-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Albo karmnik dla ptaków odkryć może... :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kurcze jak tak wspomniałaś to ja normalnie zobacze jutro te przednie pachy... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No ale i tak czujesz :) Chyba, że zapominasz, że czułas to wtedy potem zes zaskoczona :D -
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
Ło matko uczysz się7,5h dziennie i Ci czasu nie starcza? W momencie takie wyczerpania fizycznego i psychicznego ja proponuje jeden dzien wolny heh- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Malawaszko bardzo mi przykro ze musiałas pożegnać przyjaciela [']- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Natula']jak cos to pytajcie, wystawiam od 4 lat wiec troszku wiem ;)[/QUOTE] Widzisz ja sie na tym kompletnie nie znam, nigdy tym sie nie interesowała, wiem ogólnie po co sa wystawy i ze sa potrzebne, terazdzięki Tobie znam kilka Fajnych zlepek literek i nawet na angielski sobie przetłumacze :D I tak naprawdę to nie wiem czego nie wiem :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']jak jest się po 'domowemu' to ok najgorzej jak się gdzieś idzie, a [B]później to zdziwienienie 'z kąd ja mam całe mokre i oślinione spodnie'[/B] :diabloti: ?[/QUOTE] No wiesz... Ja czuje jak mi mokro się robi jak Tazz atakuje mokra brodą :evil_lol::evil_lol: Z przebraniem tez czekam az do wyjscia coby przypadkiem nie trzeba bylo sie przebierac na ostatnia chwile :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']wzieły się skąd inąd :D mokra to jest najgorsze :shake:[/QUOTE] pewnie masz racje heh, Ja to już się przyzwyczaiłam, ze pójdzie sie napije a potem z broda na kolana do mnie ) Nawet go już nie gonie, tylko staram się zawczasu wytrzec mu brode jak slysze ze pje :) -
[quote name='klaudusia0219'] mnie najbardzie denerwuje ubieranie psów !!! :shake: wtedy to aż mnie trzepie .. a najgorsze jest też farbowanie psów w Pl rzadko się to widzi, ale na Animal Planet często pokazują takie rodzynki :([/QUOTE] Heh tutaj trzeba rozgraniczyc według mnie na ubieranie a przebieranie. Bo ja rozumiem, że przy -10 stopniach na dworzu niektórym rasom moze być zimno i jakaś derka czy "kubraczek" jest ok wg mnie. Ale z sukieneczek to nie mogę. Ogladałam kiedyś program gdzie pani opowiadała, ze widziała na wystawie Panią z wózkiem dziecięcym a w wozku suczka grzywacza chinskiego w sukience... Alejak już ta pani wyjeła gerbera i zaczeła lyzeczką karmić to padła heh A i widzę ,że moja niewiedza iporadnik Natuli się przyda nie tylko mnie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']jak ja kocham sznaucery :loveu: , a Tazzik taką kochaną ma mordke do tego :D[/QUOTE] hehhehe wiecznie mokra zapomniałaś dodać D A ja kurcze właśnie skończyłam z czesaniem psa i ejstem delikatnie mówiąc lekko zaniepokojona... :no-no-no: wyciełam mu 4 filce... dwa z przednich łap "od tyły" i dwa z brzucha... :eek2::eek2: Skąd one się wzieły do jasnej anielki?:-(:-( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Bo w towarzystwie brawie kuzyna i prawie kuzynki :D -
[quote name='deer_1987']takie ze jest biala plama a nie budynek :razz: juz lece :)[/QUOTE] Jak na moje to sięswieci ale niech Ci będzie :D
-
No to juz troszku wiem :D Dziekuje za wyjasnienia:)
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
I Ja czekam też z ciekawością :) -
[quote name='deer_1987'][IMG] [B]Wiem ze budynek przepalony ale chodzilo mi o niebo :razz:[/B] [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_2257ca52.jpg[/URL][/QUOTE] Ha już wiem co to znaczy przepalone cośtam :D [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_22430ee4.jpg[/URL] Kocham psie oczka ahhhh [SIZE=1]P.S dodałam zdjęcia z soboty :)[/SIZE]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Biegaaaamy dalej :Dog_run::Dog_run: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/7.jpg[/IMG] Spacerek... :ghost_2: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/12.jpg[/IMG] I szukanie wiatru w polu :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/2.jpg[/IMG] Zdjęcia - Martyna P., której bardzo dziekujemy tak za zdjęcia jak i za spacerek :) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Biegaamy :Dog_run::Dog_run: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/10.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/8.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[LEFT]A więc ze wszystkich zdjęc wybrałam dla Was 14. Na większości Tazza nie ma no i jest dużo ujęć z każdej strony bądź chyba serie bo ja to czasami różnicy nie widzę, więc oprucz już dodoanych 5 chyba zdjęć dodam 14 i to juz będzie wszystko z tamtego spaceru w sumie :) No to zaczynamy [CENTER]1. Ładnie sobie piesek czeka aż Pani sie ogarnie na samym poczatku spaceru, [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/3.jpg[/IMG] 2. Ale, ale nie ma tak dobrze jak obok znajomi przebiegają:diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/4.jpg[/IMG] 3. Ogon mu uciekał: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/1.jpg[/IMG] 4. Cos sie poruszyło w krzakach pewnie [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/5.jpg[/IMG] 5. Produkcja wykałaczek: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/11.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] -
[quote name='Natula']BIS czyli Best In Show to najlepsi z najlepszych i tam liczy się prawdziwe show ;) Jest sobie piesek, dostaje oc. doskonałą,lokate pierwsza CWC, w porównaniu wybieguje sobie Najlepszego Dorosłego Psa/Suke w Rasie (teraz to tyt. 'Zwycięzca') a potem w porównaniu z Juniorem, Weteranem i psem z przeciwnej płci wygrywa BOBa czyli zwyciestwo rasy ( best of breed) potem idzie sobie na BISy , najpierw BOG czyli best of group no i potem z best of group wybiera się tego naj naj ze wszystkich ras ;)[/QUOTE] Aaaaaaha, dziękuję :D A CWC to coż to?:) hmmm a ten BOB to jest jeden we wszystkich grupach wiekowych?:)
-
Hehhe może go zwabisz na jąkaś myszke czy coś :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Natula'] Saththa, wiem , czytałam :) w każdym bądź razie nie pozwól na to bo to przeciez cały urok naszych brodaczy :loveu:[/QUOTE] No to jak czytałaś, to wiesz, że już czeszemy i dbamy. I to, ze byłam po prostu nieświadoma trochę też wiesz:) Bo nie ma to jak czesać samą wierzchnią warstwę a pod spotem masakra heh -
Teklo:) Ja rozumiem. Ja niesttey jak chora jestemt o tazz siedzi ze mna na przykład wychodzmy tylko na chwile na siku i kuu. A w domu szał pepka, siad i leżeć już mnie się troszku znudziło i stąd pomysł. I jak napisałaś: [QUOTE]nie neguje ze to fajowo wyglada i ze pies sie uczy ale .... po co?[/QUOTE]To ja napisałam po co:) EDIT o kurcze a ten mój wczesniejszy post teraz się wrzucił a pisałam przed 16 :o
-
[quote name='Natula'] nauka róznych sztuczek jest dla mnie możliwością przebywania z psem, nagradzeniem go, zabawą z nim, to tylko umacnia więź z nim ;) nie wazny jest efekt końcowy tylko dobra zabawa [/QUOTE] Mam bardzo podobne zdanie :) [quote name='Natula'] nauka róznych sztuczek jest dla mnie możliwością przebywania z psem, nagradzeniem go, zabawą z nim, to tylko umacnia więź z nim ;) nie wazny jest efekt końcowy tylko dobra zabawa a krok hiszpański jest nie tylko elementem tańca, większość 'zawodowych' wygrywaczy BISów na wystawach porusza się krokiem hiszpańskim [/QUOTE] Szczerze to nie wiem co to BIS na wystawiach bo byłam tylko raz i szczerze bardziej buszowałam w sklepach niz na ringi patrzyłam :D
-
[quote name='jambi'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16330975#post16330975"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Hehhehe tak jakoś mi się złozyło :oops::oops: [B][COLOR=navy]no to pij śmiało więcej, bo ładnie Ci wychodzi :grins:[/COLOR][/B] [U] [COLOR=purple]Nie wiem co na to moja wątroba :roll:[/COLOR][/U] Apropo apierosów to ja tak mam jak coś robię i mi nie wychodzi... Jak MGRa tworzyłam to jarałam jak smok bo to juz inaczej sie nie da nazwać :smile: [B][COLOR=navy]kochana! jak ja prace pisałam eMGieeRską to praktycznie odżywiałam się tylko kawą i papierosami... :roll:, a rano jak sie wchodziło do mojego pokoju to "nastrój" jak po niezłej imprezie w zamkniętym klubie...[/COLOR][/B] [U][COLOR=purple]Ja tam kawy nie piję, za to "żywię" sie tiger'ami i tego typu różnymi specyfikami. A na papierocha wyła[/COLOR][COLOR=purple]żę na taras :eviltong: Na hustawkę i tam paliłam przy MGR, teraz hustawka schowana czeka na słońce [/COLOR][COLOR=purple]:p[/COLOR][/U] Naleweczki lubię, piwko z sokiem też bez soku tez czasem, grzane piwo i win, niegrzane wino tez ale słodkie albo takie różowe nie pamietam jakie :-D A i bez psów życ nie mogę ) [B][COLOR=navy]to Ty widze alkoholowo niewybredna jesteś :razz: winko słodkie albo różowe :evil_lol: ja z win tylko wytrawne i wole białe [/COLOR][/B][COLOR=purple][U]Bo ja tak naprawdę wszystko lubie ( no żubrówki nie mogę ale o tym było już :eviltong:) A whisky nie lubie na sam zapach mi gorzej :razz:[/U][/COLOR][/QUOTE] [/QUOTE] No cóż tak się zrobiło o wieku hmm... Ja w tym roku 25 skończę, centrum handlowe napawają mnie agresją. Jest to wygodne dużo różnych sklepów w jednym miejscu ale nie rozumiem jak można zabierać dzieci na spacer p ocentrum handlowym. Ja wogule nienawidzę zakupów a do tego jak mam się przeciskac między spacerującymi ludzmi to mnie krew zalewa :angryy: Na imprezy nie mam siły chdozić, racji dośc długiego dochodzenia do siebie dnia nastepnego. Ogólnie ostatnio jestem zdołowana bo pracy nie moge znaleźć i mi smutno heh:-( Do tego w sumie mój wygląd wygląda na jakieś 17 lat bo mnie sie wiecznie o dowód pytają i po fajki bez dowodu ani rusz :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Heh widzisz ja apropo tej brody to nie miałam wyboru. Jak juz pisałam pare razy nie było innego bezbolesnego wyjścia. Moja wina, przyznaję po raz setny :) A przy tych znianach nazwy rasy to w rodowodach tez grzebią ?:D