Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Moje Tazziki... [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9066/dsc00254kf.jpg[/IMG] Zdjęcie z oj dawno z samego początku naszej znajomości;) Haaa znalazłam zimowe z zeszłej zimy:0Tj tegorocznej ale z zeszłej:) [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2348/dsc00265lx.jpg[/IMG] I wspomniany już wczesniej Spajkowski ;)
  2. Tazzior poznał dziś 3 w swym życiu innego przedstawiciela swej rasy ;) Ari hmm Armi hmmm w każdym razie osmiolatek wielkiiiiiii Myslałam ze to CTR :0 Był wielkiiiiiiiiiiii naprawdę normalnie byłam w szoku WIELKIIIIIIIII ahh normalnie monotematyczna się robie ale ja nigdy takiego wielkiego sznupa nie widziałam naprawde! A jak biegł na mnie to mi słabo się zrobiło hehe :) Aparatu niesttey nie wziełam ale jutro postaram się to nadrobić;) Ale dziś m istrasnzie zimno cały dzien i nie mogłam się zdobyć na zdjecie rękawiczek :)PoooZdrawiamy ;) Edit. poznał w sensie ze się bawił;)
  3. Nieeeeeeeeeeech żyje żyje nam a kto z nami nie wypije niech przed kompem zaśnie :evil_lol::evil_lol:
  4. Czy ja mogę również numer i dane do przelewu? Moge wspomóc niestety tylko dyszką :oops:
  5. [quote name='jambi_']:grin:ach Dona spryciula :lol: mam nadzieje, że biedny Gustaw przeżył bez szwanku to olbrzymie natarcie ;) [/QUOTE] popieram! :) Ah to białe szaleństwo Tazz dziś na wybiegu wariował chwile ale potem mu w łapy snieg powłaził a ja zamarzłam (zapomniałam dodatkowych skarpet ubrać:() I wrócilismy do domu heh. Pozdrawiam ;)
  6. Wazeliną? A moge poprosić jakieś szczegóły? Jak duzo od razu przed wyjściem? A miedzy paluszki też?
  7. Aaaa setna strona ;) No to zdrowie:) :drink1:
  8. Tazz dziś tez wyglądać tak będzie jak na wybieg się dostanę cudem jakiś. Chyba nogami polezę...
  9. Ahh Szczecin tez zasypało. Ja juz po spacerze i po póltora godz. odśnieżaniu Masakra ahhh jak dobrze, że wczoraj kupiłam rekawiczki :D
  10. Aaaaa impreza?:) Wszystkiego co w życiu najlepsze życzę ja Ci :D
  11. A to na pewno ze sie ucieszy:) On sie w ogóle ze wszystkiego cieszy:D
  12. Ahhh strasznie się cieszę :);D
  13. [quote name='ariss']zima i do Was dojdzie, u nas po odśnieżaniu bandy są po pas;)[/QUOTE] Zgadzam się oczywiście. Chociaż wcale mi do niego nie spieszno ehh Edit: Łooo zdjęcia super :) biedne na takiej małej kanapce w 3 psy:)
  14. [quote name='klaudusia0219']będzie zima ...:)[/QUOTE] Raczej już jest;)
  15. Może chwilowy brak wieści to dobra wieść ehh a może i nie. Czekam i ja :)
  16. [QUOTE]- Wszyscy trzej zostali oskarżeni o działanie ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2 - informuje Józef Palenik, prokurator rejonowy w Nowym Targu. [/QUOTE] Do dwóch lat pewnie w zawiasach dostaną. Ahh gdyby zaostrzyli to poslkie prawo nie tylko w tej kwesti wyszloby to nam na dobre... :(
  17. Ahhh normalnie mi ulzyło. Strasznie się ciesze i postaram się wyskrobać jakiegoś małego zaskurniaczka dla Leonka. Dzięki Wam dobrzy ludzie!
  18. I ja też, myslę o Tobie piesku.
  19. To za domek na święta tez 3mam. ;)
  20. 3mam kciuki za noc i za jutrzejsza trase i wyczekuje dobrych wieści;)
  21. Im wiecej sniegowych zdjęć dodajecie tym bardziej jestem przerazona tym co mnie czeka heh;) W szczecinie nie ma sniegu nadal, jezcze :(
  22. [quote name='jambi_'] Aron zawsze tak wyglądał pod koniec zimy, ostatni raz strzyzony w okolicach października, na zimę zarastał, więc pod koniec lutego wyglądał jak owca; raz tylko ciachnęłam go w lutym... skończylo się zapaleniem płuc [COLOR=Navy]Zamierzam tak samo. Tazz osttanio pod koniec pażdziernika był u fryza i całą zime zarastać będzie :)[/COLOR] Aron :) dla niego śniegu było po klate, dla małych po czubek nosa - dosłownie, dla ludzia - po kolana ;) [/QUOTE] [COLOR=Navy]Na nastepnej stronie po zdjęciach się zorientowałam, że Aron ;)[/COLOR]
  23. Ahhh z tymi psiurami. Piękne zdjęcia no ale jak ma sie takich modeli to co się dziwic :) :calus:
×
×
  • Create New...