megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
poleciłam 2 osobom psiaki z tego wątku, byli zainteresowani innymi szczeniorkami ale tamte były już wyadoptowane, zobaczymy, może któryś psiak wpadnie w oko, trzymam kciuki. :razz: -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
świetna wiadomość!:bigcool: -
Pies w typie amstaffa, Ostrowiec Św. Ma dom.
megi345 replied to Malinowa's topic in Już w nowym domu
świetna wiadomość! :bigcool: -
i o suni nic nie wiadomo? bo zauważylam że ta jej 'buda' chyba została przeniesiona, tzn. wygląda na to jakby były 2 te budy bo jedna jest pod drzewem a druga kawałek dalej minimalnie utrzymuje sie jeszcze na trawie, jest blisko ulicy, bardzo. nie wiem czy ktoś ją przestawił czy jak ona sie tam znalazła
-
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie. ogłoszenia chyba potrzebne? -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
megi345 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
nie ma sprawy ;-) taki byle jaki mi wyszedł :( ale to pewnie przez to że nie mam profesionalnego programu do przeróbki zdjęć.. ale banerki zawsze przyciagają więc mam nadzieje że ten nie odstraszy i pomoże znaleść dobry domek dla Barego! trzymam kciuki! -
zrobiłam dwa ogłoszenia na takich najbardziej znanych portalach : [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/piekna-saba-w-typie-leonbergera-ID4Y2f.html[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViaewAd?AdId=260382469&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ260382469MXGuidMZ12e1ec27-88e0-a20b-2760-f8b3ffff86e0&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58817769;260382469;58817769;3200008;9124;;;;;1297596191774&secev=AQAAAS4M3gQAAM0AAAABACIxMmUxZWMyOTQxZS5hMjBiMjY4LjRlODZiLmZmZmYxOTBlAAAAAQAAAAAPhR8FAL3VpeVzTFVluM6rizt/W9rTE/nh&wmid=260382469"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-przesliczna-Saba-w-typie-leonbergera-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ260382469[/URL]
-
Boże cudowne są!! polecam je jak mi ktoś mailuje w sprawie szczeniaków!! oby znalazły domki, są prześwietne:)
-
[quote name='Viris']dzisiaj np dostałam prośbę o wysłanie suni paczką do Szczecina. [/QUOTE] ooo niee, w życiu takiego czegoś nie słyszałam (czytałam) :-? śmiać sie czy płakać?!
-
no ja właśnie niedawno slyszałam rozmowe 3 osób. rozmawiali o tym że jakiś pies zaczął sie kręcić koło klatki, nie wykazywał żadnej agresji ale wkurzał ludzi z bloku i zadzwonili po hycla, bo co to by sie stało jak by kogoś zaatakował.. i ciekawe co sie stało z tym psem?! : ( oby suńka nikomu nie przeszkadzała!
-
marno widze to żeby się znalazła.. wydaje mi sie ze zdenerwowało suńke to, że ktoś naruszył jej przestrzeń i zaczął buszować koło jej "domku" i się gdzieś przeniosła.. ale oby wróciła!!:(
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
mozna też zalinkować na [url]www.imageshack.us[/url] skopiować link i wstawić tak: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2427/klikc.jpg[/IMG] -
kolejne super wieści, no oby tak dalej :sweetCyb:
-
super! :laola: oby reszta maluchów znalazla szybko domki.
-
śliczna tricolorowa, 3 letnia kociczka szuka domu!!
megi345 replied to megi345's topic in Kotki już w nowych domach
kociczka znalazla właścicielke ;-) pani z okolic.. napewno będzie jej dobrze!!! pozdrawiam -
niee! na prawdę żaden ze mnie grafik :P ten to tak na szybko :P nie mam po prostu profesionalnego programu do grafiki komputerowej i dlatego taki byle jaki. ale bannerki przyciągają ludzi na wątek dlatego zrobiłam;-)
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195015-maluchy-maj%C3%84%C2%85-domy%21-ludzie-porzucili-SUNI%C3%84%C2%98%21-nie-jad%C3%85%C2%82a-2-tygodnie%21-potrzebne-deklaracje"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3323/sunka.jpg[/IMG][/URL] dla zainteresowanych bannerek, wiem ze nie jest ładny ale lepszego nie umiem zrobic, bo zaden ze mnie grafik komputerowy :eviltong: a bannerek tak czy siak przyciąga ludzi na wątek