Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. hmmmm jak dla mnie psy maja 10 zmysł. Zawsze wiedzą, ze coś się szykuje i może u niego ten stres plus ten 10 zmysł...
  2. [quote name='zerduszko']Dpa, dpa, dpa... Co temu debilowi do łba strzeliło? Idę się pochlastać, to nie jest na moje nerwy :( Powiem jedno: masakra :( Całe zdrowie zeżrą mi te gałgany. Teo jest w nowym domu, zobaczymy jak długo.[/QUOTE] Aaaaaale co się stało?? Tj ciesze się ale w sumie nie wiem czy to dobrze, ze się cieszę, ze jest w tym nowym domu no bo skoro ma wrócić?:hmmmm:... Co się wydarzyło? Bo zwariowałam :) EDIT: i nie wiem czy moge sie cieszyć czy nie....
  3. ja już chyba pisałam kiedys o kitliksie, ja czułam bardzo delikatnie i do tego jakby hmmm wanilią... Natomiast TZ nie mógł zniesc tego zapachu i skonczyło się na przejsciu na fiprex. Wiec zapach to bardzo osobnicza cecha :)
  4. Łoooo ale super zdjęcia :) I jaki łysol.... :) A do Mayki się nie przymierzacie? jej też pewnie gorąco :lol: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08975-1.jpg ale kulka wodna ;) [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08906.jpg[/url] ale genialne[/FONT][/COLOR]!!!!!!!!!!
  5. [quote name='deer_1987'] [url]http://www.joemonster.org/filmy/35568/Boxer_kontra_sarna[/url][/QUOTE] Jak zobaczyła tytul filmiku to zrobiło mi się słabo. Potem zresztą nie było lepiej jak po nim [przebiegła :lol:
  6. [quote name='Yorkomanka']byłam wczoraj z moim psem nad takim alutkim stawikem w którym pływają se rybeczki kiedyś nawet ludzie się tam kąpali ale teraz jest cały zarośnięty jakimś badziewiem a o czystości tej wody już nie wspomnę. Słyszę plusk czyżby kogoś wrzucili do wody? :diabloti: po chwili się dopiero zorientowałam kogo kiedy usłyszałam pisk pieska wrzucili, już pomijając to że nie wyobrażam sobie żeby rzucić psem to jeszcze w miejscu w którym nie miał jak wyjść:shake: takie płytki na brzegu i dosyć stromo płakał tak dłuższą chwilkę w końcu ktoś go wyciągnął ale właściciel miał niezły ubaw:mad:[/QUOTE] :mdleje: zatukłabym....
  7. [quote name='malawaszka']domyśliła domyśliła tylko głupa rżnie :D wasia -srasia :diabloti:[/QUOTE] Wasia sie sama podsumowała :lol:
  8. Przepiekne maki;)
  9. [quote name='Korenia']BIS to Best in show, czyli najpiękniejszy pies wystawy spośród wszystkich psów, wszystkich ras.[/QUOTE] Aaaaaa dziękuję ;)
  10. Ja Tazzowi nie ukrócam, czy chce się bawić z dogiem czy z yorkiem;)
  11. ja nie musze ja chcem z potrzeby serca bronić kobiety :)
  12. [quote name='lilo']Jak to co ?? Zerduszko przejmie :)[/QUOTE] ako prowodyrka sytuacji?:evil_lol:
  13. Ooooo kurde.... robi się grubo... Gryźć nam chcą Malawaszkę... Ale ale.... ja NIE pozwalam :lol: Waszki nie można zagryźć bo co to bedzie ze sznupami wtedy...?
  14. Oooo dużo filmików ;) Cóz to jest BIS?? :oops: hmmm mały Lotinek mię rozbawi :lol: Noi dużo powodów do machania ogonkiem Lotosie :)
  15. ja już nic tam nie chciałam pisac bo i po co podburzać tam jeszcze, heh Masakra
  16. Ooooo matko następna Chmurka:( Malawaszko ja już nie chciałam pisac utego sznupka z wnyków ale ja tez się cieszę, że jedzie do Ciebie... Jak można psa pozszywać bez zrobienia czegokolwiek i to jeszcze zszyc tak luźno? :mdleje:
  17. A gdzie takie pełne pole maków można znaleźć?:lol: Ja tam w Twoim wydaniu obawiam się, że lubię wszystko;)
  18. [quote name='zerduszko']Waszka się starzeje jednym słowem :][/QUOTE] nie to miała m na mysli :lol:
  19. to chyba jezcze ja nie napisałam, ze jej ładnie :evil_lol:
  20. [quote name='malawaszka']no tak bywa... ja czasami u mnie w domu jak jest jakieś zamieszanie, typu gonimy kota i wyrywamy mu kłaki, to nie mogę trafić imieniem w konkretnego psa tylko jadę po kolei :evil_lol:[/QUOTE] Moja mam tak ma... czasem zanim powie do mnie po imieniu to leci imionami wszystkich z rodziny :lol:
  21. [quote name='malawaszka']:lol: nic się nie martw ja chciałam dziś kończyć bazarek, który trwa do jutra więc luz :D Saguszkę jutro, a Zuzankę dziś wygłaskam :lol:[/QUOTE] Tak wiem o tym przyspieszonym zakończeniu widziałam... Ale co mi się z tą sabą zrobiło :hmmmm: nawet jak pisałam to mi dziwnie było :lol:
  22. Matko :roflt: ale ze mnie ciapa... czas iść spac chyba... Sage bardzo proszę :oops:
  23. i tego sie trzymajmy na razie, że skurcz. skoro ma niedobory dwóch waznych pierwiastków w organiźmie. Poglaskaj ją ode mnie ;) I Sabe tez :loveu:
  24. ja słyszałam, ze to brak magnezu powoduje skurcze ale... w sumie może byc i potas;)
  25. Ja nie wiem może mi sie wydawało, ze to smutne...:hmmmm: Nie wazne ;) Sherry :iloveyou:
×
×
  • Create New...