Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. No to gratulacje ;) Chociaz mnie się troszku widzi, że Mayka wolałaby jakies mięcho :lol:
  2. Ale cudowny ;) Telefon się rozdzwonić powinien jak nic!
  3. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01090.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01089.jpg[/IMG] I Na dokładke bardzo prosze cudno pachnącego szczeniaczkiem jeszcze Beagle :lol: Piesek Flecik się zwie :eviltong::eviltong: I ogólnie szuka nowego domku bo już za stary aby przy mamusi siedzieć :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01086.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01087.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01088.jpg[/IMG] Tadam i koniec ;) [/CENTER]
  4. [CENTER]:cool3::cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01096.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01095.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01094.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01093.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01091.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. [quote name='Tekla64']ale ale LOPATY danielowe to ci na odwyrtkie trzymano hihihi panstwo paraktykanctwo!!!! i nie sa to rogi ino wlasnie lopaty zdjecia wszystkie cudne brodziarz ci ona jak sie patrzy i chyba mu to nie minie slonce moje Tazz czysty czy umorusany nadal piekny a co waznejsze szczesliwy[/QUOTE] A pewnie, że szczęśliwy ;) A co do Łopat to bardzo możliwe, ze na odwrót wszak i tak skoro już je mam to mi wsio jedno czy prawidłowo czy nie ;) I Zapraszam na zdjęcia z wczoraja ;) Tazzio dorwał piłkę i kopał sobie dziurkę :lol: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01101.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01100.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01099.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01097.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. No i Gratuluję;) Ale Lucky'go to bym nie poznała ;) Aż mu się kolor zmienił:)
  7. a ja na jakiekolwiek, czy chomisia czy Irysia :lol:
  8. [quote name='malawaszka']podobno wynajmuje mieszkanie i [B]właściciel sie nei zgodził - ona już ze 2 tygodni wydzwania do teresz[/B] i wypytywała i czekała na Titka! i TERAZ dopiero.. ech szkoda gadać![/QUOTE] i dopiero się zapytala... ehhh :mdleje:
  9. [url]http://i55.tinypic.com/315o407.jpg[/url] nooo mówiłaś aby pofarbować :lol:
  10. [quote name='deer_1987'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] ja tam moge mu buzi dac :)[/QUOTE] Szalona :) Ja zdecydowanie wolę czystego pysiaka;)
  11. Kurcze... chociaż może to i dobrze.... A na zdjęcia z Nikusia czekamy;)
  12. [quote name='Margi']Dziewczyny już pewnie w gabinecie :kciuki:[/QUOTE] :kciuki: :) Będzie super!
  13. [quote name='klaudusia0219']ee tam mój dzisiaj mnie ucałował takim pycholcem i nie było (aż) tak żle :D[/QUOTE] Heheh ;) [quote name='eria'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] hahaha masakra :D[/QUOTE] A się zgadzam;) Dziś powtórka z rozrywki była;) [quote name='malawaszka']buuahahha Tazzman ma MISZCZA!!!! MISZCZ świnienia się :roflt:[/QUOTE] Przekażę;) [quote name='vege*'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01071.jpg[/url] ale masz fajny kolor włosów :loveu:[/QUOTE] Dziękuję ;)
  14. [quote name='Maalwi']Śwetne fotki, ja bym nie wytrzymała z taka brodą brudzacą się,jak ty to robisz? :D Bibi ma wygoloną i jest okej :)[/QUOTE] Ogólnie rzecz biorac nie mam wyjscia :lol: jak się ubrudzi to trzeba umyc i tyle ;)
  15. [quote name='malawaszka']Deja Vu :D[/QUOTE] A rzebyś wiedziałą;) I ejszcze sie zdenerwowałam, że przecież pisałam a tutaj wpisu nie ma :lol: A to nie ta galeria :lol:
  16. Kurcze widziałam już te zdjęcia :lol: Piekna usmiechnięta dziewucha!!
  17. [quote name='malawaszka'] niesamowite na zdjęciach bo w dotyku niekoniecznie :lol: Niestety nie miałam okazji sama pomacac :(
  18. Alez one radosne!! Wszystkie włacznie z Tą Błękitną;) a kleszczy współczuje. my w tym roku nie złapaliśmy jezcze tf u tfu
  19. [quote name='Tekla64']ja cale zycie nic nie robie , ja mam wieczny urlop zwlaszcza teraz !!! zyjemy i sie mnozymy, znaczy nie my konkretnie ale moje zwierzaki , nastepna kura siedzi na jajkach, koty mam trzy nowe i czekam na daniele ale to jeszcze czas a w miedzy czasie wsio samo rosnie albo usycha , goscie swietnie sie bawia i w ogole super jest bo raz troche popadalo za to ptaszyska daja koncerty odlotowe i choc to jest pozytywne zdolowana jestem ale mnie to cale szczescie minie hhihi[/QUOTE] Ogólnie brzmisz bardzo pozytywnie :) Wiec ja myslę, że powoli już mija;)
  20. [quote name='ania90']he he ja bym nie dala mu buziaka:razz:[/QUOTE] [quote name='Doginka']Hahahahaha:crazyeye: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] ja bym mu dała buziaka już po kąpieli:roflt:[/QUOTE] [I] I Tam Ciocie nie umiom się bawić :lol: [/I] Heh no teraz już czysty i wcina Tazzman kochę;)
×
×
  • Create New...