-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
ehhh ja jestem przed "choroba kobieca" i się wziełam wzruszyłam... Niesamowite trakie rozczulające jak Vesperka te dzieciaczki wylizuje... I one tez urocze i wogule ahhhh :iloveyou: słów mi brak ahhhh :) Mogłahym całymi dniami siedziec i patrzeć w ten kojec ahhhh
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-X6Bv6Kemo_g/Tf21lAGdMlI/AAAAAAAADkE/Jxh4Ka61B8E/s640/IMG_5126.jpg[/url] cóż to za potwór z koszmarów? :scared:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania90']czesc :) zapraszam do nas:)[/QUOTE] Cześć, dzięki za zaproszenie. [quote name='zerduszko']Takiego ubłoconego do domu wpuszczasz? :D ;)[/QUOTE] Ano wpuszczam nie mam wyjscia;) Od razu łaznienka i płukanko :lol: Chociaz wczoraj ni jak nie dało rady z niego tego piachu wypłukać i się kruszył i sypał cały dzien :mdleje: i kurcze nie posprzatałam dopiero teraz sprzatam :( -
Franek ma swój dom :) został dług za leczenie .
Saththa replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Teraz dopiero do mnie dotarło....:razz: To ten Franek malutki, 7kg...[/QUOTE] :hmmmm::hmmmm::hmmmm: -
Alez ucieszony :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Hahahahaha, kobitko :P A Tazz mieszka w komórce? :diabloti:[/QUOTE] :hmmmm: nie rozumiem ;) Jak w komórce? -
[quote name='malawaszka']ale znowu przykład kompetencji schroniskowych pracowników czy wetów :mdleje: masakra - to tam powiedzieli, ze sunia jest w ciąży[/QUOTE] heh a bo to pierwszy raz :shake: Birma któa okazała się Birmanem, ktos ostatnio pisał o psie który w schornie 4 lata a po 4 latach okazało się, że to suczka... skoro nie którym nie można zawierzyć nawet w kwesti płci :mdleje:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']tak można :crazyeye: :oops:[/QUOTE] Można ;) I jest prościej ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17113977#post17113977"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] aż mama pyta - a zrobiłaś dziurki w spodzie doniczek? :siara: [/QUOTE]:turn-l: :roflt: to nawet ja wiem i nie podlewaj na "żywym" słońcu bo możesz poparzyć[/QUOTE] Ja nie wiem :lol: tez bym na to nie wpadła, ze trzeba dziurki robić :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']aby wstawić link[/QUOTE] Hmmm a nie prościej kliknąć na obrazek prawym myszy i wybrać "kopiuj adres obrazka"? -
Czarny sznaucer średni - cudowny Norton MA DOM :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Coś dużo emocji się szykuje na ten piątek.[/QUOTE] Ano ja własnie tez tak czuję... Staszek Ta z depresją hmmm Chmurka chyba też... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Twoje zdjęcie zdjęcie ściągnęłam na kompa a że do wstawiania fotek używam żabki to taki link.[/QUOTE] Aha ;) A moge wiedziec po co ściagnełaś?:) -
[quote name='WATACHA']Super, ale taka trochę nie nasza, ale może kiedyś.Rzadko jeździmy, bo najbliżej nie jest.Ale znowu nie tak daleko :), żeby raz na jakis czas tam nie zawitać.Jak nie zapomnimy aparatu to może w końcu jakieś ładniejsze fotki uda mi się zrobić.[/QUOTE] Noooo to nie zapomnijcie :mad:!!
-
[quote name='WATACHA'][B]No właśnie nie tylko Ty.Często mnie ktoś zaczepia by się nim pozachwycać.Ostatnio pewna pani przyznała się, że nas z okna podglądała.[/B][/QUOTE] no działeczke macie super :) i wcale się nie dziwie jest uroczy:)
-
Franek ma swój dom :) został dług za leczenie .
Saththa replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Halloooo???? -
[quote name='wilczy zew']Wracając do siwizny to może Tazzio i Irysek to zakamuflowane pieprzaki :D Jak takiego psa wystawiać?[/QUOTE] Wyskubac siwiznę lub zafarbowac :lol:
-
[url]http://img710.imageshack.us/img710/8392/dscf0924fe.jpg[/url] ależ kolory ;) [url]http://img268.imageshack.us/img268/1127/dscf0946j.jpg[/url] ale widocek;) A Mentorem jestem zauroczona :iloveyou::) Ahhh