Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Kolażyk Howardzikowi zrobiłam [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8132/psy2.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Nikaragua']tzn co? niszczy? szczeka ? jak jest sam....[/QUOTE] Tego się nie dowiemy, chyba panie z biura za słaby wywiad przeprowadzają. Podejrzewam, że raczej szczeka czy "płacze" bo wygląda na takiego panikarza.
  3. Pamiętam o Demonku, ale jakoś sunie szybciej domy znajdują - z psami słabo
  4. [quote name='sunia2000']Dobermanke zabrała "Nadzieja dobermana":)[/QUOTE] super! mam nadzieję, że znajdą jej dobry dom
  5. odwiedzam Rotusia, ale pomysłu nie mam
  6. Absolutnie nie twierdzę, że jest to "hop siup". Nie każdy ma możliwość przyjazdu i nie każdy szuka psa dla siebie po całej Polsce. Uznałam tylko, że jeśli pani szuka: tylko suczki, tylko młodej i tylko spanielki, a dodatkowo już dwie jej sprzątnięto sprzed nosa, to mogła wykazać większą aktywność w celu adopcji tej suni. Jeśli jednak nie była przekonana, to nie ma czego żałować. Obserwując passę w naszym schronie, pewnie trafi się wkrótce kolejna spanielka do adopcji, w końcu idą wakacje :shake:
  7. ta z 21, której Basia nie zdążyła umieścić wyglądała tak: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/941/dscn5946y.jpg[/IMG] Podobna do Tusi z boksu 17 (post 124) No i nie widziałam dzisiaj tej dobermanki, ktoś coś wie? [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3831/p1010928c.jpg[/IMG]
  8. Wiesz co, jeśli ktoś jest taki "napalony" na konkretnego psa to uważam, że powinien po niego po prostu przyjechać. Ja się kiedyś zastanawiałam nad sunią z Łodzi i do głowy mi nie przyszło, żeby ktoś mi ją przywoził. Pani może mieć jedynie żal do siebie. A na chłopaków nie masz nikogo chętnego?
  9. [quote name='terierfanka'].A na kwarantannie, boks 62... oczywiście kolejny spaniel :flaming: nic jeszcze o nim nie wiem, nie dobijałam się do biura, na pewno min. tydzień kwarantanny mu jeszcze został, może ktoś go odnajdzie? [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3237/dscn6032e.jpg[/IMG][/QUOTE] piesek ma 3 lata, został znaleziony, ma jeszcze coś z tydzień kwarantanny i na boksy ogólne pójdzie. Daje się głaskać, nie warczy ani trochę, nie boi się.
  10. wycinam Balbinkę, bo jest wyżej
  11. Rarytek dzisiaj: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8379/dscn6090u.jpg[/IMG] doopinka ładnie zarasta sierścią
  12. [quote name='Basia1244']Spanielka z 19 -stki poszła do domu dziś rano.[/QUOTE] tyle dobrego, że została umówiona na sterylkę
  13. [quote name='Basia1244']Chciałam pochwalić terierfankę, że cudne ulotki wyszykowała i już dziś rozsyłać będę chętnym do drukowania na maila - dziękuję![/QUOTE] Basiu, ale jeszcze tam ma być logo fundacyjne i ten dopisek o opiece poadopcyjnej, więc nie rozsyłaj chyba jeszcze
  14. oj kudły to mu można wydzierać w nieskończoność :) ale fajny taki misiek duży on jest, chodzący spokój
  15. [quote name='agnieszka32']A do pokoju jeszcze dodam jakieś obrazki na ścianę (bo tak łyso jest) i dywanik. No i karuzelę na łóżeczko, tylko nigdzie nie mogę znaleźć brązowo-beżowych :evil_lol:[/QUOTE] A właśnie ja taką widziałam niedawno, ale wydaje mi się trochę "monotonna": [IMG]http://www.dziecko.eu/img/product_1268655310_123776398_Karuzela%20z%20lampka%20Canpol%20ZD.jpg[/IMG]
  16. jutro o wszystko zapytam :) tzn. dzisiaj właściwie...
  17. Lansować się kruszyny! :)
  18. kolaż jest, tylko całość ulotki muszę rozpracować - powinnam Ci Basiu wysłać jeszcze wieczorkiem, jutro do schronu wydrukuję próbny egzemplarz
  19. Kolaż suczkowy [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3056/kolae2.jpg[/IMG] dostałam jamnisię bez imienia, więc nazwałam ją roboczo Bona - macie jakieś inne propozycje? mogę zmienić, może już ma jakieś imię?
  20. A ja w tym czasie wypiorę pozostałe psy ;)
  21. była jedna próba, ludzie niby znający rasę - mieli go wziąć na 2-3 dni i zobaczyć jak się zachowa, ale ledwo się właściciel oddalił, już dzwonili, żeby go zabrał z powrotem, bo "nie chce wejść do bloku"... tłumaczyłam, że przecież to pies z kojca, wszystko dla niego nowe, ale nie jest generalnie strachliwy i się na pewno nauczy (jak ja brałam moje suki od hodowców, też nie wiedziały co to blok i schody), ale się przestraszyli dalszych problemów Jedno, co z tego wynikło dobrego - to, że pies tak ucieszył się na widok właściciela, że "dostał drugą szansę" - tzn. właściciele stwierdzili, że jednak postarają się go zabierać częściej na spacery itp. Dodatkowo jeszcze poszli na drugi dzień do weta na szczepienia i wet zaczął ich przekonywać, że "taki piękny Husky, nie żaden mieszaniec, szkoda oddawać" i pies, przynajmniej na razie zostaje "u siebie". Nie wiem, czy to dobrze i czy faktycznie będą go częściej wyprowadzać, ale nie mam już na to wpływu. Wątek więc jest do zamknięcia.
  22. będziemy reklamować i trzymać kciuki :thumbs:
  23. ja będę w sobotę też o 11 koszulkę chyba M poproszę na kąpanie oczywiście się stawię ze wszystkim co potrzeba
  24. ok, to ja się pewnie stawię w schronie w sobotę :)
×
×
  • Create New...