-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='weszka'] [URL]http://img819.imageshack.us/img819/8226/dsc0620p.jpg[/URL][/QUOTE] A grzyweczka zaczesana na oczko;) Tak jak u Tazza ale on ma na drugie oko :) Ahhhh szczeniaczki sa cudne, urocze i Ahhhh, ale u kogoś jak to doszłam ostatnio do wniosku :evil_lol: O dzieciach zresztą się przyznam bez bicia też tak sądzę, przynajmniej na następne 4 lata :razz:
-
[quote name='eria'][URL]http://images8.fotosik.pl/610/3e9875915a7b4a42.jpg[/URL] ta fotka to Ci wyszła!!! :loveu::loveu::loveu: i pod względem kadru i kolorów i światła .... tylko ucho Ci nie wyszło :evil_lol:[/QUOTE] Heheheh, ja wiem, że ja sie nie znam ale jak na moje to ono właśnie wyszło, zamiast wejść :D Edycja szwankuje przepraszam.
-
[quote name='Tekla64'] [url]http://images8.fotosik.pl/606/a43e0260dcdfe764.jpg[/url] [/QUOTE] Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh *koniec mego bardzo konstruktywnego komentarza* Głasku głasku
-
Ahhh koniorki ;) bociany mnie zabiły ;D A co do domieszek ras to mnie już chyba nic nie zdziwi. Jakis czas temu widziałam sznaucery olbrzymki szczeniaki po rodowodowej mamie i jakimś kundelku (zresztą nie ukrywali tego "hodowcy"- ponoć sprawdzony tatuś :shake::shake:) a opis rasy brzmiał:- "rosną duże, mają brody"KROPKA.I druga częśc miotu po ojcu dalmatyńczyku, polecana do domu z małymi dziecmi...:shake::shake: Do dziś żałuję, że sobie screena nie zrobiłam :diabloti: Pozdrawiam :)
-
[quote name='Fides79'] a jak stwierdza, że za długo "siedzę" na Dogo, robi tak :evil_lol:: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3413/p1040295.jpg[/IMG][/QUOTE] Tazz też robi tak;) Tj prawie tak bo w jego wydaniu wygląda to tak, że kładzie mi łeb na klatce piersiowej i zagląda głęboko w oczy :D
-
Ah ciesze się, że juz wiadomo co i jak;) A co do opowieści to miałam ciarki...
-
Ja też chora od soboty się wykluwało a wczoraj u lekarza stwierdzono Ostre zapalenie zatok. I siedze w domu heh a Tazz wżera wielkaaaaaaaą kość ;)
-
Hheheheh dobre :evillaug:
-
Ahhh jakie dobre wiadomości ;)
-
[quote name='Tekla64'] ja za geleboko w las sie nie zapuszczam bo sie boje[/QUOTE] Dzików czy tak ogólnie? W szczecinie na wybieg wieczorową późną porą strach łazić bo dziki szaleją naokoło a i na wybieg sie gramolą... Ogrodzenia psują :)
-
Hhehe jaka wiewióra fajna ;) I sznupek ;) Ogólnie pieknie zrobiony budynek ;)
-
Ahhh ;) Zdjęcia ;) Fajnykolor ubranka ;) Drapanko od nas też ;)
-
[quote name='weszka']i to by było na tyle [url]http://img225.imageshack.us/img225/8409/dsc0538t.jpg[/url][/QUOTE] Ale fajna obroża ;) A Tazz kładzie się jak Furla ale tylko jedną łapą na zmianę :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Hehehe świetne zdjęcia ;) Mina Erisa przy wpadce Młodego BOSKA :D I Taki fajny cierpliwy jest :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hahhaha ;) Mi się zazwyczaj nie udaje nawet jednego psa ustawić do zdjęcia ;) Na 1 zdjęcie gdzie widac głowę przypada jakies 6-9 zdjęć bez głowy, rozmazane albo wogule bez psa bo nagle sobie gdzies pójdzie... :) Więc podziwiam i tak ;D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dziękujemy za odwiedziny:0 Postaram się zdjęcia wiecęj a może i częściej :P Już się nie moge doczekac aż zarośnie chociaż teraz już znośnie jest :D A główke ma długa i chudziutką czekam az pójdzie w bok choć trochę ;) -
Jeszcze na jeże trzeba uważać i na takie piszczące zabawki gumowe w ogóle. Zabawa tylko przy człowieku a ja sama kiedys nawet nie zauważyłam, że Tazz rozpracował wielką gumową piszczącą szynkę. Wyszło tyłem i wymiotował heh A poza tym pozdrawiamy :)
-
Sto lat :) Tysiąc kości, posłanek, patyczków i ahhh wszystkiego ;)) I głasku głasku i miziu miziu i przytulanko;) A zdjęcia cud miód ;) Pozdrawiamy ;)