-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
No to gratulacje ;) Chociaz mnie się troszku widzi, że Mayka wolałaby jakies mięcho :lol: -
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
Saththa replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Ale cudowny ;) Telefon się rozdzwonić powinien jak nic! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01090.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01089.jpg[/IMG] I Na dokładke bardzo prosze cudno pachnącego szczeniaczkiem jeszcze Beagle :lol: Piesek Flecik się zwie :eviltong::eviltong: I ogólnie szuka nowego domku bo już za stary aby przy mamusi siedzieć :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01086.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01087.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01088.jpg[/IMG] Tadam i koniec ;) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]:cool3::cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01096.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01095.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01094.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01093.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01091.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']ale ale LOPATY danielowe to ci na odwyrtkie trzymano hihihi panstwo paraktykanctwo!!!! i nie sa to rogi ino wlasnie lopaty zdjecia wszystkie cudne brodziarz ci ona jak sie patrzy i chyba mu to nie minie slonce moje Tazz czysty czy umorusany nadal piekny a co waznejsze szczesliwy[/QUOTE] A pewnie, że szczęśliwy ;) A co do Łopat to bardzo możliwe, ze na odwrót wszak i tak skoro już je mam to mi wsio jedno czy prawidłowo czy nie ;) I Zapraszam na zdjęcia z wczoraja ;) Tazzio dorwał piłkę i kopał sobie dziurkę :lol: [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01101.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01100.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01099.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSC01097.jpg[/IMG] [/CENTER] -
No i Gratuluję;) Ale Lucky'go to bym nie poznała ;) Aż mu się kolor zmienił:)
-
[url]http://i55.tinypic.com/315o407.jpg[/url] nooo mówiłaś aby pofarbować :lol:
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] ja tam moge mu buzi dac :)[/QUOTE] Szalona :) Ja zdecydowanie wolę czystego pysiaka;) -
Kurcze... chociaż może to i dobrze.... A na zdjęcia z Nikusia czekamy;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']ee tam mój dzisiaj mnie ucałował takim pycholcem i nie było (aż) tak żle :D[/QUOTE] Heheh ;) [quote name='eria'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] hahaha masakra :D[/QUOTE] A się zgadzam;) Dziś powtórka z rozrywki była;) [quote name='malawaszka']buuahahha Tazzman ma MISZCZA!!!! MISZCZ świnienia się :roflt:[/QUOTE] Przekażę;) [quote name='vege*'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/rozne%20rozniste/DSC01071.jpg[/url] ale masz fajny kolor włosów :loveu:[/QUOTE] Dziękuję ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Maalwi']Śwetne fotki, ja bym nie wytrzymała z taka brodą brudzacą się,jak ty to robisz? :D Bibi ma wygoloną i jest okej :)[/QUOTE] Ogólnie rzecz biorac nie mam wyjscia :lol: jak się ubrudzi to trzeba umyc i tyle ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Alez one radosne!! Wszystkie włacznie z Tą Błękitną;) a kleszczy współczuje. my w tym roku nie złapaliśmy jezcze tf u tfu- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Tekla64']ja cale zycie nic nie robie , ja mam wieczny urlop zwlaszcza teraz !!! zyjemy i sie mnozymy, znaczy nie my konkretnie ale moje zwierzaki , nastepna kura siedzi na jajkach, koty mam trzy nowe i czekam na daniele ale to jeszcze czas a w miedzy czasie wsio samo rosnie albo usycha , goscie swietnie sie bawia i w ogole super jest bo raz troche popadalo za to ptaszyska daja koncerty odlotowe i choc to jest pozytywne zdolowana jestem ale mnie to cale szczescie minie hhihi[/QUOTE] Ogólnie brzmisz bardzo pozytywnie :) Wiec ja myslę, że powoli już mija;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania90']he he ja bym nie dala mu buziaka:razz:[/QUOTE] [quote name='Doginka']Hahahahaha:crazyeye: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01081.jpg[/url] ja bym mu dała buziaka już po kąpieli:roflt:[/QUOTE] [I] I Tam Ciocie nie umiom się bawić :lol: [/I] Heh no teraz już czysty i wcina Tazzman kochę;)