-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[LEFT]Jakimś cudem ostatnio postawiłam sobie za punkt honoru oko :lol: Na oczy nie mam szans przy tym stopniu zarośnięcia ale jedno dałam rade chyba:oops: [/LEFT] [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/oko/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/oko/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/oko/3.jpg[/IMG] Ogólnie Tazzior spi, tylko się obudził bo się z kanapy podniosłam i tak powstały zdjęcia :razz: [/CENTER] -
[URL="http://i51.tinypic.com/29ngn0m.jpg"]http://i51.tinypic.com/29ngn0m.jpg [/URL] Ahhhhhhh :loveu::loveu::loveu::loveu: jaki slodziak, a jak mu sie łapki rozczapierzyły:loveu::loveu::loveu: Ahhhhhhh :loveu::loveu::loveu: P.S bo ja wogole to sie przyszłam zapytac o coś :oops::oops: Bo byłam w "a może galeria" w pielegnacji itd... i Tam pisałas o "lustrze u sznupów"... i strasznie mnie to zaciekawiło, a nie chcałam tam się wcinac i przyszłam sie pytac bezpośrednio u źródła :razz: Co to u licha jest?:eviltong:
- 21590 replies
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Nie pamiętam jakim cudem, ale trafiłam do sznupka olbrzymka :) 3mam kciuki za wyleczenie, odrosnięcie okiełznanie i szybki domek:) -
Ahhh [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1171102.jpg[/url] normalnie jak jesień :) Piesy sliczne Foxi jak zwykle śliczności :)
-
heheehe degazowki?:D Fajnie na zdjęciu wygladału:)
-
[quote name='klaudusia0219']na zapas... chociaż wiem, że tu się tak nie da :P [/QUOTE] Własnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ah ilez zdjęć :) Najpierw cisza cisza a teraz WoW :D Ale widze, że jest tak samo fotogeniczny jak Tazzior :P
-
Nooo ja też kciukasy bede zaciskać za wycieszenie po zabiegu jak najszybsze;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajne te nozyczki :D -
[quote name='weszka']W sumie to formalnie w rodowodzie Furla jest moją własnością :razz: W serduchu też ją traktuję jako swojego psa :loveu: Ogólnie wszystkie nasze psy są wspólnym dobrem rodzinnym :loveu: Tak więc Saththa nie musisz czuć się całkiem zmylona ;)[/QUOTE] Ha dziękuję już mi lepiej:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/CIMG1843.jpg[/url] ahh jaka perspektywa:) I nie to ze sie czepiam ale fotograf sie na chodniuku położyl?:) I jak dobrze sie doliczyłam to masz 10 zdjęc w jednym poscie. A max to 5 zdjęć. Maluch rośnie śliczny jest:) [QUOTE]niektóre poruszone, bo to diablisko nie usiedzi :shake:[/QUOTE] Mam to samo) Nawet jak ma zostan zakomendowane to łbem rzuci menda czarna :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi'] [B][COLOR=#000080]Tera Ty! :eviltong:[/COLOR][/B][/QUOTE] teraz to ja już nie umiem :) Ale jak mi powiesz jak:0 To odpowiem :D [quote name='Tekla64']a to ze on to wielki nochal to mysmy juz dawno mowily malo ze wielki nochal to jeszcze dlugokufy chlopak strasznie hihihi ale za to piekny a tak malo go tu!!! szczedzisz nam jego widoku hihihi a z oczamii to i ja mialam klopot z Dona i dopiero jak jej inaczej przycielam grzywe a do tego dosc bardzo mocno skrocilam to zaczelo byc widac jej oczy. kiedys mowilas ze masz problem by mu w kolo oczu ciac to ja ci powiem jak ja to robie, lapie mocno za brode z wasami gadam slicznie i okraglymi nozyczkami mozolnie co chwile cos tam wytne, degazowkami do kitu poprawie i najwazniejsze dla mnie ze oczy widac a ze nie jest wystawiana i szybko zarasta wiec nie mam az takich oporow przed eksperymentami i juz. moze ci sie przyda jakas podpowiedz ale ja mysle ze na kazdego psa trza swa metode wypracowac i uczyc go by te chwile byl spokojny i bez ruchu, nie nie zebym sie madrzyla ino sa momenty gdy ja wykorzystuje to ze Dona jest zmeczona i te male chwilki gdy jest w stanie wytrzymac bo tak ogolnie to ona ma wielkie problemy by spokojnie postac pobyc a nie mam nikogo kto by mi ja potryzmal czy podtrzymal wiec musze se radzic sposobami sama i calkiem mozliwe ze wcale nie dobrymi sposobami ale jakos se radzimy hihihi i czasem wygladamy tez bo na sie prawie uda !!! hihihi[/QUOTE] Ale to nie ejst xle, że ma długa kufe? :razz: eee co to degazowki? :cool3: Ja to sie boje ze Tazzowi oczy wydłubie:shake: -
[quote name='Tekla64'] im chyba nie chodzi o cierpliwosc ino o czujnosc:evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Czekamy :D
-
[quote name='Agmarek']Jambi uwielbiam czytać Twoje historie. Chcemy jeszcze! Chcemy jeszcze! :multi:[/QUOTE] Popieram :D Ta wzmianka o cierpliwości uśpiła mą czujność :) Nie spodziewałam się historyji juz :)
-
Oooo znalzł się kabelek?:>
-
[quote name='Kaja10014'] Był agresywny, skakał na nogi przez co nie mógł być wypuszczany. I to skakanie na nogi było powodem, bo brzmi to niegroźnie ale w rzeczywistości Fato był strasznie natrętny i całe nogi mieliśmy przez niego podrapane i pogryzione. Uznalismy, że tak będzie dla niego lepiej i żyje sobie teraz spokojnie kicając po domu i zajmując się tylko sobą ;) I taki jest ich urok :D Sopel jak tylko zobaczył, że wchodzę z maluchem na rękach do domu pobiegł chować zabawki :D[/QUOTE] O kurde... To rzeczywiście.. ja miałam jedno spotkanie krwiste z królikiem... kuzynka mi posadziła swojego na ramieniu... potem wygladałam jakby miała jakies spotkanie z wampirem :) wiec sie domyslam jak mogły wyglądac nogi yhh Hehhe no przeciez to jego zabawki:D
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ahhh zdjęcia :D To się chłopaki dogadali:) Ślicznie;) A ten snieg to przepraszam, stary? Czy śwież? -
Poznac poznamy po kolorze :D Ale ja chciałabym szczylka a nie podrostka :) Chociaż osttanio ciężko m ijakoś na szczylki patrzec...
-
[quote name='jambi']he he... zaraz Kinga przyjdzie i powie że faktycznie nie nosił ale juz nosi :evil_lol:[/QUOTE] Albo powie, że znowu wysmiewam :razz::razz::razz: Ale ja nie wyśmiewam naprawde ;)
-
[quote name='Doginka'] Ale to normalne, że samiec sika:roflt: Masz super cytat w podpisie;-)[/QUOTE] No ja wiem, że normalne :0 Ale robienie m uzdjęć w tym czaise... ja rozumiem ze mogło być nieświadomie... :D Ale to uż z premedytacja umieszczone na forum :D Hyhy A co do cytatu to dziekuje, tez mi sie strasznie podoba... zabił mnie prawdziwością.
- 21590 replies
-
[quote name='jambi']bo czytasz niedokładnie :eviltong: , Furla jest i była weszkowej siostry, a właściwie małego Kijka - weszkowego siostrzeńca ([B]"Czekałem na Ciebie całe życie"[/B] ja to będę zawsze pamiętać :evil_lol: ) [/QUOTE] [B]"Czekałem na Ciebie całe życie" [/B]to tez pamietam... nie wiem jak to się stało... :niewiem: chyba bannerek mnie zmylił:)
-
[quote name='jambi']a ja sobie tak myslę, że nawet jak Ci sie wydaje że go wyrzuciłaś to on sie znajdzie i zacznie działać :lol:[/QUOTE] Hhehehe no wiem :) Ale nie bede go szukac bo w życiu nie znajdę :0 Jak nie wyrzuciłam to kiedyś mi w rece wpadnie :) [quote name='Doginka']Proszę się nie zasłaniać wyrzuconym pendrivem:mad:[/QUOTE] Aj ja się nie zasłaniam :) Zresztą to stara historia i nie związana zupełnie z brakiem zdjęć tutaj:) A apropo... Halloooooooooo a jakies zdjęcia? Mały już pewnie duży a tutaj zdjęć brak... Zdjęcia poproszę:)
-
Witam i ja sie :) Jakie rośniete futerka :) I jaki skoczek :) ŚwietneNo wiesz co :) Gdzies jeszcze jak skakałm po stronach galeryji to natrafiłam na sikającego samca :D No wiesz co :evil_lol::evil_lol:Ómarłam :razz::razz: [quote name='Fides79']Wiewiórasty śliczny, a jak ładnie pozuje i jaki cierpliwy, pewnie przez te kilka dni ocieplenia wiosnę poczuł :lol:[/QUOTE] Jeszcze nie odtajał całkiem :D [URL]http://i52.tinypic.com/2e5qdcg.jpg[/URL] heh jaka słodka wiewióra :)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']hihihi no to sie kobitom głupio musiało zrobić :lol: a psy w rodzeniu własnych dzieci faktycznie nie przeszkadzają :p [COLOR=navy][B]Hie hie a o tym to ja nie mam pojęcia :D[/B][/COLOR] nasze szkolenie rozpoczynało się o godz. 8, trzeba było tam dojść - 5 km, jakieś pół godzinki drogi, więc z domu wychodziłam 7.20 - 7.30; jako że przed wyjściem wystarczyło tylko szybko sie umyć, ubrać i złapać jakąś kawkę wstawałam jakis kwadrans przed siódmą :) i tak każda sobote i niedziele :lol: [B][COLOR=navy]To rzeczywiście rano:) My na 9 mieliśmy przez pierwszy okres, zanim nie awansowaliśmy :cool3: Ale o tej 9 rano zimno było w cholere heh bo to styczen był i zima pełna geba masakra. Jakby bylo na 8 to chyba bym zamarzla.. :)[/COLOR][/B] no i to są swiete słowa :p - ja do życia bez psa też sie nie nadaje, odbija mi, głupieje :razz: [B][COLOR=navy]Zgadzam sie :) Ja już się rzucałam na każdego znanego/nieznanego psa/kota/królika/ chomika... bo jak to koleżanka mówiła miałam "niedobór Futerka"... :-([/COLOR][/B] co fakt to fakt :) wiecie ile ja osób poznałam dzięki moim psom? był taki czas, że "psiarze" stanowili 99 % moich znajomych, ten 1 % to były jakies wyjątki :lol: a ile kulturalnych rozmów sie przy okazji takich spotkań przeprowadziło, a wiecie, że nawet jedna prace dostałam dzięki swemu psiolubstwu? babce która przeprowadzała ze mną rozmowę kwalifikacyjna spodobało się że w hobby wpisałam kynologia :lol: okazało sie że ona miała ONke :) [B][COLOR=navy]heheh nigdy nie wiadomo chce i co może się "przydać":) Chociaż trzeba przyznać, że najlepiej i najwięcej tematów do rozmów mam na wybiegu z ludzmi, którzy tam przychodzą :)[/COLOR][/B] [/QUOTE] [quote name='Doginka']Ale super nochal:loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/dogo.jpg[/URL] Nie wiem, czy już tu byłam, czy nie, ale chyba nie bo przejrzałam wszystkie wątki i nie znalazłam żadnego swojego wpisu:oops: Ale teraz już będę zaglądać i podziwiać Taza:lol:[/QUOTE] Witamy serdecznie po raz pierwszy:) I zapraszam serdecznie do zaglądania;) A Tazza nos jest duży:) Nawet wet/hodowca i gromer w 1 to stwierdził:)