Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='FredziaFredzia'] Trzeba było sprawdzić na stronie, czy czynne! :lol: [/QUOTE] No trzeba było... i ?:lol: w zyciu bym nie wpadła ze moze byc awaria :lol: za to kolezanka wiedziała ze w poprzednim tyg była nieczynna i nie sprawdziła :razz: [QUOTE] Chłopaki prostu z instagramu (febjulus!):[/QUOTE] no cudni są :lol:
  2. [quote name='Pink']ale ja dusze rekonwalescentowi piersi z kurczaka i indyka na parze, ucieram bialy serek z jajeczkiem, parzone warzywka podaje a [/QUOTE] ojej :iloveyou:
  3. trzustka? :mdleje: 3mam kciuki!!!
  4. uważaj na siebie, kurde :razz:[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-P6e-KKYsvUE/UeXDaMVdd9I/AAAAAAAAlhA/K-nZKf6r1WM/s576/Cacib Wawa (338).JPG"] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-P6e-KKYsvUE/UeXDaMVdd9I/AAAAAAAAlhA/K-nZKf6r1WM/s576/Cacib[/url] Wawa (338).JPG[/URL] :lol: cześć Brat ;)
  5. [quote name='Unbelievable']ano, w studiach jedną z najlepszych rzeczy są zniżki :evil_lol: i to na wszystko, nawet w niektórych restauracjach, pubach, sklepach[/QUOTE] u fryzjera też :lol:
  6. No wiesz :razz: co je twoje to je moja a co moje to nie ruszaj :lol:
  7. [quote name='FredziaFredzia']Jak to zamknięty? Latem zamykają? [/QUOTE] awaria wodociągów :watpliwy:
  8. [quote name='Unbelievable']nie rozumiem jak można nie zdać matmy na maturze :mdleje:[/QUOTE] Normalnie :lol:
  9. [quote name='malawaszka'][B]haha a któż by inny [/B]:lol: no ja nie pamiętam[/QUOTE] zasadniczo masz racje :lol:
  10. [quote name='WATACHA']Wszystko na łatwiznę, na łatwiznę:shake::eviltong:[/QUOTE] w zyciu bym nie skojarzyła :)
  11. i co?? Żadna nie pamieta? toż to tutaj na forum było :lol: Jambi zwróciła uwage na to co napisałam :lol:
  12. [quote name='WATACHA']kanarek ;P[/QUOTE] Hmmmmm :razz: [quote name='Aleks89']Toś jej pomogła:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111624-Saththa"][B]Saththa[/B][/URL]-presa to taka rasa ozdobna do towarzystwa.;)[/QUOTE] duża troszku... [quote name='WATACHA']Niech myśli :)[/QUOTE] Google pomyslało za mnie i przy okazji sie okazało ze oglądałam juz te rasę t u w galerii na zdjęciach :lol:
  13. [quote name='FredziaFredzia']Do Gryfina na basen też lubię jeździć, ale jakoś ostatnio dawno nie byłam.. ;)[/QUOTE] ja ostatnio byłam :loveu: w koncu po roku czasu sie zebrałam, pojechałam i co? zamkniety był :watpliwy:
  14. [quote name='zerduszko']Dziękować :) Bolcik to jest złote dziecko, jak mama każe tak robi ;) Chociaż ostatnio tak na 99,9%, bo wiadomo dorasta. Ale jak na nastolatka to jest anioł nie pies! 5 miesiacy wczoraj minęło jak jest z nami, leci![/QUOTE] Ooooooooooooooooooo kurde to mi teżżżżżżżżżżżż wczoraj :lol: z Fixolinem :lol:
  15. [url]http://img41.imageshack.us/img41/6596/j7ay.jpg[/url] ales podobna do siebie :) Na sankach zdjecie bardzo mnie się podoba :loveu:
  16. Noto ucz sie ucz jak uczą :razz: Ja miałam komisa w II liceum :razz: z matmy ale ejstem przykładem na to jak zmiana działu i nauczycielki działa na człowieka bo... w III klasie i na świadectwie maturalnym mam 5 :evil_lol: jako jedyna z klasy hyhyhy temat i Kobieta mi podpasowali :lol: I co to pres do jasnej anielki?? :eek2:
  17. Oj tam oj tam :) Ja keidyś stwierdziłam publciznie na Forum "a teraz pogłaszcze to czarne futro co mam miedzy nogami" zasadniczo chodziło mi o Tazza który leżał mi między nogami jak siedziałam przy kompie :oops: I uszkodzonej rogówki u psa nie miałam :)
  18. [quote name='wilczy zew']ładnie z Twojej strony,że wstawiłaś fotkę z FB :)[/QUOTE] :loveu: :)
  19. [quote name='zerduszko']Ja widziałam, ale nie widziałam tam prawie-białego :lol:[/QUOTE] heheh tak sie zastanawiałam kto go dojrzy ;) Jest tam :) Inaczej nie było by pełnego obłożenia :loveu: [quote name='Pink']Zalegli na Tobie jak na swoim :lol: PS przesylka dotarla - dziekuje :loveu: to teraz mozemy sie kapac do oporu :evil_lol:[/QUOTE] No w koncu ja dla nich estem :razz: PS to dobrze ;) [quote name='FredziaFredzia']Wygodnie Ci było? ;)[/QUOTE] nienajgorzej :) zasadniczo to słodki ciężar :) [quote name='AnkaG']No chyba lubią Cię te twoje psiaki :)[/QUOTE] chyba.... :cool3:
  20. no 16h to sporo ;) Ale najwaznejsze ze wytrzymały;)
  21. Mały cosik z FB mego wczorajszego ;) Ci co FB mają ( i mię w znajomych :razz:) widzieli Ci co nie mają niech też zobaczą a co?:) Pełne Obłożenie nastapiło ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q80/s720x720/1002985_656196264408276_250053916_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...