia na siedzeniach. Tylk okratke zdjąc musiałam kurcze na chwile i o, po ptokach
  14. [quote name='ania0112']aaa psie szkolenie... a już myślałam, ze masz szkolenie z pracy... no nie dziwie sie - też bym odpuściła gdyby padało.. u nas cały dzien straszy ale nie pada....[/QUOTE] Pojechaliśmy ;) Przestało padać wyszło słońce... zacisnełam kciuk ii pojechałam :) Ale chyba zle zrobiłam bo mam tapicerke w aucie do prania... Zdjełam kratke w aucie i no cóż Tazz sie wczoraj nie przesiadł z bagaznika na tylną kanapę... Suchy Fix w drodze na szkolenie tez nie... ale juz wracając cały w błocie tak... :angryy:
  15. [quote name='wilczy zew']Przegladam te karmy-dlaczego sa takie drogie :crazyeye:[/QUOTE] bo sa dobre ;)
  16. [quote name='ania0112']no chyba powinnaś... ja wczoraj nie zjadałm śniadania potem zjadłam bagietke z czosnkiem i serem, już było za poźno na obiad a za wczesnie na kolacje gdy pognałam na fitness i potem przy kręceniu głową kręciło mi się w głowie i odpuściłam po jednych zajęciach a chciałam isc na 2:angryy:[/QUOTE] hmmmm no to nie fajnie! tj własnie spojrzałam za okno i pada jak cholera masakra... ze skzolenia z tym małym białym nie wodnikiem nici... ale zjesc i tak trzeba :)
  17. [quote name='ania0112']bo wszystkie pieski są mądre - moje np. chcą zebym zgubiła zbędne kilogramy poprzez odstąpienie im słodyczy ... i obiadów... i śniadań ... i kolacji.... no generalnie wszystkiego :p[/QUOTE] własnie... powinnam zjeść obiad hmmmm zanim na 18 pognam na szkolenie... a potem na basen.... Dzięki Ania;)
  18. [quote name='JankaBezZiemii']ten model jest wiecznie szczęsliwy :loveu: postanowiła że zabieramy Agenta, Kolę co sie na fotach przewija, jeszcze jeden w łatki jest najlepszy i szczeniaczki też chce ... starsza o chomiku przebąkuje :roll:[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']Z chomikiem,to malo pracy i zyją gora 3lata,to sie nie stresuj tak :lol:[/QUOTE] ale to włansie ejst stresujące a co jak umrze????????? Ukochane zwierządko? No wiesz co a umrze w cholere szybko.... heh :razz:
  19. [quote name='Pysia']Puder kupiłam tutaj: [URL]http://www.groomer.com.pl/product-pol-1706-Pet-Society-Ear-Depilatory-Powder-puder-do-depilacji-uszu-15g.html[/URL] jest tańszy i przychodzi następnego dnia po wpłacie ;) Wydajność jego rokuję gdzieś na 2 lata dla niufa... Dlatego nie chciałam większego. A karme kupuję w [URL="http://www.sklepzkarmami.pl"]www.sklepzkarmami.pl[/URL] . Wybierz sobie taką dla alergików strikte ;)[/QUOTE] Oooooo Niuf mysle podobnie dziękuje;)
  20. [quote name='wilczy zew']Widzisz jaki to mądry piesio :-)[/QUOTE] no w sumie...
  21. Pysia na jak długo wystarcza?? Przy uszach olbrzyma? wydajny czy 2 od razu kupic????
  22. [quote name='wilczy zew']Taki [URL]http://allegro.pl/pet-society-ear-powder-15g-pielegnacja-uszu-i4165620380.html?source=mlt[/URL][/QUOTE] Oooo ta firma ma super szampon neutralizujący zapach kupy jak sie pies wytarza....
×
×
  • Create New...