Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='eria']Witam kolejną olbrzymkomaniaczkę na dogo ! Masz od dziś nową czytelniczkę :)[/QUOTE] Witam ;) Bardzo się cieszę i oczywiście zapraszamy :loveu:
  2. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kurdę, nikt jeszcze nigdy nie pofatygował się aby tak "rozłożyć na czynniki pierwsze" mojej wypowiedzi a do tego jeszcze do każdej kwestii się ustosunkować :oops::oops: Moje czytanie w każdej wolnej chwili znaczyło, że czytałam w wolnej więc z niczym mi nie kolidowało :cool3: (mus pisania pracy mgr się nie liczy :evil_lol: ) Do swoich zdjęć proszę się nie przyczepiać, ani tym bardziej do psów swych własnych czarnych bo są świetne ;) Każde z własnych charakterem jak ludzie ;) jedno lubi biegać za piłka drugie kopać :razz: A co do zdjęć to u mnie zazwyczaj jest coś obcięte ;) Głowa albo łapy albo wogule na zdjęciu jest sam ogon :grin: Mój tez jest głuchy w momencie jak bardzo mi zależy aby natychmiast do mnie przyszedł głuchnie... :shake: Co do ilości zwierzat w domku zaszło małe nie zrozumienie mnie, chodziło mi raczej o ilość a nie rodzaj :) J zasadniczo wszystko zniosę ale węże mnie trochę przerażają (to pewnie przez zjadanie myszek... ŻYWYCH na moich oczach... :mad:) Chodziło mi o dużą liczbę zwierząt i rozkładanie czasu na zajęcie się wszystkimi. Jak wzięłam psa miałam rybki, które po miesiącu wylądowały u koleżanki gdyż całą uwagę na futrze skupiłam a akwarium zielone sie robiło. Może za szybko sie poddałam ale... akwarium było po to abym mogła zająć czymś ręce jak marzyłam o osobistym psie :) A strzyżenie i włos- czekam na rozwinięcie jeśli będzie "w typie" charakteru sznaucera :multi::multi::multi: M@d'a galerie również czytałam, ale dawno. Ostatnio nie rzuciło mi się w oczy aby był nowy post stąd stwierdzenie, że "Dawno nie czytało mi się czegoś tak dobrze " :eviltong: Nooo to teraz ja się trochę rozpisałam, aż się nie poznaję ;) Więc kończę ale najpierw proszę pogłaskać ode mnie Aresa, Balbinę i Mię (Miję? eee :???::???:) oraz Myszkę i hmmm co się robi Nimfą? E nasypac ziarna? A i Kociaki jeszcze :cool3: Pomruczeć do nich prosze ode mnie :loveu::loveu:
  3. Śliczny jest, i te oczy... Przejmujące do głębi. Ahhh oby ktoś go zabrał z stamtąd ;/
  4. Witam :) Musze przyznac, że w każdej wolnej chwili od dnia wczorajszego siedziałam i czytałam Twoją galerię :lol::lol: Przeczytałam, czas świetnie spożytkowałam i bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam :) Zdjęcia przednie, ale... ale historyjki bądź też dialogi do tych zdjęć to no naprawdę brak mi słów :roflt: A z takim posłusznym psem to trzeba kurde uważać co się chce bo się jeszcze spełnić może. szczerze podziwiam za zwierzyniec w domu, tak jak większej ilości psów zazdroszczę tak już do tego cała reszta trochę mię przeraża :crazyeye: Nie wiem jak to się stało ale zarejestrowałam tylko małą wzmiankę o włosiu i strzyżeniu, może jakoś źle strony przerzucałam, hmmm :???: W każdym razie ostrzegam/obiecuję, że już się mnię stąd nie pozbedziecie. Dawno nie czytało mi się czegoś tak dobrze :loveu::loveu: Pozdrawiam ;)
  5. [quote name='beataczl']moja dekl. tez aktualna - kaska wplacona zreszta...[/QUOTE] Moja tak samo, nie wycofywałam. :)
  6. Nie trzeba, nie trzeba ;) Właśnie czytam Twoją galerię :P na 23 stronie jestem ;) Ale jeszcze o strzyżeniu i włosie nie widziałam :)
  7. Czyli jednak z tym oficjalnym przeproszeniem to nie ona, tam chyba UK było, hmmm W każdym razie i dobrze heh
  8. Do obornika na szczęście się nie dobrał a bardzo lubi końskie koopy ;p Ale siano wyciągałam ;) słomę, ogólnie wszystko łącznie z rzepami i jakaś taka roslina tam rosła co się liście bardzo czepiały, miałam na wakacjach nowe hobby- wyciaganie z psa samej natury, hehe A jeśli chodzi o maszynkę, to nie zaczynają się kręcić?
  9. Witamy, witamy :p [quote name='jambi_'] i będę tu zaglądać!:razz:[/QUOTE] 3mam za słowo :lol: [quote name='jambi_'] niezły szok co? pierwsze strzyżenie to szok dla właściciela, bo nagle okazuje się że ma nowego psa i zawsze jest "jaki on malutki, jaki chudy" :evil_lol:[/QUOTE] Szok? Ja na zawał zeszłam prawie :evil_lol: Już pomijam fakt, że gdyby nie to, że się tak ucieszył na mój widok że skakał na mnie to w życiu! bym nie powiedziała, że to moje futro ;) I rzeczywiście malutki, chudziutki jak musiałam go przesunąć to się bałam, że go połamie hehe- kruszynka moja :loveu::loveu: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00532.jpg[/IMG] Po drugim trymowaniu :) Specjalnie jak najkrócej bo na wieś jechaliśmy do stajni:lol: Ale mi głupio było z takim eleganckim psem jechać do siana, słomy i obornika :eviltong: [/CENTER]
  10. O jakie informacje. Bardzo się ciesze, że sunia żyje. Może za bardzo się nie przemieści do czasu aż ją ktoś złapie. A jeśli nawet to chyba prościej wypatrzyć trzy psy niz jednego. 3mam kciuki mocno :)
  11. Nooo futerko, znajdź sie. Uczuliłam rodzinę z Rugiańskiej wychodź z ukrycia ehhh Cały!!
  12. Z dzisiejszego dnia - spanie na fotelu Aresa [IMG]http://i48.tinypic.com/34dhbue.jpg[/IMG] \genialne :lol::lol: Zazdroszczę czterech futer ;) I podziwiam ;) I zdjęcia super;) Ale Dawno wpisu nie było... A Psiaki na pewno urosły :cool3:
  13. [quote name='Natussiaa']śliczny jest :) ;)[/QUOTE] Dziekujemy :oops::oops: [quote name='Elka_Ka']No to ja też przylazłam:) Śliczniutki piesio:loveu: Ja, mimo że minęły już trzy lata ciągle nie mogę się zdecydować na nowego kudłacza:shake: Z jednej strony zazdroszcze innym psiarzom a z drugiej nie wyobrażam sobie innego psa niż był mój Kazan:placz: Więcej zdjęć poprosimy bo jest co oglądać:-)[/QUOTE] Może to źle zabrzmi ale Tazzmanowi jeszcze dużo brakuje do mojego Tamisia :-(:-(:-( Mocno przeżyłam jego chorobę i jego odejście. Jeszcze po dwóch miesiącach słyszałam jego specyficzny oddech oraz jak walił ogonem o łóżko :-( Zawsze miałam jak to się koleżanka śmiała "parcie na futro", po śmierci Tamiego jeździłam na drugi koniec miasta do niej żeby się z jej Spajkowskim pobawić i pomacać, nawet chomika koleżanki molestowałam :evil_lol::evil_lol: A z Tazzem całkiem przypadkiem, okazało się, że weterynarze do którego jeździłam z psem znajomego maja hodowle i akurat im się ostał jeden olbrzym niewystawowy i jest :cool3: Może też potrzebujesz takiego "wypadku przy pracy" i gdzieś się natkniesz na wybrana rasę :) Całkiem przypadkiem jak to było ze mną, rasa wybrana dawno ale "nie jeszcze nie czas" i się trafił. O i może zdjęcie dodam :P [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_1297.jpg[/IMG] A oto i wyżej wspomniany Spajkowski :P [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/13_28032010.jpg[/IMG] [/CENTER] Futro hehehe [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00226.jpg[/IMG] Droga z domku do nowego domu ;) [/CENTER]
  14. [quote name='Darianna']Nie rozumiem. Dlaczego miałabyś komukolwiek oddawać swojego psa?[/QUOTE] Z tego co pamiętam to x lat temu było, to Pan powiedział, że jest ładny. A potem zaproponował, że go zabierze :shake:
  15. [quote name='HelloKally']e pies się załatwia na kawałku czyjejś posesji, to już nie chodnik i sprzątać nie trzeba?[/QUOTE] Nie mój teren nie moja sprawa :P Jakieś4 lata temu, wychodziłam z moim staruszkiem jamnikiem kochanym na dwór to zawsze musiałam uważać na sąsiada z ulicy obok który był właścicielem pięknego białego boksera, który był tak agresywny, że głowa mała. Pan prowadzał go zawsze dumnie na długiej smyczy nie przejmując się nikim ani niczym. Zazwyczaj jak go widziałam na "mojej alejce" gdzie zawsze uskuteczniałyśmy z mama spacery z psem, to zmieniałam trase spaceru. Niestety kiedyś miałam ta wątpliwa nieprzyjemność, że musiałam się z nim minąć. Pan radośnie jeszcze bardziej poluzował smycz swojego pupila, a ten piesek ruszył na nas "radośnie" szczerząc zęby i powarkując... Tamiego mego pociągnęłam za siebie i z użyciem jednego niekulturalnego słowa powiedziałam Panu co o tym myślę. Pan był nierefolmowalny i do każdego małego psa na osiedlu doprowadzał swojego, ehhh. Właśnie wtedy w mojej głowie urodził się plan, że następny pies będzie z dużej rasy (mam sznupa olbrzyma w tej chwili). Inny pan z koleji kiedys chciał abym mu oddała rzeczonego jamnika a jak grzecznie odmówiłam to zagroził, że jego doberman mi go zje :angryy: Ludzie są super ehhh
  16. [quote name='karola&gacek'] Ps. Wiecie, że Heyah pomaga zwierzakom? "za każdego nowego Fana Heyah daje 1zł na schronisko!"[/QUOTE] Wiecie :cool3: Nawet chyba gdzies tutaj się pojawiła informacja o tym :)
  17. [quote name='Katarama']Witamy witamy :D Jesteśmy pierwsi <jupi>[/QUOTE] I jedyni :shake:
  18. [quote name='Osa']Zgadzam się zupełnie. Schronisko i smycz to nie jest atrybut walki z komarami...[/QUOTE] W 100 % popieram.
  19. No wracaj już do ludzi chcących pomóc... Migusiem
  20. Z czasem na szczęscie było lepiej :p Znów zrobił się czarny jak troszkę odrósł [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0346.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0361.jpg[/IMG] [LEFT]Aż zrobił się całkiem misiek :multi::multi::multi: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00466.jpg[/IMG] [LEFT]I teraz już tak będzie przez mam nadzieje chociaż 50 lat :cool1::cool1:. Tazzman w tej chwili ma skończone 10 miesięcy a właściwie zaraz będzie już 11 (jak ten czas leci :crazyeye: ) I na chwilę obecną rozsadza go energia gdyż jest po kastracji i ma ograniczony ruch :oops:. Więc tak podsumowując- Witamy serdecznie Ja i Tazmman futro me :lol: [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  21. Dziś nadszedł ten dzień, w którym mój Sznaucer Olbrzym Tazzman doczekał się swego foto bloga... Ale po kolei :cool3: 06 października 2009 roku w pewnej hodowli sznaucerów olbrzymów rozpoczął się poród. Na świat przychodziły piękne szczeniaczki po jakże czarnych i dostojnych rodzicach :cool3: Niestety okazało się, że jeden z nich urodził się z tyłozgryzem. Nic mu to nie przeszkadzało, żył sobie spokojnie żegnał się z rodzeństwem, którzy odjeżdżali z bardzo miłymi ludźmi gdzieś. Został tylko on i mamusia (która jak się później dowiedziałam juz miała go powoli dość- i muszę przyznac, że chwilowo jej się nie dziwię :evil_lol:) I tak w wieku prawie miesięcy 3 i pół do lecznicy właścicieli jego rodziców zawitała pewna osoba, której jego niemożność występowania nie była do niczego potrzebna :lol: I Tak oto został Czarną Cholerą swojej Pańci :p A ja osobiście doczekałam się mojego własnego, osobistego futra ponad półtora roku po odejściu mojego poprzedniego krótkiego futra za TM... [CENTER]Tak wyglądał Tazzman: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00231.jpg[/IMG] No i jak się tutaj w nim nie zakochać? :multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00246.jpg[/IMG] To moje oko ;) [LEFT] Z czasem (wiele włosów z głowy wyrwanych samej sobie) Tazz coraz bardziej rósł, a co za tym idzie jako sznaucer również zarastał: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/02_28032010.jpg[/IMG] I Trzeba było jechać na trymowanie. Ahhh jakież było moje zdziwienie, kiedy nagle zamiast mojego futra skakał na mnie jakiś srebrny i w dodatku chudy jak nie wiem co brodacz :evil_lol::evil_lol: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00331.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  22. Mnie też. Złapało za serce strasznie... Powinno być jakieś ostrzeżenie żeby nic w rękach akurat nie trzymać ehh. Jak człowiek dalej będzie się tak "rowijał" to niedługo jak się ludziom bliźnieta urodzą to jednego też zabijać będą. jedno powiem: to piszczenie to do teraz mam w głowie i obawiam się, że szybko się go nie pozbędę. Z drugiej strony to chyba jednak jest patologia. Skoro młoda osoba i to do tego dziewczyna jest w stanie zrobic cos takiego to to normalne nie jest. Tj To ogólnie normalne nie jest ale w tym wydaniu podwójnie nienormalne. I Jeszcze to nakręcili. Co za... nie znam na dobra sprawę słowa które w pełni by nazwało to bestialstwo, ani słowa jakim można by dosadnie określić osobę o takim zachowaniu.
  23. Niech ja łapki poprowadzą do zorientowanych w sytuacji ludzi ehhhh
  24. Za Hożą są działki dwa przystanki autobusem bodajże, może tam zawędrował... są tam może ogłoszenia jakieś?
×
×
  • Create New...