-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Fides79']hi hi a jak tak w formie komplementa :p mój nastrój prima aprilisowy jest dzis sredni bo przez F mam lewy nadgarstek w gipsie :shake::angryy: maala menda mnie zalatwiła :mad:[/QUOTE] Co zrobił menda? kurcze ze az w gipsie?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']A jaka broda uświniona przy okazji:roflt: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01002.jpg[/URL][/QUOTE] Odrazu po wybiegu się dorwał nie zdarzyłam umyć :D EDIT Ehhh a my sie własnie do weta szykujemy :mdleje: ja sie wykoncze przez tego chorucha :( Znowu oczy :mdleje: -
[quote name='jambi']musze przyznać, że czarne olbrzymy mnie zaskoczyły :evil_lol: cóż za [B]f[/B]inezyjnie [B]f[/B]ikuśne [B]f[/B]otki [B]f[/B]iglarnych [B]f[/B]oczek [B]f[/B]achowo (ob)[B]f[/B]otografowanych :p [/QUOTE] Łooo jakież szaleństwo na [B]F[/B] :D [quote name='Fides79']Tazio dał rade to i te podołają temu małemu brakowi :evil_lol: [/QUOTE] A no w sumie ja pod wrazeniem jestem, że po 5 miesiącach jest juz prawie tak jak było;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']a trzech banerków nie wolno wstawić :shake:[/QUOTE] Wilczy zew masz niepodlinkowany ten sznaucerowy baner.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='klaudusia0219'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16612204#post16612204"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL="http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1784.jpg"]http://i1028.photobucket.com/albums/...I/IMG_1784.jpg[/URL] no powiedz, ze się wykąpał no :lol: [B]zamoczył podwozie :lol:[/B] [COLOR=red][B]Nie liczy się :D[/B][/COLOR] [URL="http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1769.jpg"]http://i1028.photobucket.com/albums/...I/IMG_1769.jpg[/URL] alez sie wydaję, ze ma wielka głowe;-) [/QUOTE] [B]maluszek... głupoty gadacie :loveu:[/B] [/QUOTE] [B][COLOR=red]No głowe to on troszku dużą ma na tym zdjęciu :) ale to pewnie przez ustawienie :)[/COLOR][/B]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A w sensie, że zdjęcia :) po wybiegowe tym razem, Tazzio dostał świnskie uszko :) Niestety coś mi program szwankuje i mocno zdjęcia straciły na jakości nie wiem czemu :-( [CENTER]Hipnoza... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00999.jpg[/IMG] Ha, mam Cie!! [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01001.jpg[/IMG] Czego chce? Ja tu jem... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00998-1.jpg[/IMG] Moje uszko, moje [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01001.jpg[/IMG] MNIAM MNIAM! :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01002.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ja te tego nic nie chce mówić, ale ja bym sobie Tazzia pooglądała :loveu:[/QUOTE] Za niedługo pomowopodłogowojedzace uszkoświnki będzie :D Tylko musze zlokalizowac kom bo jak zwykle gdzieś posiałam... -
[quote name='Fides79'] jak to gdzie, poplątały się od tej wody i wycieli (jak u Tazia):razz: [/QUOTE] Łuuu to nie dobrze, jak to olbrzym bez brody :lol:
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1784.jpg[/url] no powiedz, ze się wykąpał no :lol: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1769.jpg[/url] alez sie wydaję, ze ma wielka głowe;)
-
[url]http://img815.imageshack.us/img815/3397/p1040090.jpg[/url] a gdzie brody?;D Felus jak zawsze przystojny kawaler do wzięcie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']:hmmmm: Ty, a Ty pewna jesteś co do tego, że to sznaucer jest?[/QUOTE] No w metryce sznaucer olbrzym czarny... hmmm i szczek ma jak rodzinka:) -
[url]http://img13.imageshack.us/img13/7510/sp3hg.jpg[/url] Heheh wygląda genialnie :) [url]http://img641.imageshack.us/img641/8012/sp5w.jpg[/url] a wiecie tak mi się nasuneło, ze po noć żyrafa ma na tyle długi jezyk, ze ejst w stanie sobie głowe wylizać?:lol:
-
Piekna dziewczynka;) I jakaś taka śmieszna mi sie wydaje :P
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ojj starzeje się chłopak :roflt:[/QUOTE] Nie no, ze siwy to mnie nie zdziwło bo cały ogon ma siwy i zadnią częśc grzbiety ale żeby 14 centymetrów:o -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Raport z osttaniech chwili: własnie wyrwałam Tazzmanowi z ogona [B]14 centymetrowy[/B] siwy włos :mdleje: -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']pewnie Sandrus zostan zostan :) zdjec bedzie wiecej bo gdzies mam całą sesje z tego dnia ale musze poszukac :)[/QUOTE] Super :sweetCyb::Cool!: -
[quote name='Tekla64'] ja sie domagam zdjec latajacych futer i oczu?!!![/QUOTE] Hmmm ja tylko latających futer niech oczy zostana tam gdzie ich miejsce:)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tak włąśnie do tych zdjęć to ja się podłączam:) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
Aaaaa ja jak zwykle gapa i spóżniona, ale Już Lilo Jestem u Lilo i Lilo:) Basenikowa historyja świetna tylko mnie sie wydaje, ze zdjęć jakoś mało;) Moge tu zostać?:D -
[quote name='jambi'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Margi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16603678#post16603678"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Oczywiście,że wszystkich,tylko nie wiem jak zniosą to moi sąsiedzi bo są nadwrażliwi na szczekanie i imprezowanie. [/QUOTE] ja nie szczekam :p [/QUOTE] A jak z imperzowaniem ?:)
-
Oooo super :) Wkładanie ogona na pcozatku w psi pysk, skok i przyduszenie heheh :) Super :D I do tego ucieczka pod koniec-bosko;) [QUOTE]weszka[QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16606066#post16606066"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A czy ja moge pownioskowac o czwarta tak właściwie :smile:? [/QUOTE]Wniosek przyjęty ;-) [/QUOTE] HUra Hura :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']no, faktycznie - tatus ten sam, ino matki inne :) klaudusia, a nie - POLKA Dyas przypadkiem? ;) przydomek hodowlany - tam gdzie suka matka[/QUOTE] Kurcze nawet nie wiedziłąm ze mamy takie koligacje rodzinne tutaj:) I chyba Polka jednak tak coś mi swita) [quote name='ania90']no to czekam na foteczki od wytrymowanego Tazzika:) starczy nie wejsc do Ciebie 1dzien i juz tyle zaleglosci sie ma[/QUOTE] a no wczoraj jakos tak wyszło;) -
[quote name='zerduszko'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]wieso[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16604110#post16604110"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] a telefon ma byc jeszcze dzisiaj ? [/QUOTE] Dzisiaj, dzisiaj. Pani też lubi rozmawiać wieczorami. W pracy to człowiek sobie nie pogada porządnie. Z transportem będzie meksyk, bo Pan ma często dyżury weekendowe, a ja z kolei tylko weekendy wolne. Ty ciii, póki nie będzie u siebie ;)[/QUOTE] Łoj juz jest jutro czyli dzisiaj było wczoraj czy coś wiadomo?