-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
koło 3 w nocy jeszcze nie zrobiony rto o której sie połozyłas??
-
Idefix jest szorstki jak cholera :lol: A Tazzio waciaczek :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
ja miałam zawał ze 4 razy... bo 4 razy dobiegał do tej "szybkiej" drogi a stan przed zawałowy cały czas bo mógł jakis samochód wjechac w uliczke :mdleje: a teraz spi menda. a wczesniej sie przymilał na kolana pchał, w uszko nochala wkładał, główke układał w zagłębieniu miedzy ramieniem a szyją. Jak wsio kocham zamorduje... ehhhhh a Tazzman mi zasnał na katalogach avonowych :razz: -
[quote name='wilczy zew']Jeszcze nie skończona,muszę ją uprać i rozczesać,i ostrzyc do końca psa.[/QUOTE] Kocyka nie skończona :) to czekamy ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ooooo tio Niufek był:) Cudnie ;) -
Pokaż ;) :):):)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']o matkooo co za gnojek!!!! dupsko wyklikać :mad:[/QUOTE] Przeprać a nie klikac kurde [quote name='Margi']Nie morduj,ale dupsko zlej.:shake:[/QUOTE] Zamorduje ibęde miała spokój :) [quote name='wilczy zew']Popieram Malawaszkę!! Na przyszłość jak podbiegnie do Ciebie to każmu usiaść lub położyć sie i dopiero go capnij.[/QUOTE] O Patrz kurde w ogóle zapomniałam, ze sie tak robi. Tak się zdenerwowałam ze masakra... Sobie wybieg zrobił gówniarz jeden :mdleje: a ja go widziałam już pod tymi autami co to obok po ulicy przejeżdżają minimum 60 km/h Na szczescie biegał po takiej wewnętrznej drodze i nic akurat w nią nie wjechało :mdleje: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Oj, a ja taka spóźniona jestem :oops: Wymiziaj Tazzika ode mnie z okazji urodzin :loveu: ..i dużo mu zdrówka życzę ..i żeby za bardzo nie spoważniał :loveu: [B]bo za nudno byś miała :eviltong:[/B][/QUOTE] Obawiam się, ze kurcze w złą godzinę powiedziałaś... Idefix mi spierdzielił dziś :shake: Podejrzewam, że TZta szukał bo TZ był i nie wszedł na górę a wypusciłam Fixa na siku i cofnełam do domu i wziełam Tazzia a ta mała wesz się przeslizgneła pod Tazzmanem (menda mała) i dawaj na ulice :mdleje: Ja pierdziele nooooooooo Pięknie się nagrodził oszczekał psy za ogrodzeniem od śasiadów, sasiada, pobiegał sobie naokoło, oszczekał dwóch przechodzących facetów, ni cholery nie dał się złapać na komende do mnie wracał ale tak, ze nie byłam w stanie go sięgnąć. Ja mieszkam obok bardzo ruchliwej ulicy. Udało m isie go chwycić za łapę jjak przebiegał w podskokach obok mnie ale się wysmyrgnął pierdzielnął łbem w chodnik :eek2: i pognał dalej. W miedzy czasie wziełam Tazzia wymysliłam, ze moze do niego przybiegnie i go chwycę :shake: ale skonczyło sie tym, że miałam biegającego Fixa i szczekającego Tazza :shake: Wbiegł do domu za mną i Tazzem jak szłam go (Tazza) w domu zostawić. Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:shake: Czy ja go mogę zamordować?? :angryy: -
Hura hura hura!!! :multi:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Heheh naprawdę: "wrrrr znowu te zdjęcia" :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No musiałam nas sabotować, bo jak mamy wrócić do biegania, to niefajnie po przerwie od razu na trudniejsze tory. Nie chciałam jej tego robić, bo to delikatna sunia jest :) A druga suczka, która ukończyła te dwa biegi i byli na drugim miejscu też jest przygarnięta :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=20582220#post20582220"]Pola[/URL][/QUOTE] :) Zrozumiałam zrozumiałam :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ooooooooa sabotaz normalnie uskuteczniasz! Ale samą siebie sabotować to no wiesz :lol: dziwne :lol: -
[url]http://images53.fotosik.pl/97/c2df2a13da0ceda4.jpg[/url] O jaaaaaaaaaaaa :iloveyou: Maszyna :loveu: [url]http://images51.fotosik.pl/97/3ed82695b63279d8.jpg[/url] jakoś nie moge tego umiejscowić.... [url]http://images51.fotosik.pl/97/cb9eef6b076497fe.jpg[/url] Fajne zdjęcie ;) Czorcik bardzo urodziwy jest ;) A Ala się nawdycha świeżego powietrza fajnie ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Oj nie wmówicie mi, ze nie ma różnicy miedzy Tazzem ze 2 lata temu jeszcze nawet rok a teraz ;) Jak chce to potrafi :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzman dziś kończy 4 lata :) Dorośleje Menda Dorośleje :iloveyou: [IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q86/1381478_708050629222839_1727741414_n.jpg[/IMG] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l48_zpsd9bc664e.jpg[/url] sasiadka tez szalona ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
ja się tam nie martwiłam :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hmmmm slina psa jest odkażająca owszem ale dla psa... :watpliwy: Chociaż gorzej jak ugryzie człowiek więcej bakterii ma... ale przy tych beztlenowcach bym się nie upierała :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No to gratulacje i dowiedziałam się co to A3 :) A jak lekarz pozwala to dlaczego nie. Ciąza to nie choroba przecież ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
A Fredzioszek Lezy :) -
hmmmm mnie ejdyne co z porównania wyszło to to ze Dumka krótsza jest :) a Ana krótsza siersc miała :lol: Dumka sie rozrosnie ejszcze ;)
-
[quote name='Margi']Nie wiem czy Czorcik znaczy,ale to osobisty kot Moni.[/QUOTE] no wąłsnie o osobistego mi chodziło :razz: nie napisałam;)