Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Kama & Diana'] Przepraszam, ale ten durny aparat zamarzł mi i nie chciał się włączyć goowno jedno! Jestem taka wściekła, bo konie które nas ciągnęły przepiękne! Czas chyba zainwestować w po żądny sprzęt, na urodziny poproszę :p czyli dopiero w październiku, szkoda, że na święta nie poprosiłam :([/QUOTE] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :(
  2. Ha nowa część:) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1020273.jpg[/url] No to kro dotknie językiem nosa?:D
  3. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1020261.jpg[/url] Jaka urocza ciapa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [URL]http://img153.imageshack.us/img153/5876/dsc1438q.jpg[/URL] Boszzzzzz jakie piekne niebo! Jak namalowane :) Sliczne :) EDIT bo o psach nic nie napisałam, o ja niedobra :D [url]http://img809.imageshack.us/i/dsc1439v.jpg/[/url] Fajnie sie patrzy jak się w biegu łapki ukladaja;)
  5. hehehe ukłon to podręcznikowa pozycja zapraszająca do zabawy:) Fajne zdjęcia ;) A ile sztuczek;) A codo hopków to trza sobie przecie jakos radzić;)
  6. Dopiero w zeszłym roku zrobiło się głośno o tym. Ogólnie masakra! Ale w sumie co się dziwić;/ Jakbym miała do wyboru głodowac albo zjeść upolowana kaczkę to pewnie bym się nie zastanawiała;/
  7. Obrazek się wstawiał ale niepodlinkowany:) Próbuj dalej;) 3mam kciukasy EDIT ja 3h siedziałam jak ju,ż Ci pisałam i nic mi to nie dało ehhh
  8. A wiesz, że na zaś nie działa :D
  9. A ja czekam na zdjęcia z kuligu;)
  10. [url]http://i55.tinypic.com/t65fkx.jpg[/url] Hehe jaki rządek;) KUrde nie jestem w stanie Tazza do 1 zdjecia ustawic a co dopiero taka gromadke:D
  11. Super ze sa wiesci;) A zdjecia nie uciena;)
  12. U mnie w mieście tez takie wielkie zloty kaczek były:) Ale w zeszłym roku stadko zostało pomniejszone przez bezdomnych. Odławiali je i zjadali:crazyeye::crazyeye: Ja nie chcem wiedziec ile w takich dzikich kaczkach jest pasozytów i ilu z nich przepłąciło to zrdowiem... Ale pewnie w tym roku tak samo jest ehh
  13. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1020254.jpg[/url] O Matko :D
  14. A kiedy beda nowe foty??:) Ja sie domagam;)
  15. [quote name='jambi'] [B]saththa[/B] - to ja może zawczasu uprzedze, że znów biorę urlop... hihihi... czwartek z racji że święto, a piątek z racji że... piątek :p [/QUOTE] Dziękuje zanotowałam i juz martwić się nie będę;) A futrzasto-czarno-kubraczkowy klan super;)
  16. [quote name='eria']nie no ostatnie powalające!! [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0735.jpg[/url] ja chcę oczka Tazzika!!! Bo po tych fotkach to wnioskuje że ich nie ma ? :D[/QUOTE] Ma ale zarosnięte :)wiecznie te włochy jak mu rosną to mu zasłaniaja oczka ehhh a ja potrzebuje pomocy aby mu to wyciąć:) [quote name='klaudusia0219']fajne fotuchny ;-) a dorosły w sensie, że już taki "pełnowymiarowy" :P bo wim jak z moim w głowce jeszcze echo :D[/QUOTE] Oj dużeeeee Echo :) [quote name='jambi']ale ogrom pieknych zdjęć! dawno mnie tu nie było... w sumie to dawno mnie nigdzie nie było :megagrin: ... to przez ten urlop... :hmmmm: musze chyba rzadziej chodzić na wolne... a Tazio to ta piękna obróżkę dostał od Mikołaja?[/QUOTE] Ja proponuje na wolne chodzić częściej tylko aby dostęp do internetu mieć :cool3: [QUOTE]niunka04 [INDENT] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0520.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...o/DSCN0520.jpg[/URL] Hi hi ta zaśnieżona bródka jest najlepsza!!!:smile: [/INDENT] [/QUOTE] [QUOTE]Kama & Diana [INDENT] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Wybiegowosniegowo/DSCN0520.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...o/DSCN0520.jpg[/URL] jakie ma sopelki, śmieszny [/INDENT] [/QUOTE] Soplek mój :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Fides79']noooo to ostatnie najlepsiejsze :errrr::shiny:[/QUOTE] tak właśnie myślałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. łuuuu to nie fajnie
  19. A oto zdjęcie, które mnie powaliło:D [CENTER]I wcale jeszcze nie byłam mocno pijana :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0721.jpg[/IMG] Ha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Więcej zdjęciuf nie mam:) Pozdrawiamy;) [/CENTER]
  20. A oto i zdjęcia Tazzmanka z kolega i koleżanką w sylwestra;) [CENTER]Podano Michy;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0667.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0718.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0719.jpg[/IMG] Iii Odpoczynek:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0735.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0729.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. Numeru telefonu nie ma?
  22. [quote name='niunka04']my po raz pierwszy śliczny śliczny olbrzymek;)[/QUOTE] Witamy, witamy;) Zapraszamy częściej;)
  23. Kombinezon to ja bym chciała skomentowac jak moge:D Strasznie długo idzie :D
  24. [quote name='klaudusia0219']A mi się Tazzik podoba :loveu: taki męski i dorosły wyszedł :D śliczna obróżka ;-)[/QUOTE] Dziękujemy :) Ale z tą dorosłością to ja również bym nie rpzesadzała;) [quote name='Tekla64']loj z ta dorosloscia to jeszcze bym troche poczekala [B][COLOR=navy]A ja się tutaj po stokroć zgadzam :) [/COLOR][/B] hihihi jeszcze widac ze to dziamdziak, wyrosniety to fakt ale jeszcze sie pewnie dosc czesto potyka o wlasne lapska hihihi [B][COLOR=navy]Ciapa moja kochana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Osttanio tak się ucieszył, że mu pozwoliłam i zaprosiłam na kolanka, że mi rozorał buzię:-( Jak pacnął mnie łapa to aż mi sie gorzej zrobiło:shake::shake:[/COLOR][/B] ale fakt rozwija nam sie chlopaczek i to piknie no i drodka coraz mocniej widoczna!!!! [B][COLOR=navy]W porównaniu z tym co było po obcieciu to teraz już masakra :cool3: Tylko krzywa strasznie, różnej długości ale się poczeka i się zrobi ładnie, a tymczasem dbam i rozczesuję:cool3::cool3:[/COLOR][/B] no ze piekny jest to juz dawno ci to mowilam!!!! i mam wiecznie powtarzac?hihihi no slicznego chlopaka masz!!!! [COLOR=navy][B]Dziękuję :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR]:eviltong::eviltong: a Tzetowi sie nie dziw ze nie chce[ ja swego sie nawet nie pytalam hihihi ale jego czesto u nas tyz nie widac hihih] moze i twoj sie kiedys oswoi. [B][COLOR=navy]TZ jest oporny i on chce zachowac anonimowość. Zadne NK i zadne FB ze zdjęciami jego nie ma;)[/COLOR][/B] no i co wyszlo u fachowaca? bedziecie cwiczyc , wiem wiem ze nie od razu i natychmiast, ale za jakis czas chyba dobrze by bylo by na nastepne fajerwerki juz mu latwiej bylo?! gadaj co i jak ustalilas Gadam już już. A więc w sumie nie ma co gadac bo na szkolenie nie dojechałam :mdleje:Poszłam spać po 5 i ni cholery nie dało rady wstac rano ehhh [/QUOTE] A właśnie wróciłąm z wybiegu i apropo fajerwerek to nam się nie bardzo udał udał wybieg bo gdzies w pobliżu cały czas strzelali...:-(:-( I po 40 minutach się zawinełam do domu bo doszłam do wniosku, że bez sensu bo Tazz juz taki zestresowany, że się pokłócił w pewnym momencie z labem heh Ale starał się uwage odwracać smakami póki co;)
  25. [quote name='jambi'] a jutro idę na urlop; biore sobie wolne przed Świętami ;)[/QUOTE] No tak było uprzedzenie ;) Ale nikt nie uprzedzał, że na tak długo:) Aż się cofnełam i poszukałam :) I ja się osobiście rpzyznam (co jest tylko i wyłącznie moją winą), że ja zrozumiałm, że to taki jednodniowy urlop :) Ciapa ze mnie i tyle:oops::oops::oops::oops::oops:
×
×
  • Create New...