Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']pisałaś,że Tazziowi tylko łapa i leb się mieści do takie gowózka[/QUOTE] napisałam: [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17100662#post17100662"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Patrząc na wielkośc tego wózka bez problemu zaniose takiego psa. patrząc nawet na wielkość sa to wóżki z przeznaczeniem na psa maskotkę niestety, albo psa/dziecko heh Tazzman[B] by tam [/B]włożył leb i łape i nie było już miejsca. [/QUOTE] Napisałam "by tam włozył" a nie, że włozył. zreszta raczej nie pozwolili by mi tak wkładac mojego potfora :) [quote name='malawaszka']aaa padłam - OSKAR za ten filmik :loveu: Tazz jest świetny! że tak sobie pozwolę się wciąc w dyskusje o wózkach :lol:[/QUOTE] Dziekuję ;) A wcinaj sie wcinaj;)
  2. kleszcze raczej nie potrafia skakac... z tego co mnie uczyli. Spadaja z drzew:)
  3. [quote name='zerduszko']Kukły wystawowe, nie psy. Większość/sporo yorków wystawowych non stop popyla w papilotach, a na to ma specjalne napapilotowe ubranko. Ale to nic, bo niektóre psy długowłose spędza swoje życie w klatce, bo... włos się niszczy podczas spacerów, zabaw.... Rajskie życie, niech żyje r=r :diabloti:[/QUOTE] Znam jednego (1) normalnego yorka... JEDNEGO... heh [quote name='omry']Saththa, Ty do Gerberków nic nie miej! Moje szczury bardzo je lubią! :)[/QUOTE] Ja nic do nich nie mam ;) Ja ma ogólnie do takiego podejscia coś:razz:
  4. [quote name='wilczy zew'][B]na pewno jakieś niezdrowe zapędy są[/B] jak daleko zaniesiesz w torbie 18kg? tyle może wazyć buldożek a zmieści się do wozka to Tazzio miał ochotę się przejechać takim wózkiem :cool1: poproszę zdjęcia łańcuszka[/QUOTE] No tak tylko o to chodzi, że ja się spotykam tylko i wyłącznie z niezdrowymi zapędami. Tazzio nie był ze mna :lol:
  5. [quote name='Kama & Diana']Dziękujemy za odwiedziny. Mam zdjęcia :D jak się prześlą to wstawię[/QUOTE] no to czekam :lol:
  6. [quote name='wilczy zew']Słuchajcie z tymi wozkami to nie koniecznie musi być tak jak myślicie. Pomyślcie,że macie psa który zachorował,lub ze starosci ma niedowład tylnych łap,jest już dosyć słby,jak weźmiecie go na spacer w jego ulubione miejsce??[/QUOTE] Patrząc na wielkośc tego wózka bez problemu zaniose takiego psa. patrząc nawet na wielkość sa to wóżki z przeznaczeniem na psa maskotkę niestety, albo psa/dziecko heh Tazzman by tam włożył leb i łape i nie było już miejsca. Nie doszukujmy się może w wózkach dla psów wyższej konieczności... Psy w torbach ok, ale już psy wózkach ktore wygladem przypominają te dziecięce- nie. Nie dajmy się zwariować. W TV kiedyś było właśnie o takich wózkach. Pani na wystawie z wózkiem w środku grzywaczka chinska karmiona gerberkiem łyżeczką...
  7. [quote name='Fides79']ojj filmik super, stópki sobie wietrzy, miejscówa do obserwacji rewelacyjna, tylko Pańcia lata i nagrywa :p[/QUOTE] w ciągu dnia ulubione miejsce;) [quote name='greatmadwomen']no stópki stópki :loveu: a jak ktoś chce na bernardyna to cóż ma zrobić? :lol:[/QUOTE] Jak to co? to samo co ja :lol: obrazić się :lol:
  8. [quote name='greatmadwomen']jaki Tazzio i łapeńki :loveu: EDIT: hahaha toż to na wielkie psy :lol:[/QUOTE] Stópki :lol: jestem oburzona! brakiem rozmiaru bluzy na Tazza! O!
  9. Łeeeee cóż za dyskriminacja :mad: [url]http://www.dogszone.pl/product_info.php?info=p2007_DRES-dla-psa-SPIDER.html[/url] dla duzych ras toż to bulterier... Tazz się nie zmieści większego rozmiaru nie ma :(
  10. No to ile zobaczyc co mi proponujecie :lol: a tymczasem: Tazzio :lol: [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=BReyTok-ZRQ[/IMG][video=youtube;BReyTok-ZRQ]http://www.youtube.com/watch?v=BReyTok-ZRQ[/video]
  11. Oooo ilez fotek ;) Szał pepka;) [url]http://img197.imageshack.us/img197/577/dsc00211ul.jpg[/url] genialne;)
  12. [quote name='greatmadwomen']Taaa Tazzik by się ucieszył :D Ludzie to naprawdę są.... Myślałam że na wystawie to akurat wiedzą że pies to pies[/QUOTE] może wystawiający owszem ale nie zawsze odwiedzający;)
  13. [quote name='Fides79']no ten ciemno-biały jakos bardziej mi sie podoba a wózki u nas na wystawie tez widziałam a w srodku grzywacz chiński w różowym ubranku z futerkiem:roll:[/QUOTE] No mi tez bardziej przypadł do gustu ten ciemniejszy;) wozki mnie zabiły heh [quote name='omry']Nie mam pojęcia, na co komu wózki dla psów. Czyżby ludzie zapomnieli, że pies to.. pies? Wczoraj na wystawie nie widziałam w ogóle yorków chodzących po ziemi.. Wszystko na rączkach lub w torebkach.. Dramat :shake:[/QUOTE] Na ringu yorki chodziły same :lol: A widziałas tam przy ringu berneńczyków stał Pan z jorkiem na rekach, pies ubrany w panterkowe coś w papilotach na łbie... Ja naprawde jestem tolerancyjna ale padłam Tz się ze mnie śmiał hehe a co do wozków to heh brak słow. [quote name='zerduszko']Cza było Tazzowi kupić :lol: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1592.jpg[/url][/QUOTE] No wiesz...? :obrazic:
  14. i jeszcze jedno: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1585.jpg[/IMG] I ostanie zdjęcia a na nim cos co mnie zaszokował :mdleje: wózki dla psów :o [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1592.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Fides79']no to dawaj te Akity[/QUOTE] Mówisz masz :lol: Akita Amerykańska bardzo spodobała się TZtowi :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1579.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1580.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1581.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1582.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1583.jpg[/IMG]
  16. [quote name='deer_1987']a Ty porobilas zdjecia na wystawie?[/QUOTE] TZ robił Akitom Amerykańskim :lol: I Dogowi znajomych;) Fotorelacj iz wystawy nie mam :lol: bo ja byłamz ajeta gadaniem a aparat nie robi super zdjęć z daleka
  17. ja jeszcze pomyslałam o dgm ale widziałam, ze już byłas na newfach w potrzebie.
  18. [quote name='malawaszka']spóźniłam się na urodzinki :cry: ale i tak STO LAT!!!!! :laola:[/QUOTE] Dziękuję :loveu::)
  19. [quote name='omry']Lepiej. Jakoś w tym tygodniu muszę iść dać drugą dawkę tego preparatu przeciw pasożytom, to przy okazji wet jeszcze obejrzy Dolara :)[/QUOTE] no to się cieszę;)
  20. [quote name='Rudzia-Bianca']E nie nie tego moim bym nie zrobiła...weszko wybacz ;)[/QUOTE] A co mi tam raz się zyje a to zdjecie takie cudne, że ahhhhhhh Za to w telefonie na tapecie mam Tazza;) Wiec niech się cieszy :lol:
  21. a właśnie właśnie jak tam szczurki?
  22. [quote name='Rudzia-Bianca']Nie tylko Ty:multi: Dobrze że mam kilka komputerów do obsługiwania to się moje własne psiska na mnie nie obrażą za tego szczeniaczka :evil_lol:[/QUOTE] heheheh no ja mam jeden i w związku z tym Tazzio mój prywatny, osobisty został zdegradowany :lol:
  23. [url]http://iv.pl/images/05958978285469245281.jpg[/url] hehehhe alez mnie nie wiedzieć czemu rozbawiło to zdjęcie... wyglada trochę jkaby zaglądał:)
  24. no to, że prawidłowo :) RTazz na grzbiecie to już pieprz i sól jest i na ogonie :lol:
  25. ale mam cudo tapetę :iloveyou::)
×
×
  • Create New...