-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
Kris-temperamentny terier szczęśliwy w DOMU! :D
terierfanka replied to ookami's topic in Już w nowym domu
może ogłoszeń mu więcej zrobić? teraz są fajne ogłoszeniowe bazarki -
[quote name='sunia2000']Czekam na przelew od przyszłego wlaściciela, gdy go otrzymam to wysyłamy kase wraz z próbką krwi na badanie na przeciwciała i od tego momentu jeszcze 6 m-cy trzeba czekac(te 6 miecha to wymysł U.K.):([/QUOTE] ależ to bez sensu... unia-szmunia a Angole swoje :shake: nie wnikałam nigdy czym to jest uzasadnione, ale czym by nie było, to na pewno jest mocno przesadzone...
-
a jak wyglądają te procedury kwarantannowe? kiedy ona może jechać i co trzeba wcześniej zrobić?
-
[quote name='Basia1244']Tej opcji własnie nie ma - mamy postawiony warunek - pies po operacji wrócić nie może koniec kropka - nie ma innej mozliwości, więcalbo znajdziemy dt, albo ...[/QUOTE] no właśnie tego nie rozumiem, dlaczego? i kto o tym decyduje i na podstawie jakiego zakazu/nakazu? może uderzyć wyżej niż Panie w biurze czy nawet dyrekcja schroniska? przecież to jest jakiś skandal - chcemy sfinansować operację psa, który ma wszelkie szanse na normalne życie a oni - nie, bo nam się zachciało go uśpić???
-
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny spanielek Aksel został przeniesiony do działu psów w nowym domu: [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/adoptowane_20110126_20110228.html[/URL] Proszę dowiedzcie sie, czy się czy nie został czasami uśpiony... :-?[/QUOTE] jak kiedyś Fazi... zobaczymy, co się uda wyciągnąć od biura -
dziewczyny, a w razie czarnego scenariusza, że DT się nie znajdzie... czy on nie można jakoś załatwić ze schronem, że go weźmiemy na operację na zewnątrz i on w tej izolatce będzie dochodził do siebie? wyprowadzany przez wolontariuszy itp? wiem, że pewnie to trudne i przepisy itd, ale można napisać jakieś pisma tu i tam, żeby uzyskać taką zgodę? inna opcja - ogłaszać go w necie, jako psa do adopcji, może się znajdzie dom, który się podejmie takiego wyzwania, a w razie czego posłuży chociaż jako dt? tak czy owak będzie dla niego potrzebny dom akceptujący ewentualne problemy ze stawami już sama nie wiem co wykombinować :shake:
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Nie wiem czemu mnie tu jeszcze nie ma. Słuchajcie mam chetną na pieska podobnego do pekińczyka lub ratlerka. Mam coś takiego?[/QUOTE] piesek ma być czy suczka? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[B]Qurczaczek83[/B] - z tym sklepem zoologicznym na terenie schronu to pewnie nie jest prosta sprawa - po pierwsze przetargi i cuda-wianki, po drugie może kilka razy na miesiąc ktoś by może smycz kupił i to pewnie wszystko co do obsługi - to wiemy wszyscy, niestety... dlatego chcemy info w gablocie i stajemy na głowie, żeby dotrzeć z informacją o psach do ludzi -
[quote name='Basia1244']Chyba jednak (o ile czegoś nie pomieszałam) zabieg nazywa się dekapitacja, ale to jeszcze dokładnie napiszę - dziś wymiziałam oneczka - trzeba mu jakieś fajne imię dać - takie szczęśliwe imię - jest słodki przytulak, garnie się do ludzi tak mnie po rękach lizał - cudo - terierfanka potwierdzi![/QUOTE] potwierdzam, kochany jest :) skąd ten DT wytrzasnąć?
-
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
zrobione :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
ulv - myślę, że pomysł dobry - można przy okazji rozdawać te ulotki zniechęcające do kupowania z pseudo i jeszcze myślę, że można by przygotować ulotki zachęcające ludzi do oferowania DT - wyjaśnić na czym polega itp A tak prezentuje się gablota, już jedni Państwo czytali dzisiaj :) [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/6733/dscn5843.jpg[/IMG] -
ogłosiłam ją w międzyczasie na wrocławiaku, najwyżej się zdubluje z ogłoszeniami ogonek [url]http://www.wroclawiak.pl/116421_roksi_starsza_smutna_jamnisia_w_sch.html[/url]
- 91 replies
-
- jamnik
- schronisko
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rarytas rzeczywiście bieda straszna, w boksie koopy z krwią jakieś :shake: obfociłam tą łysą doopinkę: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9407/dscn5817k.jpg[/IMG][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/7770/dscn5816.jpg[/IMG][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/484/dscn5824f.jpg[/IMG]
-
[quote name='Uru']dziewczyny, w schronie mowia ze on ma czas do 4 maja! Basia czy jednak udalo sie ugrac jeszcze kilka dni?[/QUOTE] ja p... o co chodzi? pies nie jest leżący/niewstający, nie wymaga jakichś natychmiastowych zabiegów chirurgicznych, to jakiś problem dla schronu, żeby przetrzymać go kilka dni dłużej???
-
Kris-temperamentny terier szczęśliwy w DOMU! :D
terierfanka replied to ookami's topic in Już w nowym domu
nie potrafię linka do terierkowa dobrze zrobić, coś się pi.... za każdym razem :angryy: Po prostu jest na terierkowo - forum - teriery w potrzebie. -
[quote name='marmosia']Basiula, chodziło mi tylko o to, kto sfinansuje operację? Czy to ma spaść na dt, czy na nas? Co z późniejszą rehabilitacją? Czy to dt, czy może hotelik się podejmie?[/QUOTE] myślę, że na pewno sfinansowanie operacji ciąży na nas, jeśli podejmujemy się ratować psiaka. Nie możemy tym obciążać DT - ani "wiadomego" ani żadnego innego. A czy wiadomo jaki jest koszt takiej operacji? ile musimy zebrać na początek?
-
Kris-temperamentny terier szczęśliwy w DOMU! :D
terierfanka replied to ookami's topic in Już w nowym domu
założyłam mu też [COLOR=blue][URL="http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/temperamentny-kris-w-typie-teriera-czeka-na-dom,4395.html"][B]wątek na terierkowie [/B][/URL][/COLOR][U][URL="http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/temperamentny-kris-w-typie-teriera-czeka-na-dom,4395.html"][/URL][/U] -
[quote name='Tarzanka']Może przy niskich łąkach mieszka jakaś ciotka, która lubi dłuższe spacerki ze swoim psiakiem? Chętnie się zapoznamy i pomaszerujemy razem :) [/QUOTE] ja, ja! już piszę na gg :)
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
myślę, że policja raczej zainteresowałaby się brakiem kagańca u jego suki niż Niką bez smyczy, nie należy się przejmować takimi typami... -
Kris-temperamentny terier szczęśliwy w DOMU! :D
terierfanka replied to ookami's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie, wstawiłam go na wątek terierów w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/121853-TERIERY-Nasze-jedyne-marzenie-to-kochajace-domy.?p=16798875#post16798875[/URL] chciałabym uratować wszystkie teriery świata :placz: -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
terierfanka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[B] Kris-temperamentny terier szuka człowieka, który go pokocha [/B] [INDENT][CENTER][CENTER][COLOR=black][B]Kris[/B][/COLOR][B]to 2-letni pies w typie terriera, który ze względu na radosny, pełen życia i żywiołowy charakter idealnie nadaje się dla ludzi aktywnych i uprawiających agility. Kocha wolność i aktywne spędzanie wolnego czasu ze swoim człowiekiem, więc pobyt w schronisku jest dla niego bardzo trudny. Na spacerze z wolontariuszem jest szczęśliwy, ze choć na chwile może wyrwać się z tego piekła. Ale przychodzi czas na powrót do „więziennej klatki”....I znów rozpacz... [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i1209.photobucket.com/albums/cc382/wildwolfhowling/IMG_5842-1.jpg?t=1303542792[/IMG] [LEFT] [LEFT]a tu wątek Krisa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206589-Kris-temperamentny-terier-szuka-cz%C5%82owieka-kt%C3%B3ry-go-pokocha[/url] [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER] [/INDENT]