[quote name='mari23']ja tu sobie piszę, piszę, nagle jakiś hałas.... to szczeniaczka Mimi ( ta po operacji)ze słodziutką minką zeżarła mi właśnie paski sandałka od jedynej pary letnich butów a teraz tarmosi hałasując przy tym .....zostałam boso na niedzielę :([/QUOTE]
zimno jest, sandałki są zupełnie zbędne ;)