Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']Sandra - Główny Bazarkowy :D no i jeszcze Siła bazarkowa danyww i kto jeszcze? bosze boję się wymieniac bo jestem teraz cała w emocjach i pewnie zapomniałam o połowie ludzi No i Domy Tymczasowe :) bezcenne! [/QUOTE] Tyś największa bazarkowa Wasia :)
  2. [quote name='AnkaG']No Sandra u ciebie to faktycznie tłuściochy :) [/QUOTE] Ja ja nadrabiam :B-fly: [quote name='malawaszka']:evil_lol: no miałabym problem którego z Twoich wybrać jako pierwszego balerona :D[/QUOTE] Chyba, ze tak rpzekornie to Sfiksowanwego ;) [quote name='Margi']No to ja wam powiem.Tazio może być baleronem :evil_lol: ,bo Fix tylko za niteczkę może robić. :evil_lol:[/QUOTE] :obrazic: weź nic nie mówi głośno jeszcze Tazzman usłyszy znowu schudnie :( dopiero zaczał wyglądac jak facet a nie chuchro ;)
  3. Ha Prezes - Malawaszka Główny Statysta- Wilcza [COLOR=#000000]Mega Mózg Porządkowy Sznaucerów w Potrzebie - Ania0112 [/COLOR][COLOR=#000000]Główny Ogłaszaciel Sznaucerów w Potrzebie - Margi Zastępca Głównego Statysty- Ania0112 :D ktoś jeszcze? coś? albo kogos?:)[/COLOR]
  4. [quote name='wilczy zew']dochrapałam się stanowiska :B-fly: to Ania będzie moim zastępcą[/QUOTE] No biurokracja i sztuczne tworzenie biurokratycznych stanowisk w naszym kraju :diabloti: ledwo dostała stanowisko a już sobie podwładnego zatrudniła :lol:
  5. [quote name='marako']No i wróciliśmy. Fado, który wcześniej jeździł bez problemu 3 x wymiotował w aucie. myślę, że pożywił się wczoraj trochę tym, co znalazł, jak nas z Hondą nie było. One lubią takie przetrawione resztki padliny. Pewnie miał niestrawność (kupka też była luźna). Jesteśmy umówieni na piątek, na 13:00. Kastracja, wycięcie guzków w okolicy nasady ogonka, no i może otwarcie prawego kanału (ale to jak dobrze po uśpieniu wet się temu przyjrzy). Mam do niego wyjątkowe zaufanie. Na łapę Grace też umawialiśmy się elastycznie - w zależności ot tego, co zastanie. Mówił, że aż takich poprzerastanych małżowin, pełnych strupow, zgrubień, fałdów nigdy nie widział - Fado wygląda, jak psy używane do walk, wielokrotnie gryzione po uszach. Zaraz dam na fb foty z niedzieli (nie wiem, czy zaraz, bo muszę wyszorować siedzenie w aucie, nie pomógł rozścielony ręcznik.[/QUOTE] Będziemy trzymać kciukale;) A tymczasem, marako czasem można kupic takie koce piknikowe i one mają spód z foli i nie rpzeciekają albo mate do samochodu może... [quote name='malawaszka']tak - jak każdy napisze ile psiaków miał to zebrać to do kupy będzie duuużo łatwiej - bo ja nie wydumam - ba! jakby ktoś wiedział ile było u mnie to też będę wdzieczna :D chociaz u mnie nie tak dużo bo Bryza i Viki są długo, Piździa zmieniła status,[/QUOTE] [quote name='malawaszka']42 w DT + 3 w hotelach (wpisałam 4 w hotelach bo Kenzo był w hotelu i płaciliśmy za to, a za Emi nie płaciliśmy za te kilka dni), adopcji 41 czyli 4 spy zostały nadal (Viki, Bryza, Silver... ) kurde ale Piździa to się liczy jako adopcja przecież[/QUOTE] Właśnie włąśnie :) No dziewczyny jestem z Was dumna;)
  6. [quote name='malawaszka'] a nie jak baleron Sandy co doprowadza mnie do białej gorączki[/QUOTE] Uh przeczytałam Sandry i trochę się zdziwiłam :razz: którego nazywasz baleronem :D
  7. [quote name='malawaszka']i znowu nie u mnie :laola:[/QUOTE] Się ciesz póki możesz :lol: [quote name='3 x']nie znasz dnia ani godziny kiedy gówno wypłynie u Ciebie ;)[/QUOTE] Właśnie :) [quote name='WATACHA']Już nie , wykupili mi co najważniejsze ;) tak się zbierałam.Może to i dobrze, bo dziś Bartek odkrył jakąś nową tanią hurtownie. Muszę kupić matę do samochodu i pasy dla psiaków, bo ostatnio bagażnik zajęty i jeżdżą na tylnej kanapie.Resztę dobrałam tak sobie, bo przy 149 zł wysyłka kurierem 10 zł ;).No i chciałam krople dla psiaków na kleszcze , bo są dwa razy tańsze niż u wet., ale tu też Bartek znalazł rozwiązanie, bo jego kolegi żona jest wet i też nam załatwi po taniości.także może i dobrze, że nie wyszło :)[/QUOTE] Aaaa rozumiem :) Ja ostatnio odkryłam, bo po tym jak beaphar wycofał swoje obroze wodoodporne bardzo ubolewałam... a foresto mnie wkurza ze tyle kosztuje a wcale nie chroni w 100%... odkryłam inną firmę co ma wodoodporne i do tego za 11,90 sztuka :) ale w zoologicznych ich nie widziałam tylko w ogrodniczym... to odłam firmy co tez brosa na owady produkuje :)
  8. [quote name='weszka']Cieszą psie zakupy :) Zwycięstwa już gratulowałam, opłaciło się chłopakom bo mają teraz zapas pyszności. A temt goowniany powrócił, nieco zawoalowany w woreczki ale jednak ;)[/QUOTE] hahah masz rację :) a zakupy psie cieszą;) Bardzo ;)
  9. [quote name='weszka'] A no i pochwalę się, że 8 sierpnia ekipa w składzie Dirki i Kusz startuje w Helsinkach na światowej wystawie - jestem szaaloooona :diabloti: Dirki debiutuje już w weteranach :)[/QUOTE] Oooooooo ja :) będziemy 3mac :)
  10. [quote name='Pink'] Hippo jak jest zarosniety, to wyglada jak owczarek nizinny[/QUOTE] Hyhyh a Oskar jak lew tylko kolory nie te :D
  11. [quote name='Pink']A moze nie jestes w temacie? duzego nagiego nie widzialas? :crazyeye: Bosh jak u mnie zimno... niby juz 17 stopni ale takie zimne wiatrzysko wieje, ze zyc sie nie da brrr[/QUOTE] No nie widziałam ;) Małe tak ale Dużego nie :) w ogóle nie wiedziałam, że sa dopiero wygooglowałam, ze sa małe, średnie i duze;)
  12. w weekend była wystawa w szczecinie. I jak sobie siedziałam kulturalnie w ogródku z zarciem przy piwku to Pani biegła z pieskiem i bardzo się śpieszyła. BARDZO. Tak bardzo że zostawiła wielka kupę tuż pod nosem jedzących ludzi... MASAKRA.
  13. Ha moje miasto szczecin pisze o wystawie weekendowej :) [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=arial]Wśród weekendowej wystawy mogliśmy podziwiać [B]nietypowe[/B] czworonogi jak: [B]sznaucer olbrzym[/B], chiński grzywacz, akita amerykańska czy mastif hiszpański. Ale nie zabrakło również psiaków tych bardziej popularnych, czyli owczarków, pudli, dogów, terierów i bernardynów. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Serio :evil_lol: Mnie bardziej zdziwił Duży Nagi Pies Meksykański :) Myślałam, ze sa tylko małe :) [URL]http://www.mmszczecin.pl/485112/2014/6/30/rzadkie-rasy-i-milosnicy-czworonogow-z-calej-europy--wystawa-psow-rasowych-w-szczecinie-zdjecia?category=news[/URL]
  14. [quote name='wilczy zew']J przeżyje bez niej?[/QUOTE] a Monika z nią? :diabloti: :scared:
  15. no to niech mu tak dorbze będzie i ręka się goi bo szkoda nie skorzystac :)
  16. [quote name='marako']Ale piękne wodne fotki - światło cudne, nie mogę się napatrzeć.[/QUOTE] :iloveyou: [quote name='ulana']Koleżanka ma labradorkę, to używa takich jednorazówek po zakupach. Ja jak Pink - śniadaniówki. :) Nie wiedziałam, że jakieś torebki zapachowe są. Cos to daje? W sensie zagłuszenia zapachu właściwego. Bo Zibi to strasznie aromatycznie qoopkuje, niestety... Fotki śliczne. Fajnie Tazziowi, że tak może pobiegać w towarzystwie pobratymców. :) U nas lało cały dzień i Zibi nie chciał spacerować. Stawał pod drzewem i już. Po co niby się moczyć, no?[/QUOTE] Nie wiem czy daje bo nigdy nie miałam :lol: chociaz w sumie mzoe powinnam zainwestowac bo mi w pojemniku na smeici straszliwie śmierdzi... bo kupki ze spaceru przynosze do domu bo nie mam po drodze smietnika miejskiego :splat:
  17. [quote name='malawaszka']w reklamówce :oops: założę jej jutro[/QUOTE] Koniecznie :)
  18. [quote name='AnkaG']Przez to popadywanie to ku.. trawa w takim tempie rośnie, że trafia mnie.[/QUOTE] Hahah teraz i tak taki okres ze wsio rośnie ;) [quote name='zerduszko']A może trzeba zacząć :mad: :razz: Wlaaaasnie jaka pogoda![/QUOTE] Psie kupki sa jednorazowe :lol:
  19. [quote name='wilczy zew']miszczu :cool1:[/QUOTE] :lol: [quote name='AnkaG']Pięknoty :) Dzieki za zyczenia zdrówka. Jak zwykle do pracy poszłam na pół chora jeszcze...[/QUOTE] Zdrowiej !! [quote name='malawaszka']ccuuudneee :loveu: u Was nie pada?????[/QUOTE] :) Padało w dzien, tak pada i nie pada...s zlag wie heh teraz nie pada;)
  20. [quote name='wilczy zew']Wróciłam z miasta to mi chlupało w butach. Nieodwołalnie kupuję gumowce. Pewnie jak kupię to zrobi się 40*upału :p[/QUOTE] kup kup ;)
  21. Pan tak chciał zagadać ze się zdenerwował i zaczął od końca :lol:
  22. I Tazzman z odbiciem :multi: I ogonem Idefixa :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3615Kopiowanie_zps4631de9e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3615Kopiowanie_zps4631de9e.jpg[/IMG][/URL] Koniec :)
  23. [quote name='Pink']No logo - przy paszczakach, to Taki sniadaniowy, to jeszcze na supel zawiazesz spokojnie :lol:[/QUOTE] ale niewygodnie bez uszu ;) [quote name='3 x']my idziemyw 1000 szt ale tych nie najmniejszych tylko ciut większych z powodów jak poniżej napisała Pink ;) tyle, że nei wiem czy to jednorazówki czy nie, bo nigdy nie próbowałam ich po uzyciu użyć po raz kolejny :evil_lol: [B]:lol: no my kupujemy 3 lub jak nie ma to 5 kilo :diabloti: [/B] a jeszcze w temacie woreczków i kup idę dzisiaj rano z chłopakami spotykamy znajomego pana ze znajomym psem (pan nie zbiera wiec go nie lubimy) akurat chwilę wczesniej Fredzio zrobił kupę i pan widzial i jak schodziłam z trawnika to w ramach dzień dobry pan rzekł: "co? w końcu Fredek zrobił kupę?" noż kutwa a gdzie dzień dobry czy cokolwiek innego poczułam się dziwnie conajmniej ;) (i chyba pojde to napisac u siebie a raczej przekopiowac bo nic innego mądrego nei napisze ;) )[/QUOTE] nooo coż... Pan tak chciałz agaić ze az się zagapił i zaczał od tego na czym miał skończyć :lol: MOże :evil_lol: ____________________________________________ A my niedawno wrocilismy z lasu... znowu bylismy sie wodować :) Chociaż musze się Wam przyznać ze jak wróciłam z pracy i jadłam obiad... i patrzyłam na tego :białego" sczzeniaka to wcale nie miałam ochoty nigdzie isć... jak on się brudzi :eek2: to jakieś niemożliwe ejst... na szczeście dzis się z niego wykruszyło wsyztsko co miało i uniknełam myćia go chociaz i tak juz założyłam ze ni cholery, jutro idziemy do lasu pewnie sie właduje w błoto... bedzie miał dzien brudasa :) Mam fotki ;) Całą czwórkę złapać nie ejst łatwo ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3605Kopiowanie_zps929a0973.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3605Kopiowanie_zps929a0973.jpg[/IMG][/URL] Bo tylko 3 się mocza jeden biega na brzegu ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3603Kopiowanie_zps92eaddfc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3603Kopiowanie_zps92eaddfc.jpg[/IMG][/URL] Tazzman i Diorka :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3607Kopiowanie_zpsa85fd2f9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3607Kopiowanie_zpsa85fd2f9.jpg[/IMG][/URL] Pokerek :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3613Kopiowanie_zps46a6909d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3613Kopiowanie_zps46a6909d.jpg[/IMG][/URL] Męczy patyka :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3617Kopiowanie_zpsa73f386d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3617Kopiowanie_zpsa73f386d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/06-2014/30/DSC_3618Kopiowanie_zpsb8e69ecf.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/06-2014/30/DSC_3618Kopiowanie_zpsb8e69ecf.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...