-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Śliczne kolory :) Ale tutaj to aż po oczach bije: [url]http://wgrajfoto.pl/[/url]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Dlatego ja lubie te wbudowane czytniki, co prawda na moim tylko do sd, ale z drugiej strony ja mam sd w aparacie :razz:[/QUOTE] Ja mam w kompie ale do takiej z aparatu Dużej a wtelefonie mam micro :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
pare mam ale na karcie w telefonie a gdzies wsadziłam czytnik :( i znaleźć nie moge ehh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']no widzisz dzisiaj tez Cie nie bylo to sie wybralismy do lasu i na laki bez Ciebie i psa, zaluj!! jak zdjecia zobaczysz to dopiero pozalujesz.. na razie 3 ode mnie, bo czekam az Tz zgra swoje bo on focil widoki a jak psy, bo ja mu zabralam tele :loveu:[/QUOTE] na zajeciach byłam :0 Tj pojechałam ale się okazało, ze nie musze na nich byc i na moto show pojechałam:) -
[url]http://img38.imageshack.us/img38/8194/dscf1349ch.jpg[/url] normalnie blond czupryna :lol:
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
ja nigdy nie byłam na tej psiej polanie w parku kasprowicza :D Trzeba się kiedyś zgadać;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img828.imageshack.us/img828/6971/09042011002.jpg[/url] "Co ja tutaj robię" Srut głową o szafkę:) Przepraszam tak mi się skojarzyło i powstrzymać się nie mogłam :D Ale, ale... [url]http://img690.imageshack.us/img690/9299/dscn7139h.jpg[/url] cudo:) [url]http://img709.imageshack.us/img709/6457/dscn7104v.jpg[/url] Ale gładzieńki :loveu: [url]http://img263.imageshack.us/img263/8126/dscn7071u.jpg[/url] głowa cudo!! [url]http://img713.imageshack.us/img713/6719/dscn7063d.jpg[/url] ahhh :loveu: Ślicznie Felutek wygląda:) Ślicznie!!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Jak sie dzis czujesz?[/QUOTE] lepiej) [quote name='justyska2']pozdrawiamy wiosennie :)[/QUOTE] Dziekujemy:) [quote name='weszka']No jakiś zupełnie inny pies się tu pojawił! Bardzo elegancki :):)[/QUOTE] Podmienili mi :evil_lol: -
Łoooj to ja nie będę mogła Was odwiedzać bo zwariuje na widok (tfu tfu) szczeniorków :loveu: :) I popieram Malawaszke :) Pokaż Tatusia :)
-
[quote name='eria']Lotos jest zdecydowanie ładniejszy moim skromnym zdaniem. (...) Przygotowany też jest lepiej patrząc np po łapach[/QUOTE] A ja sie podpisuję. Łapy i firanka na brzuchu tez mi nie pasi troszku jakby za długa i jakaś taka dziwna. Ja laik jestem ale piszę co widzę;)
- 21590 replies
-
[quote name='klaudusia0219']no, no , no bo się cieszyłaś, Sharki był utaplany :( hahahah :D[/QUOTE] A bo miło widziec, ze nie tylko Tazz lubi wodę;) I się tapla;) Ja się już gdzies u siebie żaliłam, że to jakis koszmar, że obok wody obojętnie nie przejdzie :evil_lol: i zostałam poinformowana, że to nie tylko Tazz ale u Ciebie na zdjęciach widzę;) i U Tekli chyba Done tez widziałam hmmm Więc ja nie tak złośliwie;)
-
[quote name='Doginka']A ja bym wolała Zw. Młodzieży, czyli Junior BOB, bo to by nam dawało pierwszy krok do młodzieżówki - a potrzebne takie 3 razy Zw.Mł. ;-)[/QUOTE] I tego Ci ja z Tazzmanem życzymy :)
- 21590 replies
-
Kurcze z wegiera zrobił sie Amerykanin :lol:
-
Ahhh szczęscia :) :sweetCyb::sweetCyb: zerduszko Twoje zdrowie, jesli mogę :drink1::cunao:
-
Ja dziś wyleciałam z domu... Drzwi otworzyłam i akurat zawiało i mnie dosłownie wywiało z drzwiami na dwór heh
-
[quote name='klaudusia0219']ty poprostu się cieszysz moją porażką :obrazic: więcej będzie :) a znać damy :) nie martwta się :D[/QUOTE] Porażką? Jaka porażką?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A zajęcia mam i jutro i wniedziele a dzisiejszy dzien spedzam skręcając się z bólu:( Coś mi znowu nawala w brzuchu:( -
Alez super teren :) I jakie pagórki :) Super :)
-
Ahhh ilez zdjęć :) Super :loveu: Te wodne musze się prezyznać, że z dziką satysfakcją oglądałam :evil_lol: CZekam na więcej :) I koniecznie dajcie znać jak bedziecie w szczecinie to przyjadę;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']a ze niby stolyca to pwoinni miec wiecej i lepsze????hihihi wcale ze nie sa takie naj we wszystkim ..... cale szczescie[/QUOTE] No wydaje mi się, że wybiegi powinny być;) [quote name='deer_1987']no mozesz do nas wpasc :razz:[/QUOTE] Oj chyba sie dziś nie wyrobię:razz: -
[quote name='jambi'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16661662#post16661662"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Zerduszko :Rose: ogromny szacun za to co zrobiłaś dla Swissa!!!!!!! [/QUOTE]po stokroć kochana![/QUOTE] Gdzie tam po stokroć;) Po tysiąckroć!
-
Lista nieziemska :) [url]http://img715.imageshack.us/img715/4906/dscn7058.jpg[/url] jaka śliczna głowa:loveu::)