Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Twoje zdjęcia to cudo!!
  2. Ooo ilez zdjęciów ;) Ależ on ładnie pozuje :)
  3. Malawaszko, czy te moje zdeklarowane 20 złoty już mam przelać?
  4. [quote name='eria']mnie się podoba !!! Fajny pomysł dla niewystawowego sznupa!! :)[/QUOTE] Mi tak samo ;)
  5. A ja przyszłam po pierwsze z: - widziałam ostatnio pieska kolorystycznie jak Foxi... Ale głowe miał sznupa ja niewiem w sumie rano było dość, ale ja nieiwem czy czarno brązowe wszystko a czarna sznaucerowata głowa... :) - poogladąć foty :D Bardzo mi przykro z powodu Soni... Zdjęcia jak zwykle cuuuuuuuuuudo, a zakres obowiazków imponujący ;) EDIT: P.S zdjęcia Tazza są :oops:
  6. [CENTER]Mój długi pysior :) [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4910/dsc00758g.jpg[/IMG] Żeby nie było to wcale nie spał :) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7817/dsc00771lz.jpg[/IMG] Poza tym u nas nawet dobrze. Każda niesubordynacja w stopniu niedopuszczalna powoli (do celu mam nadzieję) jest "tępiona". Chwilowo nie narzekamy obydwoje, hmmm a no i zmieniliśmy karmę:) Pozdrawiam i postaram się byc w miarę systematyczna bardziej ;) I dziękuje za popędzanie mnie :loveu::loveu: [/CENTER]
  7. Obiecane zdjęcia, proszę bardzo :) [CENTER]Szczyt schodów i Pan i Władca:cool3: [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6569/dsc00751l.jpg[/IMG] Zielona Kosteczka :loveu: [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5099/dsc00753n.jpg[/IMG] Rozwiana Grzyweczka :loveu::loveu: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3814/dsc00754n.jpg[/IMG] Na łózku mordeczka: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6136/dsc00755pc.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9702/dsc00756g.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. [quote name='jambi_'] tu jest link: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/119632-*FPR-ZwP*-Szansa*-z-Kr%C4%99%C5%BCla-MA-DOM[/URL] historia Szansy I Agmarek rozpoczyna się gdzieś koło 40 strony ;) [/QUOTE] Dziekuję :)
  9. Ależ fajnie, że są zdjęcia i świadomość, że jest wszystko w porządku ;) Z niecierpliwoscią czekam na aktualne zdjęcia ;)
  10. zdjęcia jutro ;) krótkiej brody i dużego nochala :) I wiem, że biegam po obcych ale jakoś na moją czasu mi brak. A bunt powoli powoli opanowywany :) (tfu tfu:))
  11. [quote name='Tekla64'] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/534/55da627f1d05090cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [/QUOTE] Alez Ci Sznup wyrósł:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przerósł normalnie Daniela :cool3::cool3:
  12. Ahhh chwilkę mnie nie było a tutaj taka dyskusja rozgorzała ;) Sznupy, Szpuny Sznupienie ahhh ja być niedoświadczona ale już się troche zorientowałam jak to Szpuny Szpuną, czy tez Sznupy sznupią i Sznauce (hmm pisownia??) Sznauce ;) ahhh Na wybiegu tak mi na Tazza wołaja :P A szansa dana Szansie... czy ja moge linka? Bo jakoś nie wyłapałam... :(
  13. [quote name='weszka']Jak na pierwszym treningu zaczęliście od skakania przeszkód strefowych i ćwiczenia stref to nie dziwota że się zniechęciłaś :roll: Dobrze, że pies nie zrobił sobie krzywdy :roll: Strefówki to najtrudniejsza sprawa i nikt przy zdrowych zmysłach tym nie rozpoczyna nauki :crazyeye: To wychodzi w trakcie, a i trzeba mieć dobrą metodę. A najlepsze, że przeważnie zaczyna się od ćwiczenia bez przeszkód :razz:[/QUOTE] Nie nie. Chyba źle się wyraziłam. Ja właśnie spędziłam godzine naprowadzając go aby tymi łapami był inaczej, ale przeskakiwał może 4 razy po 3 przeszkody wysokości hmmm 15 cm? może 20. A z tej przewalajacej się deski spadł mi na wybiegu bo wbiegł i jak to gruchneło o ziemię to się wystraszył i spadł...
  14. No to smacznego :)
  15. Hehhe ;) Ale fajnie ;) Ja z Tazzem byłam na jednym treningu ale szczerze to sie trochę zniechęciłam tym naprowadzeniem go aby przednimi łapami był na innym podłożu niż tylnymi :) a pozatym boi sie tej hmmm przewalającej się deski po przebiegnięciu :P Ale fajnie sie patrzyło, pozdrawiam ;)
  16. Ahhh spóźniłam się :( Ale juz nadrabiam: Eszystkiego najlepsiejeszego: Najlepsiejszych państwa, kosteczek żarełka mizianek spacerów i wogule wszystkiego :) A za pokaz 3mamy kciuki ;)
  17. Właśnie, co tam? :)
  18. Heheheh, Feluś świetny :)
  19. Ahhhh ja chcem tam gdzie Ty byłaś :)
  20. [quote name='jambi_']no to ja sobie tak myślę, że psy są znacznie doskonalsze pod tym względem niż my - ludzie; "dojście do formy" po poważnych operacjach zajmuje im znacznie mniej czasu, i nie rozczulają się tak nad sobą jak my ;) ja po podobnej, i znacznie krótszej interwencji medycznej dochodziłam do siebie 2 tygodnie...[/QUOTE] I tutaj muszę się zgodzić ;) Tazz po kastracji biegał skakał a ja ręce załamywałam, że kurde przecież on nie może... a poprzednik Tazza z koleji jak mu sie kregi szyjne przesuneły i miał praktycznie nie mieć ruchu to na łóżko wskakiwał i stójke robił, wrrr Miziamy, miziamy ;)
  21. Ło matulu odetchnęłam! Strasznie się cieszę, czytałam z coraz większym uczuciem niepokoju i proszę. Ale dobrze, że poszło dobrze. Ciesze się bardzo i kciuka potrzymam aby szybko wróciła po pełni sił. I prosze głaski głaski dla wszystkich :)
  22. Dziękuję za dane, przelew już poszedł ;) A ja przy okazji podniosę futrzaka :)
  23. Ja mogę tak skromnie 10 złotych dorzucić :oops::oops: w tej chwili więcej nie mam:oops: Ale ufam, że dyszka tez dobrze :roll: Tylko poproszę numer konta i dane do przelewu to zrobię jutro ;)
×
×
  • Create New...