Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://img268.imageshack.us/img268/744/dsc0083of.jpg[/url] "-aaa zdjęcie robią - no co Ty :o" hahahha genialne :lol:
  2. [quote name='malawaszka']domowa - jeszcze u Margi była w mieszkaniu i bez zarzutu :)[/QUOTE] [quote name='zerduszko']A naszej matce kwoce serduszko pękało, że musi sama w kojcu siedzieć ;)[/QUOTE] Heh toż mówię, że jużmnie się wszystko pokickało;) Ahhh Saga :loveu:
  3. ehhh ja jestem przed "choroba kobieca" i się wziełam wzruszyłam... Niesamowite trakie rozczulające jak Vesperka te dzieciaczki wylizuje... I one tez urocze i wogule ahhhh :iloveyou: słów mi brak ahhhh :) Mogłahym całymi dniami siedziec i patrzeć w ten kojec ahhhh
  4. A jak ona w domu się zachwouje? bo ja juz sie bogubiłam czy ona wczesciej domowa była czy nie... Bardzo się cieszę :multi:
  5. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-X6Bv6Kemo_g/Tf21lAGdMlI/AAAAAAAADkE/Jxh4Ka61B8E/s640/IMG_5126.jpg[/url] cóż to za potwór z koszmarów? :scared:
  6. [quote name='ania90']czesc :) zapraszam do nas:)[/QUOTE] Cześć, dzięki za zaproszenie. [quote name='zerduszko']Takiego ubłoconego do domu wpuszczasz? :D ;)[/QUOTE] Ano wpuszczam nie mam wyjscia;) Od razu łaznienka i płukanko :lol: Chociaz wczoraj ni jak nie dało rady z niego tego piachu wypłukać i się kruszył i sypał cały dzien :mdleje: i kurcze nie posprzatałam dopiero teraz sprzatam :(
  7. [quote name='savahna']Teraz dopiero do mnie dotarło....:razz: To ten Franek malutki, 7kg...[/QUOTE] :hmmmm::hmmmm::hmmmm:
  8. Alez ucieszony :lol:
  9. [quote name='zerduszko']Hahahahaha, kobitko :P A Tazz mieszka w komórce? :diabloti:[/QUOTE] :hmmmm: nie rozumiem ;) Jak w komórce?
  10. [quote name='malawaszka']ale znowu przykład kompetencji schroniskowych pracowników czy wetów :mdleje: masakra - to tam powiedzieli, ze sunia jest w ciąży[/QUOTE] heh a bo to pierwszy raz :shake: Birma któa okazała się Birmanem, ktos ostatnio pisał o psie który w schornie 4 lata a po 4 latach okazało się, że to suczka... skoro nie którym nie można zawierzyć nawet w kwesti płci :mdleje:
  11. [quote name='wilczy zew']tak można :crazyeye: :oops:[/QUOTE] Można ;) I jest prościej ;)
  12. [quote name='wilczy zew'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17113977#post17113977"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] aż mama pyta - a zrobiłaś dziurki w spodzie doniczek? :siara: [/QUOTE]:turn-l: :roflt: to nawet ja wiem i nie podlewaj na "żywym" słońcu bo możesz poparzyć[/QUOTE] Ja nie wiem :lol: tez bym na to nie wpadła, ze trzeba dziurki robić :lol:
  13. [quote name='malawaszka']Noo teraz to chyba wypiję dwa :lol: własnie miałam tel z Białegostoku - Pani Bożena która dziś sunię wzięła już ze schroniska pojechała z nią na USG i nie ma ciąży - uffffffff kamień z serca![/QUOTE] Nooooooooo super;) Będzie dobrze :kciuki::) :multi:
  14. [quote name='wilczy zew']aby wstawić link[/QUOTE] Hmmm a nie prościej kliknąć na obrazek prawym myszy i wybrać "kopiuj adres obrazka"?
  15. [quote name='Margi']Coś dużo emocji się szykuje na ten piątek.[/QUOTE] Ano ja własnie tez tak czuję... Staszek Ta z depresją hmmm Chmurka chyba też...
  16. Heh bedzie dobrze, inaczej nie ma wyjścia! Na zdrowie;) Może ona ta depresje miała bo do schornu trafiła i dlatego:)
  17. [quote name='wilczy zew']Twoje zdjęcie zdjęcie ściągnęłam na kompa a że do wstawiania fotek używam żabki to taki link.[/QUOTE] Aha ;) A moge wiedziec po co ściagnełaś?:)
  18. [quote name='malawaszka']w piątek - mam nadzieję, że się transport nie wysypie bo będzie katastrofa :( [B]jestem przerażona z lekka..[/B].[/QUOTE] w sensie całokształtem czy tak czymś bardziej. bede 3mać kciuki coby dotarła.
  19. [quote name='malawaszka']no skąd... ludzie chcieli młodą sunię, a nie starszą i to w ciąży... :shake: do mnie przyjeżdża[/QUOTE] A keidy będzie?
  20. [quote name='WATACHA']Super, ale taka trochę nie nasza, ale może kiedyś.Rzadko jeździmy, bo najbliżej nie jest.Ale znowu nie tak daleko :), żeby raz na jakis czas tam nie zawitać.Jak nie zapomnimy aparatu to może w końcu jakieś ładniejsze fotki uda mi się zrobić.[/QUOTE] Noooo to nie zapomnijcie :mad:!!
  21. Ooooo kurcze ja być pewna ze dziś jest wtorek... Sagusiu bądź szczesliwa ;)
  22. [quote name='WATACHA'][B]No właśnie nie tylko Ty.Często mnie ktoś zaczepia by się nim pozachwycać.Ostatnio pewna pani przyznała się, że nas z okna podglądała.[/B][/QUOTE] no działeczke macie super :) i wcale się nie dziwie jest uroczy:)
  23. [quote name='wilczy zew']Wracając do siwizny to może Tazzio i Irysek to zakamuflowane pieprzaki :D Jak takiego psa wystawiać?[/QUOTE] Wyskubac siwiznę lub zafarbowac :lol:
  24. [url]http://img710.imageshack.us/img710/8392/dscf0924fe.jpg[/url] ależ kolory ;) [url]http://img268.imageshack.us/img268/1127/dscf0946j.jpg[/url] ale widocek;) A Mentorem jestem zauroczona :iloveyou::) Ahhh
×
×
  • Create New...