Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Albo karmnik dla ptaków odkryć może... :)
  2. Kurcze jak tak wspomniałaś to ja normalnie zobacze jutro te przednie pachy...
  3. No ale i tak czujesz :) Chyba, że zapominasz, że czułas to wtedy potem zes zaskoczona :D
  4. Ło matko uczysz się7,5h dziennie i Ci czasu nie starcza? W momencie takie wyczerpania fizycznego i psychicznego ja proponuje jeden dzien wolny heh
  5. [quote name='Natula']jak cos to pytajcie, wystawiam od 4 lat wiec troszku wiem ;)[/QUOTE] Widzisz ja sie na tym kompletnie nie znam, nigdy tym sie nie interesowała, wiem ogólnie po co sa wystawy i ze sa potrzebne, terazdzięki Tobie znam kilka Fajnych zlepek literek i nawet na angielski sobie przetłumacze :D I tak naprawdę to nie wiem czego nie wiem :D
  6. [quote name='klaudusia0219']jak jest się po 'domowemu' to ok najgorzej jak się gdzieś idzie, a [B]później to zdziwienienie 'z kąd ja mam całe mokre i oślinione spodnie'[/B] :diabloti: ?[/QUOTE] No wiesz... Ja czuje jak mi mokro się robi jak Tazz atakuje mokra brodą :evil_lol::evil_lol: Z przebraniem tez czekam az do wyjscia coby przypadkiem nie trzeba bylo sie przebierac na ostatnia chwile :D
  7. [quote name='klaudusia0219']wzieły się skąd inąd :D mokra to jest najgorsze :shake:[/QUOTE] pewnie masz racje heh, Ja to już się przyzwyczaiłam, ze pójdzie sie napije a potem z broda na kolana do mnie ) Nawet go już nie gonie, tylko staram się zawczasu wytrzec mu brode jak slysze ze pje :)
  8. [quote name='klaudusia0219'] mnie najbardzie denerwuje ubieranie psów !!! :shake: wtedy to aż mnie trzepie .. a najgorsze jest też farbowanie psów w Pl rzadko się to widzi, ale na Animal Planet często pokazują takie rodzynki :([/QUOTE] Heh tutaj trzeba rozgraniczyc według mnie na ubieranie a przebieranie. Bo ja rozumiem, że przy -10 stopniach na dworzu niektórym rasom moze być zimno i jakaś derka czy "kubraczek" jest ok wg mnie. Ale z sukieneczek to nie mogę. Ogladałam kiedyś program gdzie pani opowiadała, ze widziała na wystawie Panią z wózkiem dziecięcym a w wozku suczka grzywacza chinskiego w sukience... Alejak już ta pani wyjeła gerbera i zaczeła lyzeczką karmić to padła heh A i widzę ,że moja niewiedza iporadnik Natuli się przyda nie tylko mnie :)
  9. [quote name='klaudusia0219']jak ja kocham sznaucery :loveu: , a Tazzik taką kochaną ma mordke do tego :D[/QUOTE] hehhehe wiecznie mokra zapomniałaś dodać D A ja kurcze właśnie skończyłam z czesaniem psa i ejstem delikatnie mówiąc lekko zaniepokojona... :no-no-no: wyciełam mu 4 filce... dwa z przednich łap "od tyły" i dwa z brzucha... :eek2::eek2: Skąd one się wzieły do jasnej anielki?:-(:-(
  10. Bo w towarzystwie brawie kuzyna i prawie kuzynki :D
  11. [quote name='deer_1987']takie ze jest biala plama a nie budynek :razz: juz lece :)[/QUOTE] Jak na moje to sięswieci ale niech Ci będzie :D
  12. No to juz troszku wiem :D Dziekuje za wyjasnienia:)
  13. I Ja czekam też z ciekawością :)
  14. [quote name='deer_1987'][IMG] [B]Wiem ze budynek przepalony ale chodzilo mi o niebo :razz:[/B] [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_2257ca52.jpg[/URL][/QUOTE] Ha już wiem co to znaczy przepalone cośtam :D [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_22430ee4.jpg[/URL] Kocham psie oczka ahhhh [SIZE=1]P.S dodałam zdjęcia z soboty :)[/SIZE]
  15. [CENTER]Biegaaaamy dalej :Dog_run::Dog_run: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/7.jpg[/IMG] Spacerek... :ghost_2: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/12.jpg[/IMG] I szukanie wiatru w polu :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/2.jpg[/IMG] Zdjęcia - Martyna P., której bardzo dziekujemy tak za zdjęcia jak i za spacerek :) [/CENTER]
  16. [CENTER]Biegaamy :Dog_run::Dog_run: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/10.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/8.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [LEFT]A więc ze wszystkich zdjęc wybrałam dla Was 14. Na większości Tazza nie ma no i jest dużo ujęć z każdej strony bądź chyba serie bo ja to czasami różnicy nie widzę, więc oprucz już dodoanych 5 chyba zdjęć dodam 14 i to juz będzie wszystko z tamtego spaceru w sumie :) No to zaczynamy [CENTER]1. Ładnie sobie piesek czeka aż Pani sie ogarnie na samym poczatku spaceru, [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/3.jpg[/IMG] 2. Ale, ale nie ma tak dobrze jak obok znajomi przebiegają:diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/4.jpg[/IMG] 3. Ogon mu uciekał: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/1.jpg[/IMG] 4. Cos sie poruszyło w krzakach pewnie [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/5.jpg[/IMG] 5. Produkcja wykałaczek: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3%20oszolomki/dwunasty%20luty/11.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT]
  18. [quote name='Natula']BIS czyli Best In Show to najlepsi z najlepszych i tam liczy się prawdziwe show ;) Jest sobie piesek, dostaje oc. doskonałą,lokate pierwsza CWC, w porównaniu wybieguje sobie Najlepszego Dorosłego Psa/Suke w Rasie (teraz to tyt. 'Zwycięzca') a potem w porównaniu z Juniorem, Weteranem i psem z przeciwnej płci wygrywa BOBa czyli zwyciestwo rasy ( best of breed) potem idzie sobie na BISy , najpierw BOG czyli best of group no i potem z best of group wybiera się tego naj naj ze wszystkich ras ;)[/QUOTE] Aaaaaaha, dziękuję :D A CWC to coż to?:) hmmm a ten BOB to jest jeden we wszystkich grupach wiekowych?:)
  19. Hehhe może go zwabisz na jąkaś myszke czy coś :)
  20. [quote name='Natula'] Saththa, wiem , czytałam :) w każdym bądź razie nie pozwól na to bo to przeciez cały urok naszych brodaczy :loveu:[/QUOTE] No to jak czytałaś, to wiesz, że już czeszemy i dbamy. I to, ze byłam po prostu nieświadoma trochę też wiesz:) Bo nie ma to jak czesać samą wierzchnią warstwę a pod spotem masakra heh
  21. Teklo:) Ja rozumiem. Ja niesttey jak chora jestemt o tazz siedzi ze mna na przykład wychodzmy tylko na chwile na siku i kuu. A w domu szał pepka, siad i leżeć już mnie się troszku znudziło i stąd pomysł. I jak napisałaś: [QUOTE]nie neguje ze to fajowo wyglada i ze pies sie uczy ale .... po co?[/QUOTE]To ja napisałam po co:) EDIT o kurcze a ten mój wczesniejszy post teraz się wrzucił a pisałam przed 16 :o
  22. [quote name='Natula'] nauka róznych sztuczek jest dla mnie możliwością przebywania z psem, nagradzeniem go, zabawą z nim, to tylko umacnia więź z nim ;) nie wazny jest efekt końcowy tylko dobra zabawa [/QUOTE] Mam bardzo podobne zdanie :) [quote name='Natula'] nauka róznych sztuczek jest dla mnie możliwością przebywania z psem, nagradzeniem go, zabawą z nim, to tylko umacnia więź z nim ;) nie wazny jest efekt końcowy tylko dobra zabawa a krok hiszpański jest nie tylko elementem tańca, większość 'zawodowych' wygrywaczy BISów na wystawach porusza się krokiem hiszpańskim [/QUOTE] Szczerze to nie wiem co to BIS na wystawiach bo byłam tylko raz i szczerze bardziej buszowałam w sklepach niz na ringi patrzyłam :D
  23. [quote name='jambi'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16330975#post16330975"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Hehhehe tak jakoś mi się złozyło :oops::oops: [B][COLOR=navy]no to pij śmiało więcej, bo ładnie Ci wychodzi :grins:[/COLOR][/B] [U] [COLOR=purple]Nie wiem co na to moja wątroba :roll:[/COLOR][/U] Apropo apierosów to ja tak mam jak coś robię i mi nie wychodzi... Jak MGRa tworzyłam to jarałam jak smok bo to juz inaczej sie nie da nazwać :smile: [B][COLOR=navy]kochana! jak ja prace pisałam eMGieeRską to praktycznie odżywiałam się tylko kawą i papierosami... :roll:, a rano jak sie wchodziło do mojego pokoju to "nastrój" jak po niezłej imprezie w zamkniętym klubie...[/COLOR][/B] [U][COLOR=purple]Ja tam kawy nie piję, za to "żywię" sie tiger'ami i tego typu różnymi specyfikami. A na papierocha wyła[/COLOR][COLOR=purple]żę na taras :eviltong: Na hustawkę i tam paliłam przy MGR, teraz hustawka schowana czeka na słońce [/COLOR][COLOR=purple]:p[/COLOR][/U] Naleweczki lubię, piwko z sokiem też bez soku tez czasem, grzane piwo i win, niegrzane wino tez ale słodkie albo takie różowe nie pamietam jakie :-D A i bez psów życ nie mogę ) [B][COLOR=navy]to Ty widze alkoholowo niewybredna jesteś :razz: winko słodkie albo różowe :evil_lol: ja z win tylko wytrawne i wole białe [/COLOR][/B][COLOR=purple][U]Bo ja tak naprawdę wszystko lubie ( no żubrówki nie mogę ale o tym było już :eviltong:) A whisky nie lubie na sam zapach mi gorzej :razz:[/U][/COLOR][/QUOTE] [/QUOTE] No cóż tak się zrobiło o wieku hmm... Ja w tym roku 25 skończę, centrum handlowe napawają mnie agresją. Jest to wygodne dużo różnych sklepów w jednym miejscu ale nie rozumiem jak można zabierać dzieci na spacer p ocentrum handlowym. Ja wogule nienawidzę zakupów a do tego jak mam się przeciskac między spacerującymi ludzmi to mnie krew zalewa :angryy: Na imprezy nie mam siły chdozić, racji dośc długiego dochodzenia do siebie dnia nastepnego. Ogólnie ostatnio jestem zdołowana bo pracy nie moge znaleźć i mi smutno heh:-( Do tego w sumie mój wygląd wygląda na jakieś 17 lat bo mnie sie wiecznie o dowód pytają i po fajki bez dowodu ani rusz :D
  24. Heh widzisz ja apropo tej brody to nie miałam wyboru. Jak juz pisałam pare razy nie było innego bezbolesnego wyjścia. Moja wina, przyznaję po raz setny :) A przy tych znianach nazwy rasy to w rodowodach tez grzebią ?:D
×
×
  • Create New...