Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. [quote name='rita60']Może nastepnego rudaska cioteczko:razz:[/QUOTE] oj chyba na razie nie, chociaż rudasy bliskie memu sercu :loveu: jeden dostarcza mi dość atrakcji, ostatnio nauczył się otwierać lodówkę :cool3:
  2. o matulu! zupełnie jak mój Emir :)
  3. jesooo i ten czarny z tymi dredami biedak :( miałam nadzieję, że ktoś go może adoptował, ale w takim stanie, to chyba nie ma szans...
  4. Scot i yorczka :) chciałabym zobaczyć ten duet :)
  5. poprawcie ten tytuł, bo w gorączce emocji jakiś dziwny powstał ;)
  6. no to łatwo sprawdzić czy jest po kastracji, z opisu rozumiem, ze świeżo...
  7. No to suuuper :) mam nadzieję, że kiedyś spotkamy Leonka na spacerku, bo będzie mieszkał całkiem niedaleko ;)
  8. e tam, się będziesz ogarniać :) wracaj tu szybciutko i pisz coś więcej :)
  9. tak, czekamy na dobre foty, to pakiecik ogłoszeń chłopak dostanie
  10. super wieści :) Poker, czy Wy na pewno tę Gusię - strachulca Państwu wyadoptowaliście? bo może któreś ze swoich zwierzów daliście przez pomyłkę a Gusia cichutko pod łóżkiem siedzi? :evil_lol:
  11. [quote name='mari23']ja tu sobie piszę, piszę, nagle jakiś hałas.... to szczeniaczka Mimi ( ta po operacji)ze słodziutką minką zeżarła mi właśnie paski sandałka od jedynej pary letnich butów a teraz tarmosi hałasując przy tym .....zostałam boso na niedzielę :([/QUOTE] zimno jest, sandałki są zupełnie zbędne ;)
  12. Ulv, ile pali Twoje auto? ustalimy koszt tego transportu i może jakiś bazarek wymyślimy?
  13. proszę nie zapomnijcie zrobić zjawiskowych fotek stareńkiej spanielki :)
  14. super :) nowi Państwo Gusi już mi się podobają, skoro siooo na kołdrę mężnie znieśli ;) niewielu znam takich ludzi - oprócz oczywiście większości tutejszych cioteczek :evil_lol: no ale, to jest jednak "szczególna" społeczność :cool3: miejmy jednak nadzieję, że Gusława nie będzie powtarzać takich niespodzianiek jak się już oswoi z nowym miejscem :)
  15. trzymamy kciukasy :thumbs::thumbs::thumbs:
  16. [quote name='sunia2000']Ja mam do czynienia z tymi pracownikami na co dzień, na żywo to dopiero się nóż otwiera:angryy:[/QUOTE] dlatego ja wolę trochę "z dystansu" pomagać, jak przychodzę po info itp to panie są sympatyczne i na tym poprzestanę raczej
  17. [quote name='Isabel']Chyba mówisz o innym kotku, bo ten przecież jest w domu :roll: Czy nie pomyliłaś przypadkiem wątku?[/QUOTE] no faktycznie, mamy tu we Wrocku kotkę błakającą się po osiedlu i nią ostatnie dni żyję... zakręcona jestem :huh: a ten nie wiem ile czasu jeszcze ma, czy go ktoś go dzieś ogłasza?
  18. no to można zostawić jedno, to jest max... a ten opiekun co je zostawił, to może sobie je teraz weźmie do domu?
  19. [quote name='Poker']a co to ????[/QUOTE] dieta oparta na surowym mięsie :) jest nawet tu na dogo dział o BARFie na Żywieniu :)
  20. No to teraz wszyscy czekamy niecierpliwie na wieści z nowego domku :)
  21. Emi [*] i Emir, czyli dlaczego wzięłam tego diabła ze schronu ;): [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6053/emirb.jpg[/IMG]
  22. jedyna pociecha, że szczeniaki raczej znajdują domy... inna kwestia, że nie wiemy jak trafią
×
×
  • Create New...