Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. poleciłam 2 osobom psiaki z tego wątku, byli zainteresowani innymi szczeniorkami ale tamte były już wyadoptowane, zobaczymy, może któryś psiak wpadnie w oko, trzymam kciuki. :razz:
  2. świetna wiadomość!:bigcool:
  3. świetna wiadomość! :bigcool:
  4. i o suni nic nie wiadomo? bo zauważylam że ta jej 'buda' chyba została przeniesiona, tzn. wygląda na to jakby były 2 te budy bo jedna jest pod drzewem a druga kawałek dalej minimalnie utrzymuje sie jeszcze na trawie, jest blisko ulicy, bardzo. nie wiem czy ktoś ją przestawił czy jak ona sie tam znalazła
  5. email z odpowiedzią -[I] ''Dziękuję za informację, ale już właśnie przywieźliśmy psa. Pozdrawiam :)'' [/I]no i po szansie na domek dla Sabci :(
  6. łaaał, dostałam maila, ktoś zainteresowany Sabcią, czekam na odpowiedź!
  7. kolejne szczeniaki w Starachowicach, zapraszamy sąsiadów na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202646-Szczeniaki-z-terenu-rze%C5%BAni-miejskiej-w-Starachowicach-poszukuj%C4%85-dt[/url]
  8. zapiszę sobie. ogłoszenia chyba potrzebne?
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/943/aveqqqqqqszczeniaki.jpg[/IMG][/URL] może banerek przyciągnie ludzi na wątek?
  10. nie ma sprawy ;-) taki byle jaki mi wyszedł :( ale to pewnie przez to że nie mam profesionalnego programu do przeróbki zdjęć.. ale banerki zawsze przyciagają więc mam nadzieje że ten nie odstraszy i pomoże znaleść dobry domek dla Barego! trzymam kciuki!
  11. zrobiłam dwa ogłoszenia na takich najbardziej znanych portalach : [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/piekna-saba-w-typie-leonbergera-ID4Y2f.html[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViaewAd?AdId=260382469&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ260382469MXGuidMZ12e1ec27-88e0-a20b-2760-f8b3ffff86e0&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58817769;260382469;58817769;3200008;9124;;;;;1297596191774&secev=AQAAAS4M3gQAAM0AAAABACIxMmUxZWMyOTQxZS5hMjBiMjY4LjRlODZiLmZmZmYxOTBlAAAAAQAAAAAPhR8FAL3VpeVzTFVluM6rizt/W9rTE/nh&wmid=260382469"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-przesliczna-Saba-w-typie-leonbergera-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ260382469[/URL]
  12. Boże cudowne są!! polecam je jak mi ktoś mailuje w sprawie szczeniaków!! oby znalazły domki, są prześwietne:)
  13. ojj ;/ ale mam nadzieje ze sie odezwie jeszczę!!!
  14. [quote name='ania10512']Dziewczyny kogoś z rudy śląskiej na gwałt potrzebujemy do wizyty[/QUOTE] czyli osoba jakaś fajna do mnie napisała?, ciesze sie :)
  15. mam nadzieje że sie uda! bo jak ktoś pisze o szczeniaki w typie labradora które juz zostaly wydane to polecam te suńki, moze cos sie uda ;)
  16. [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial][I][B]Dzien Dobry ;) ja w Sprawie Suczek :) . ma może je Pani/pan Jeszcze?? :) Proszę o kontakt na gg. 11101974 Pozdrawiam :) [/B] [/I]odpowiedź na moje ogłoszenie.[/FONT][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='Viris']dzisiaj np dostałam prośbę o wysłanie suni paczką do Szczecina. [/QUOTE] ooo niee, w życiu takiego czegoś nie słyszałam (czytałam) :-? śmiać sie czy płakać?!
  18. no ja właśnie niedawno slyszałam rozmowe 3 osób. rozmawiali o tym że jakiś pies zaczął sie kręcić koło klatki, nie wykazywał żadnej agresji ale wkurzał ludzi z bloku i zadzwonili po hycla, bo co to by sie stało jak by kogoś zaatakował.. i ciekawe co sie stało z tym psem?! : ( oby suńka nikomu nie przeszkadzała!
  19. marno widze to żeby się znalazła.. wydaje mi sie ze zdenerwowało suńke to, że ktoś naruszył jej przestrzeń i zaczął buszować koło jej "domku" i się gdzieś przeniosła.. ale oby wróciła!!:(
  20. mozna też zalinkować na [url]www.imageshack.us[/url] skopiować link i wstawić tak: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2427/klikc.jpg[/IMG]
  21. kolejne super wieści, no oby tak dalej :sweetCyb:
  22. super! :laola: oby reszta maluchów znalazla szybko domki.
  23. kociczka znalazla właścicielke ;-) pani z okolic.. napewno będzie jej dobrze!!! pozdrawiam
  24. niee! na prawdę żaden ze mnie grafik :P ten to tak na szybko :P nie mam po prostu profesionalnego programu do grafiki komputerowej i dlatego taki byle jaki. ale bannerki przyciągają ludzi na wątek dlatego zrobiłam;-)
  25. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195015-maluchy-maj%C3%84%C2%85-domy%21-ludzie-porzucili-SUNI%C3%84%C2%98%21-nie-jad%C3%85%C2%82a-2-tygodnie%21-potrzebne-deklaracje"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3323/sunka.jpg[/IMG][/URL] dla zainteresowanych bannerek, wiem ze nie jest ładny ale lepszego nie umiem zrobic, bo zaden ze mnie grafik komputerowy :eviltong: a bannerek tak czy siak przyciąga ludzi na wątek
×
×
  • Create New...