Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='savahna']Magiczna godzina, do góry Franuś.:loveu:[/QUOTE] Imieniny godziny;)
  2. [quote name='Fides79'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1477.jpg[/url] ach jaki wesoły pysio :p broda ładnie odrasta to się chłopak cieszy ;)[/QUOTE] On się cieszy bo jest kochany :lol: Brode ma głęboko pewnie :lol: [quote name='deer_1987']Ale nadrabiania mialam... wozki dla psow znam tutaj czesto widze w reklamach psich gazet :razz:[/QUOTE] :evil_lol: chociaż raz Ty :lol:
  3. [quote name='Rudzia-Bianca']Witamy Ciotunię :) Bazarek będzie ale dopiero jak będę miała wolne w pracy teraz nie wyrabiam , dociera mnie moja robótka traz nieźle - ale wolne mam od czwartku więc myślę że niedługo zakladeczki powstaną ;)[/QUOTE] Będe wypatrywać;) Może mi się uda jakaś dla mamy upolowac;)
  4. [quote name='Doginka']Zamiast gadać, zdjęcia dawać:mad:...:lol:[/QUOTE] Ooooo to to to ;)
  5. [quote name='Doginka']Hahaha, prawie jak na rodeo:roflt: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1477.jpg[/url][/QUOTE] Prawie :lol: [quote name='zerduszko']Bardzo sie podoba :D[/QUOTE] No to się cieszę;)
  6. I ja spóźniona jestem. Biedna łapka. Alez on pociesznie wygląda :loveu: No cudo jest po prostu. 3mam kciuki za łapkę;) I się dopytuję o ten bazarek... Zakładkowy...:)
  7. grupowe jest lepsze również ze względu na socjalizację ;) Czy ja już pisałam, że super foty? Zaczełam się gubić kurcze... chyba pisałam :lol: EDIT Ha pisałam :) [quote name='Saththa']Oooo ilez fotek ;) Szał pepka;) [url]http://img197.imageshack.us/img197/577/dsc00211ul.jpg[/url] genialne;)[/QUOTE]
  8. Ale super zdjęcia :) Cudne ;)
  9. [quote name='weszka'] Powiedzmy, że czasem się zdarza ;)[/QUOTE] Biedna musi byc zmęczona;) Cały czas uważac na dzieciaki;)
  10. [QUOTE]Oj tam, lekko ją tyknęła ;-) Gorzej się czasem na kimś uwali :-D[/QUOTE] No wtedy zdecydowanie;) Często jej się zdarza? podejrzewam, że nie;)
  11. [quote name='Doginka']Na kubeczku jest Raper, a foto na kubeczek robiła Justa;-)[/QUOTE] Nooo proszę;) A mnie chodziło tylko o to, ze tutaj jezyczek i tutaj tez :lol:
  12. [quote name='klaudusia0219']dziwne to bardzo :hmmmm: :lol: śliczny ten Tazzik[/QUOTE] Jako i Twój Shark ;)
  13. [url]http://i56.tinypic.com/2vl86cx.jpg[/url] :o [url]http://i53.tinypic.com/2pqriid.jpg[/url] sznupeczek [url]http://i53.tinypic.com/2wnwo02.jpg[/url] kubeczek :lol: Jezyczek :D
  14. [quote name='zerduszko']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1594.jpg[/url] :smhair2: :bigok: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Heheheh chyba się podoba :lol:? [quote name='klaudusia0219']jejku jaki on podobny do mojego mordoklejka :loveu: (ciekawe dlaczego? przecież to nie ta sama rasa, hodowla, ani umaszczenie :lol:)[/QUOTE] No nie wiem ;) Wielkość tez nie... hmmm
  15. Trzymamy i my też, mocno. :kciuki: Dajcie znać.
  16. Dirki walneła białą(?) jak siadała nie dobra ;) Widziałam na FB. CUDOWNIE!! Ahhh :iloveyou:
  17. [CENTER]I jeszcze dwa Tazzmanki;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1477.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1594.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. Jakis on taki... dobrze zbudowany:)
  19. [quote name='Kama & Diana']one jeść mogą tylko w wodzie bo nie mają języka, dlatego na lądzie nic nie konsumują to są kości, nie widać?[/QUOTE] Aaaaa <- do żółwi :lol: No ja się tak bardzo nie przyglądałam :lol: ale [QUOTE]normalnie cała sesja zdjęciowa jak to Diana kość wcina :evil_lol:[/QUOTE] to widziałam i tak tylko zagaiłam :lol:
  20. [quote name='Marta_Ares'] z tym to różnie mówią bo niby sierść chroni psa przed słońcem, ale ja po nim widzę ze po obcięciu dużo więcej biega jest żwawszy:loveu: [COLOR=red][B]Trzymajcie kciuki Milan o 18 ma kastrację......[/B][/COLOR][/QUOTE] a tak to ja wiem. Ale jak tak goraco to weź noś tyle kudłów na grzbiecie. O cięzar mi chodzi;) A o Milanie dopiero przeczytała wiec bede 3mac za szybkie wygojenie;)
  21. A gdzie zółwie maja smyczki?:) [url]http://img42.imageshack.us/img42/3578/sdc16774.jpg[/url] yhh nie chcem widziec co to...
  22. [quote name='wilczy zew']źle doczytałam o Tazziu a pozycję na schodach ma strategiczną[/QUOTE] To prawda;) Pan i władca :lol: [quote name='zerduszko']łaaaaaaaaaaaaaa, a ja nie widziałam filmidła. Jakby nie Wasia przegapiałbym ;) Wybitny :lol:[/QUOTE] Dzięki :D
  23. [quote name='zerduszko']O jacie, cudo :D A jak upolowany miszczosko ;)[/QUOTE] nic dodac nic ująć;)
  24. [quote name='wilczy zew']tak,tak,spadają,rzecz w tym,że nie na oślep tylko na ofiarę,dlatego urzyłam określenia "skaczą"; :eviltong: co robi spadochroniarz[/QUOTE] wyskakuje z samolotu :) Ewentualnie się wytacza(bo tego byłam swiadkiem się wytoczyli panowie:lol:) [quote name='malawaszka']zalezy czy mu się otworzy spadochron :errrr:[/QUOTE] Nie kracz :lol: [quote name='zerduszko']Spadochroniarz skacze "hop", a kleszcze się puszczają bezwstydniki :lol:[/QUOTE] właśnie właśnie hop;) Chociaz jak sobie przypomnę to mnie raczej wywiało :evil_lol: [quote name='WATACHA']Mi kiedyś taki bezwstydnik na czapeczkę spadł, [B]ale był chyba jakiś utuczony, bo poczułam dziada.[/B]Zresztą ja psychicznie ich zawsze wyczuję ;).[/QUOTE] Dobre :lol:
×
×
  • Create New...