-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Moje Tazziki... [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9066/dsc00254kf.jpg[/IMG] Zdjęcie z oj dawno z samego początku naszej znajomości;) Haaa znalazłam zimowe z zeszłej zimy:0Tj tegorocznej ale z zeszłej:) [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2348/dsc00265lx.jpg[/IMG] I wspomniany już wczesniej Spajkowski ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzior poznał dziś 3 w swym życiu innego przedstawiciela swej rasy ;) Ari hmm Armi hmmm w każdym razie osmiolatek wielkiiiiiii Myslałam ze to CTR :0 Był wielkiiiiiiiiiiii naprawdę normalnie byłam w szoku WIELKIIIIIIIII ahh normalnie monotematyczna się robie ale ja nigdy takiego wielkiego sznupa nie widziałam naprawde! A jak biegł na mnie to mi słabo się zrobiło hehe :) Aparatu niesttey nie wziełam ale jutro postaram się to nadrobić;) Ale dziś m istrasnzie zimno cały dzien i nie mogłam się zdobyć na zdjecie rękawiczek :)PoooZdrawiamy ;) Edit. poznał w sensie ze się bawił;) -
Nieeeeeeeeeeech żyje żyje nam a kto z nami nie wypije niech przed kompem zaśnie :evil_lol::evil_lol:
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czy ja mogę również numer i dane do przelewu? Moge wspomóc niestety tylko dyszką :oops: -
[quote name='jambi_']:grin:ach Dona spryciula :lol: mam nadzieje, że biedny Gustaw przeżył bez szwanku to olbrzymie natarcie ;) [/QUOTE] popieram! :) Ah to białe szaleństwo Tazz dziś na wybiegu wariował chwile ale potem mu w łapy snieg powłaził a ja zamarzłam (zapomniałam dodatkowych skarpet ubrać:() I wrócilismy do domu heh. Pozdrawiam ;)
-
Wazeliną? A moge poprosić jakieś szczegóły? Jak duzo od razu przed wyjściem? A miedzy paluszki też?
-
Aaaa setna strona ;) No to zdrowie:) :drink1:
-
Tazz dziś tez wyglądać tak będzie jak na wybieg się dostanę cudem jakiś. Chyba nogami polezę...
-
Ahh Szczecin tez zasypało. Ja juz po spacerze i po póltora godz. odśnieżaniu Masakra ahhh jak dobrze, że wczoraj kupiłam rekawiczki :D
-
Aaaaa impreza?:) Wszystkiego co w życiu najlepsze życzę ja Ci :D
-
A to na pewno ze sie ucieszy:) On sie w ogóle ze wszystkiego cieszy:D
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
Saththa replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ahhh strasznie się cieszę :);D -
[quote name='ariss']zima i do Was dojdzie, u nas po odśnieżaniu bandy są po pas;)[/QUOTE] Zgadzam się oczywiście. Chociaż wcale mi do niego nie spieszno ehh Edit: Łooo zdjęcia super :) biedne na takiej małej kanapce w 3 psy:)
-
[quote name='klaudusia0219']będzie zima ...:)[/QUOTE] Raczej już jest;)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może chwilowy brak wieści to dobra wieść ehh a może i nie. Czekam i ja :) -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]- Wszyscy trzej zostali oskarżeni o działanie ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2 - informuje Józef Palenik, prokurator rejonowy w Nowym Targu. [/QUOTE] Do dwóch lat pewnie w zawiasach dostaną. Ahh gdyby zaostrzyli to poslkie prawo nie tylko w tej kwesti wyszloby to nam na dobre... :( -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ahhh normalnie mi ulzyło. Strasznie się ciesze i postaram się wyskrobać jakiegoś małego zaskurniaczka dla Leonka. Dzięki Wam dobrzy ludzie! -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I ja też, myslę o Tobie piesku. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To za domek na święta tez 3mam. ;) -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
3mam kciuki za noc i za jutrzejsza trase i wyczekuje dobrych wieści;) -
Im wiecej sniegowych zdjęć dodajecie tym bardziej jestem przerazona tym co mnie czeka heh;) W szczecinie nie ma sniegu nadal, jezcze :(
-
[quote name='jambi_'] Aron zawsze tak wyglądał pod koniec zimy, ostatni raz strzyzony w okolicach października, na zimę zarastał, więc pod koniec lutego wyglądał jak owca; raz tylko ciachnęłam go w lutym... skończylo się zapaleniem płuc [COLOR=Navy]Zamierzam tak samo. Tazz osttanio pod koniec pażdziernika był u fryza i całą zime zarastać będzie :)[/COLOR] Aron :) dla niego śniegu było po klate, dla małych po czubek nosa - dosłownie, dla ludzia - po kolana ;) [/QUOTE] [COLOR=Navy]Na nastepnej stronie po zdjęciach się zorientowałam, że Aron ;)[/COLOR]
-
Ahhh z tymi psiurami. Piękne zdjęcia no ale jak ma sie takich modeli to co się dziwic :) :calus:
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
Saththa replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ja dołożę swoje...