Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Pysia']I co? Nie biegałaś po nocy w koszuli po dworze? Przyszłam sprawdzic :diabloti:[/QUOTE] hehehh [quote name='wilczy zew']Sandra,dlaczego mialaś biegać :-o[/QUOTE] szlag wie :lol: [quote name='Victoria']cześć wpadamy pierwszy raz i zapisujemy :D[/QUOTE] Witamy ;) [quote name='Pysia']Jak to dlaczego? Nie przypilonowała pieska i mogło mu mięsko zaszkodzić. Przeca to wieprzowina i do tego z przyprawami :evil_lol:[/QUOTE] Fixowi nie zaszkodziło za to kupiłam im wczoraj w zoologu takie kostki smierdzace jak placek krowi... Za to Tazziowi a i owszem neistety wiec dzis latam z Tazziem. Ale dzięki ze sie troszczysz :grab:
  2. [quote name='Pysia']Miałam dzisiaj fajny telefon o Cherry.[/QUOTE] i? co????? :)
  3. [quote name='WATACHA']Prawda, sama wcina mięso, a pieski chrupeczki co:eviltong:[/QUOTE] bardzo dobre chrupeczki 70% mieska i ziołą;)
  4. [quote name='Margi']Sandra to było do Mordziastej,bo przeciez miała zrobione prześwietlenie ( chyba płuc )[/QUOTE] a to widzisz nie wyłapałam :lol:
  5. [quote name='Margi']Dziewczynki przerost komory serca widać na zdjęciu.Często jeszcze nie ma objawów a powiększone serce widać.[/QUOTE] Tami nie miał robionego zdjęcia. a tutaj jest problem ze zrobieniem zdjęcia nie obciazając Mordziastej znowu ogłupiaczami...
  6. [quote name='malawaszka']ja jestem tak zmęczona tym pilnowaniem, że chyba tak... ale to mi się wydaje teraz, a zaraz mnóstwo myśli, że ludzie są tak beznadziejni, że ona by szybko się zabiła zjadając coś niedobrego i tyle trudu w pizdu... to jest masakra wyadoptować takiego psa - Grażynie od Puni bym ją dała... .[/QUOTE] No co fakt to fakt... [quote name='malawaszka'] ona w ogóle nie ma... co napisać? ona taka śliczna że zaraz by dzwonili nie przeczytawszy...[/QUOTE] no a weź tłumacz sto razy... to by musiało na poczatklu byc ze ma mózg uszkodzony w tytule :( i ze wymaga spacjalnej opieki... ale zasadniczo to osoby nie rpacujące tylko wchodza w gre... bo raczej nie ebzpiecznie ja zsotawiac na np9h.... codziennie
  7. A bo ja wiem czemu :niewiem: :splat: tak sie wole w wiedzę ubezpieczyć;)
  8. [quote name='Tekla64']Sandrus a chwalilam sie gdzie ze ganialam swinie jak na poczatku? no nie nie wylaza ze swojej zagrody ino ze dla psow ktore beda bardzo chcialy sie z nimi zaprzyjaznic to ten plot to zadna przeszkoda moje na tyle zaakceptowaly swiniaki ze ino czasem je obszczekaja zza plotka, zaden nie rpobowal sie tam dostac[/QUOTE] Może nie koniecznie m ichodziło, czy nie cuiekną, raczej o to czy jak sobie ubzduraja mnie zjeść :razz: to czy nie wyjdą. Tak własnie mnie wyglądał na "nie budzacy mojego zaufania" przepraszam cIę, ale musiałam zapytac po 1 sie boje po 2 biorę ze soba tego Białego Cholernika :eek2:
  9. O zesz rzeczywiscie z wrażenia zapomniałam, ze Pigi sie pożegnała, ale to ze stresu :lol: O Bajcie pamietałam ;) Zrób rosół. Biedny Kogut- głupie młode koguty O. :( humanitarnie nie pozwolic go zamęczyć :shake: ciach przez łeb i po ptokach a te go pewnie beda męczyc az go nie zatłuką :( I Nie odpowiedziałas czy nie uciekna :lol: i czy płot wytrzymały jest :razz:
  10. [quote name='zerduszko']Poki co... Sadie tez tak zaczynała, ale tego wszystkiego pies się nauczy jak może. [B]Nie nie nie ma takiej potrzeby :) [/B] Lepsze wielkie lasy niż takie laseczki jak u mnie. Kawałek przelecą i droga, a wiadomo jak to się może skończyć :roll: Urwę łeb Boltowi, taki był grzeczny piesek, a tu nagle przestał się słuchać. Wczoraj zakosztował goowna. Z A B I J E :angryy: Muszę śrubkę dokręcić, ale nie mam sił. Nie mógł wcześniej się buntować :angryy:[/QUOTE] Nie zabijaj tylko nochala odrąb to i nie wyczuje k u p y ani zwierzyny :calus:
  11. [quote name='zerduszko']No właśnie, jak to z tym sercem jest? Da się tak osłuchowo zawsze wyłapać wsio?[/QUOTE] u Tamiego mego, jak miał wode w plucach to wet osłuchowo wyłapal niedomykalna zastawke i przerost jednej komory.......... ale czy zawsze sie tak da to ja nie wiem
  12. [quote name='Pysia']Cuda się zdarzają. Może ktoś Vikusie weźmie? O matko.... [/QUOTE] Nie nie mi nie chodzi o to, że nikt sie nie znajdzie. TYlko o to, ze jak się znajdzie to czy Monika da rade ją oddać... tak wymagający opieki i uwagi psiak musi mocno przywiązywać opiekuna...
  13. Koty też ... [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Arial]Exotic Meat Poland oferuje 10 zł za kilogram psa mającego poniżej półtora roku lub 6,50 zł za kilogram zwierząt starszych. Firma jest zainteresowana także zakupem kotów - proponuje 12 zł za kilogram zwierząt mających poniżej półtora roku lub 8 zł w przypadku starszych.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Cały tekst: [URL]http://wyborcza.pl/1,75478,15539956,Firma_skupuje_psy_i_koty_na_kilogramy__Na_rzez_.html#ixzz2ubpbRvqi[/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
  14. [quote name='malawaszka']hahaha jakąś panikę tu wyczuwam?[/QUOTE] wyczuwasz wyczuwasz... ja byłam przerazona na myśl o 3 tam u Magdy a tutaj jak jadę do niej to jeszcze 4 sobie sprowadzili :razz: to juz razem 7... z czego 3 ogromne :scared:
  15. A może coś jednak jest z sercem i da rade osłuchowo...? Może na wszelki wypadek warto sie przejsc do innego weta...
  16. [quote name='malawaszka']aaa Viki też niech znajdzie dom błagammmm - ja oszaleję! przed chwilą stanęła przy schodach - betonowych i zaczęła je chrupać :help1:[/QUOTE] O jojojoj... Monika a Ty jestes w stanie ja wyadoptowac?... :scared:
  17. [QUOTE] [COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]ania0112[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21921621#post21921621"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][I]aa a pamiętacie jak mówiłam we wrzesniu ze na rentgenie wyszło ze ma chipa... chciałysmy go dzisiaj zczytac i się nie dało, wet zaczął macać i jego zdaiem to nie chip tylko śrut... [/I][/COLOR]:angryy:[COLOR=#000000][I] ktoś strzelał do mojego psiaczka [/I][/COLOR]:placz:[/QUOTE] I jeszcze trafił.... ja to bym w jaja wpakowała całe opakowanie śrutu takiemu O.
  18. [quote name='Tekla64']a wiecie ja se mysle ze chlopy sa bardziej chwiejne jednak w tych swoich zasadach niz my i tak naprawde to do konca ngdy nie wiem co wywola u mojego meza przewrot zapatrywan [B]hihihi po ponad 30 latach caly czas potrafi mnie mocno zaskoczyc[/B][/QUOTE] I bardzo dobrze ;)
  19. Czytałam właśnie przed chwila tylko na wyborczej. paranoja jakaś.
  20. [quote name='malawaszka']teraz musi zejść ta woda - oby furosemid podziałał i dopiero jak zejdzie to można by zrobić RTG ponownie żeby zobaczyć te płuca[/QUOTE] Znaczy rozumiem powtórny RTG i mam andzieje ze poakże przyczyne i wtedy leczymy? [quote name='wilczy zew'] W nocy latalam z nia na siku...[/QUOTE] No pewnie sikała jak szalona, ale dobrze z płuc wyłazi
  21. [url]http://images53.fotosik.pl/265/40af47393e91b1d7.jpg[/url] uważajcie na Ale.... Straszne Świnki... Magda a to ogrodzenie to takie wytrzymałe jest w cholere? nie puści????? [quote name='furciaczek']Jezu...zakochalam sie:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images52.fotosik.pl/265/06da79d24815b68d.jpg[/URL][/QUOTE] Zboczeńcy normalnie, wszedzie zboczeńcy...
  22. Jak kiedys byłam z zTazzem w lesie to nam stadko sarenek droge przecieło... wyleciały z lewej strony sciezki, wpadły na prawa i pognały. Jak doszlismy do tego momentu i tazz poczuł to poooooooooooooleciał... w lewo oczywiscie czyli nie za nimi a awtę stronę z której przybiegły :D Ten to dopiero ma nochala :splat: i dobrze i dobrze :)
  23. Duże się zasadniczos zybciej męczy niz małe ;) Do tego Tina nie przyzwyczajona pewnie...... ona sobie biega i mysla o wooooooooooowwwwo jestem w raju ;) Ale jezor to jej sie owija pierwszorzędnie :lol:
  24. No zesz czyli jednak. I co teraz? 3mam kciuki.
×
×
  • Create New...