Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ulana']Farmaceutuję sobie dzisiaj. :)[/QUOTE] ale znaczy ze co?:)
  2. [quote name='ulana'] Jakie dyszą. One mają oddychać pełną piersią, rosnąć i kwitnąć. :)[/QUOTE] Kuirde! wczoraj podlewałam fiołki i sie okazało ze mi sukulent zakwitł... nie wiedziałam, że one kwitną...
  3. zesz kurde!!!!!!!! bezczelność.
  4. [quote name='malawaszka']oczywiście, że pochwaliłam z trudem powstrzymując odruch wymiotny :D[/QUOTE] Super :D heheh
  5. Kochane stworzonko stwierdziła, ze trza Cie dokarmić:loveu: pochwaliłaś Kocinkę?:)
  6. i my 3mamy kciuki. ja to się zupełnie nie znam więc nie pouczestnicze w rozważaniach ale 3mam kciuki!
  7. u mnie wczoraj bardzo padało rozjasniło sie kolo 17 dopiero ;) za tod zis od rana jasno bez chmur a jak szłam z Tazzem to kropiło, ale nie wiem kurde z czego....
  8. [quote name='zerduszko']Czy ja widziałam jakieś zdjęcia? ;) Maszynki gratuluje, pisalas jaka wybrałaś? Szkoda, ze u mnie nie ma kto strzyc, kasa leci :shake:[/QUOTE] Andis AGC 2 Super... to juz z pamięci mam andzieje zenie pomyliłam :) a zdjecia były w niedziele ;) [quote name='wilczy zew']Post 10167 jest o maszynce.[/QUOTE] Już bys przekopiowała dla Zerca jak juz odszukałas numer postu :lol: [quote name='malawaszka']póki co moser daje radę więc nie ma co szaleć i zachcianki spełniać[/QUOTE] oj tam oj tam :lol: i wiem, wiem :)
  9. [quote name='malawaszka']ostatnio z tym też bywa różnie... wczoraj na spacerze do Mundka wołałam Agent :mdleje:[/QUOTE] mnie też zasadniczo psy sie mylą :lol: wczoraj an szkoleniu nazwałam Tazza Białą Dupą :razz:
  10. ciekawa ta alternatywa i całkiem miła dla oka ;)
  11. Nooo super pisze ;) Jakby były najgorsze i najlepsze pod słońcem :loveu:
  12. [quote name='wilczy zew']Po co lazlaś za konikami?[/QUOTE] to troszkę dłuższa historia :lol:
  13. [quote name='furciaczek']To sie melduje tutaj...może teraz łatwiej mi będzie wszystkie informacje poskładać w zgodna całość ;)[/QUOTE] zapomnij :evil_lol:
  14. [quote name='marako']Andis, ja sobie chwalę (i zwróciła mi się już parę razy, jak i reszta sprzętu, włączając stolik). Też mi ktoś polecił właśnie taką.[/QUOTE] nooo trzy strzyżenia dwóch psów i już wróciło się... [quote name='ulana']Fotki rozleniwiające w tej pościeli. Tazzio pod drzwiami słodki. :) Jak ja pracuję w domu to Zibi też musi być obok, broń Boże nie w innym pokoju. :) [B]Tazzio w ogóle jest słodki :lol:[/B] Mojego malca już nie raz nazwano brodaczem monachijskim, jakby nazwa rozeszła się na sznaucery w ogóle. Ale to starsi ludzie głównie mówili... [B]No u mnie tez strasi chyba hmmm[/B] Nie zostałaś - jeszcze ja jestem. :) Uwielbiam długie sznupie brody i długie włosy na łapach. Mój ma okropną sierść - od byle czego się filcuje i kołtuni, ale trwam na razie i nie obcinam na krótko. Zresztą w ogóle lubię brodaczy. ;) Tatę kiedyś zmusiłam do zapuszczenia brody i tak juz ma do dziś. :) Tazzio śliczny jest z tą długą brodą. :loveu: [B]a ja go wolę z krótsza jednak... jakiś taki wtedy bardziej mój jest ;)[/B] [B]Zrobiłaś z Taty pirata? Spodobało mu się :loveu:[/B] Ja też muszę nabyć to i owo i w końcu przestać polegać na fryzjerach tylko, do których się dzwoni tydzień i nie można się umówić, wrrr.[/QUOTE] U mnie szło się dodzwonic... ale trzeba było czekac miesiac zazwyczaj... [quote name='ania0112']Monika ty zamiast zazdrościc maszynki to kupiłabys za sznaucerowe i tyle, tyle ile ty psów obcinasz i ile jeszcze bedziesz to ho ho ho! ja w szoku jestem ze tazz dalej ma taką ładną tą brode.... ince w sobote usiałam 2 kołtunki wyciąc...[/QUOTE] No co fakt to fakt z tą maszynką... może bazar zrobić od razu na maszynkę? bo ja przypominam ze mój czeka nie uruchomiony :razz: Tazz ma taką ładną brode bo Fix mu rozczesuje :lol: [quote name='wilczy zew']Kazdemu da radę! Tez zazdraszczam :roll:[/QUOTE] nie zazdraszczajcie :) Mój rachunek bankowy wyje :lol:
  15. kurcze jakos tak sobie przypomniałam jak gnałam kiedyś za stadek koników polskich... polazłam za nimi... a te cholery w trzcinach ruszyły pędem matko boska :mdleje: a tak za psem... gdzie ja sie tylk obałamz e sie zgubie w tych piorunskich trzcinach a nie ze pies mi spierdziela... uh
  16. Oooo a to Cholera. Dobrze ze się zatrzymał! Na bank się opamieta :) Ja Tazzia prosze aby nie pozwolił Fixowi kupkac i zjadac w domu... ale nciz to.
  17. [quote name='wilczy zew']Pochwal sie jak przyjdzie.[/QUOTE] jasne :) kupiłam tez dwie pary nożyczek i zgrzebło :splat: [quote name='3 x']Fredowi dałaby rade? :cool3:[/QUOTE] raczej :razz: [quote name='malawaszka']ohhhhh umarłam z zazdrości - jest doskonała :lol:[/QUOTE] Zasięgnełam rady u Erii ;)
  18. [quote name='wilczy zew']...i zostałam sama...:placz: Sandra,jakiej marki maszynka?[/QUOTE] [SIZE=2] Andis AGC 2 Super...[FONT=Tahoma, Arial, sans-serif][COLOR=#595959] :razz: [/COLOR][/FONT][/SIZE]
  19. [quote name='AnkaG']Plus dwa strzyżenia moich i jeszcze szybciej się zwróci :) Słodziaki jak zawsze :) Niuniusie :)[/QUOTE] Szalona :D
  20. byłaby super nawet z pampkami ;)
  21. Hura hura :) Przeczytałam puli zabrali :lol:
×
×
  • Create New...